Skocz do zawartości

Apel i ostrzeżenie dla użytkownika Ekolog


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Temat nie jest skierowany tylko do Ekologa. Jest to jednocześnie informacja dla pozostałych użytkowników forum.

Nie ma co ukrywać, że decyzja nie należała do najłatwiejszych. Wiemy, jaką burzę wywołało ostatnie przypadkowe zniknięcie Ekologa. Dlatego pojawia się to ostrzeżenie.

Czy ktoś zna jakieś powody, w świetle których takie działanie jest niewłaściwe? Jeżeli tak, niech przemówi teraz...

Z mojej strony sytuacja jest jasna. Ludzie lubią "igrzyska" czego sam jestem w pewnym stopniu dowodem, ale nie kosztem innych treści, nie kosztem ludzi, którzy dbają o jak najwyższy poziom tego przybytku. Cierpliwość ma swoje granice i właśnie przed słupem granicznym stoimy.

 

Powtórzę po Hansie, ostrzeżenie jest OSTATECZNE, sam nie zawaham się użyć odpowiedniego narzędzia jeśli będzie taka potrzeba.

Nie pomogą żadne płacze, żale, błagania, groźby...

 

Ekologu, proszę, potraktuj to jako szansę...

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekoś może i groźny nie jest, czasem może i jest zabawny (dla co niektórych), może czasem napisze coś mądrego. Ale to jest forum astronomiczne. Jak przeglądam wątki o egzoplanetch to chcę czytać wątki o egzoplanetach a nie o kwiatuszkach i innych dyrdymałach.

 

Ostatni mój wątek w dziale egzoplanety

to ten:

 

http://astropolis.pl/topic/41825-zamienie-wtrne-i-inne-okazje-szukania-ycia-na-egzoplanetach/

 

Dostałem tam plusa od LibMara.

 

Post inicjujący ów wątek bazował na znanym tekście w Świat Nauki. Nawet podałem nazwiska badaczy.

 

To przy tej okazji zapraszam tam

bo temat analizy atmosfer itp egzoplanet w oparciu o zaćmienie wtórne jest chyba jak najbardziej OK na AP.

 

Tak przynajmniej sądzę.

 

Pozdrawiam serdecznie

p.s.

Przepraszam najmocniej że zabieram tylko ten jeden (wyjątkowy) raz głos w tym wątku,

ale może ten raz (po takiej wypowiedzi Macka) to jest w porządku z mojej strony.

Tak przy okazji.

Małe dzieci nie kłamią. Tak zakładałem.

Kontrowersyjny dowcip z dziś nie był dowcipem o dziecku tylko o osobie, z którą to dziecko rozmawiało :)

Moim skromnym zdaniem.

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekologu,

Przykład z wątkiem o egzoplanetach i kwiatuszkami był zupełnie przypadkowy. Po prostu taki przykład mi przyszedł na szybko do głowy. Poza tym ten post nie był skierowany do Twojej osoby ale tyczył się ogółu.

P.S. Ciesze się, że dostałeś plusika. :) A dostałeś go, bo pisałeś na temat. Więc oby tych plusików na Twoim koncie było jak najwięcej. Uszanuj dobrą wolę administracji i doceń wkład ich działania aby ten grajdołek trzymał się kupy. Po co dodawać im roboty i dodatkowych zmartwień? Więcej szacunku dla administracji, czytających i piszących. Mam nadzieje, że zrozumiałeś ten prosty przekaz i skorzystasz z szansy.

Edytowane przez MaciekM
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.