Skocz do zawartości

Aktualizacja Astropolis


Adam_Jesion

  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które zmiany podobaj? Ci si? najbardziej?

    • Gie?da: ilo?? wizyt w og?oszeniach
    • Gie?da: link w menu forum Astropolis
    • Gie?da: osoby przegl?daj?ce og?oszenia
    • Twoja ocena postu
    • Ranking najciekawszych tematów na forum


Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim tygodniu wprowadziliśmy kilka nowych usprawnień w Astropolis.pl. Skupiliśmy się głównie na dwóch kwestiach: ocena postów i giełda. Usunęliśmy też kilka błędów, tych mniejszych, jak i większych (np. niemożliwość logowania się na email - zamiast loginu). Mam nadzieję, że wszystko już działa prawidłowo.

 

Od tej chwili wszystkie zmiany będę publikował w graficznej formie. Sądzę, że będzie to dla nas czytelniejsze i jednocześnie zachęci do osobistego sprawdzenia nowej funkcji. OK - zaczynamy.

 

1. Giełda: ilość wizyt w ogłoszeniach

 

Astropolis_gielda.jpg

 

2. Giełda: link w menu forum Astropolis

 

Astropolis_gielda_menu.jpg

 

3. Giełda: osoby przeglądające ogłoszenia

 

Astropolis_gielda_mon.jpg

 

4. Twoja ocena postu

 

Astropolis_post.jpg

 

5. Ranking najciekawszych tematów na forum

 

Astropolis_ranking.jpg

 

Proszę także o oddanie głosu w powyższej ankiecie. Dzięki temu będę mógł określać kierunki rozwoju forum Astropolis.pl.

 

Miłego użytkowania ;)

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak pewnie zauważyliście, ostatnio dosyć intensywnie pracujemy nad ewolucją Astropolis. Tym razem pod nóż poszła giełda (tak, znowu).

 

Co nowego:

 


     
  • Wygląd - prostszy, czytelniejszy, ze stałą nawigacją po katalogu z lewej strony. Dodatkowo każda kategoria oznaczana jest dwoma kolorami (szary - nic nowego; pomarańczowy - są nowe oferty). Monitorujemy dla Ciebie zmiany od tzw. ostatniej wizyty.
  • Statystyki - teraz możemy zobaczyć, za ile sprzedajemy :P (wczoraj było na giełdzie sprzętu za 100 000)
  • Archiwum - wreszcie, chciałoby się rzec. Wszystkie oferty są katalogowane i tworzą archiwum. Można sobie przeglądać starą historię.
  • Sprzedane - doszedł przycisk "Oznacz, jako sprzedane". Funkcja chyba jasna. Nie usuwamy ogłoszenia, tylko je oznaczamy. W ten sposób trafia do archiwum.
  • Wystaw ponownie - to pojawia się po upłynięciu terminu ważności (30 dni). Będzie można wybrać powód "recydywy", np. "redukcja ceny", co będzie powodować dodatkowe oznaczenie ogłoszenia.
  • Moduł promujący wasze oferty na głównej stronie AP (specjalny algorytm rozpoznaje gorące oferty). Po co? Zależy mi, żebyście mogli skutecznie i szybko sprzedawać swoje przedmioty, tak samo poprawiam widoczność ofert dla kupujących. Dojdzie jeszcze promocja mailem (zestawienia tygodniowe) oraz promocja ofert na specjalnej grupie Facebookowej.
  • Jak już jesteśmy przy fejsbuku to zobaczycie też przycisk "Lubię to" promujący ofertę wśród ludzi na FB. To działa!
  • Promocja giełdy w "Ostatnich postach", oraz w "Dziś". To bardzo ważne, bo pojawiają się tu tylko te ogłoszenia, których nie widzieliście, czyli najświeższe. Nic już nie przegapicie ważnego.
  • Dodaliśmy też sortowanie ofert po ilości odsłon - to taka ciekawostka pewnie, bo raczej nie będzie używana codziennie.

Mam nadzieję, że umieszczanie ofert i sama sprzedaż przedmiotów przez Astropolis stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Otrzymujecie łatwy dostęp do największej społeczności astro - praktycznie jednym kliknięciem. Powodzenia w "handlowaniu" :P

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro o giełdzie mowa to nie mogę wejść na giełdę ze smartfona (Android)

wyświetla mi pustą stronę

a tak w ogóle to szkoda, że nie mogę w fonie przejść do widoku takiego jak w komputerze tylko muszę przeglądać wersję "telefoniczną", która ma sporo ograniczeń

 

pozdrawiam

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast z telefonu (android) też nie mogę wejść na główną (biały ekran)

czasem mam podobnie ale myślałem, ze to problem ze strony dostawcy internetu

co ciekawe wpisanie linku bezpośrednio do wątku powoduje gładkie wczytanie strony

wersja mobilna jest bardzo szybka i znakomita od strony graficznej ale czasem chciałbym mieć dostęp do pełnej wersji serwisu

 

pozdrawiam

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.