Skocz do zawartości

Anglia i tak Wygra ME 2004....


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm...przykro mi McArti ale ME2004 wygra reprezentacja CZECH!!! :D:Cheers: a co do wczorajszego meczu Anglia-Francja - no coz Francuzi po raz kolejny pokazali ze maja wiecej szczescia niz umiejetnosci! Nie rozumiem tej fascynacji tym zespolem - duzo szczescia, malo widowiskowo i gwiazdorstwo(zwlaszcza Zidane) - ja tak widze reprezentacje Francji :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo

Chciałbym żeby Anglia wygrała bo dobrzy są ale mają pecha tak jak Hiszpania.

Drugie primo

Francja miała farta który objawił się w pomyłce Beckhama. Karne sie na chama bije Panie Beckham.

Trzecie primo

Me może wygrać każdy poza Rosją. :wink:

Czwarte primo

Mam trzech faworytów: Anglia, Francja, Czechy.

 

Niech wygra najlepszy :!: :!: :!: :!:

 

PS. Zidane to gwiazdor ale ma chłop taki styl, że jest nie do podrobienia.

Mój idol :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak... wczesniej napisalem :

 

".. no coz Francuzi po raz kolejny pokazali ze maja wiecej szczescia niz umiejetnosci! Nie rozumiem tej fascynacji tym zespolem - duzo szczescia, malo widowiskowo i gwiazdorstwo(zwlaszcza Zidane) - ja tak widze reprezentacje Francji . "

 

Mysle ze dzisiejszy mecz (Chorwacja- Francja ) jest kolejnym dowodem tego ze Francuzi maja wiecej szczescia niz umiejetnosci!! Jezeli Mistrz Europy potrzebuje samobuja i pomocy reki do remisu ... :lol::lol: - smieszne!!

 

ps. jeszcze jedno ! czy zauwazyliscie przerazajaca stronniczosc komentatorow??!! zaczyna mnie to przerazac!!! naprawde odechciewa mi sie ogladac mecze kiedy to slysze..!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. jeszcze jedno ! czy zauwazyliscie przerazajaca stronniczosc komentatorow??!! zaczyna mnie to przerazac!!! naprawde odechciewa mi sie ogladac mecze kiedy to slysze..!!!

 

Dokładnie Wolf!! Na to samo zwróciłem uwagę. Szpakowski (i nie tylko) o Zidane'ie mówił conajmniej jak o Papieżu, a widzowi przed TV delikatnie sugerował, że Francja ma koniecznie wygrać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, żabojady muszą wreszcie zostać sklepani, bo strasznie mnie wnerwiają. Bardzo podobali mi się wczoraj Chorwaci w drugiej połowie - byli godnym przeciwnikiem dla Francuzów. Podobnie w ostatnim meczu Rosjanie - wspaniała, sportowa postawa walki do samego końca. Słowianie rządzą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam dość Francuzów, mimo wszystko chciałbym aby doszli do finału i zagrali tam przeciwko Italii a mecz skończył sie francuzkim La Grande Catastrofe To była by prawdziwa sprawiedliwość dziejowa biorąc pod uwagę fuksiarskie i niezasłuzone zwycięstwo Franków w euro 2000 gdy w finale strzelili Włochom wyrównującą bramkę już po regulaminiowym czasie :x [/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku kibicowałem Holendrom, ale jak zaczęli kombinować z utrzymaniem wyniku "przesiadłem" się na Czechów. Jestem happy to się nazywa piłka.

Pytanie: Skąd w takim małym kraju tyle talentów?

Mecz piękny. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko porażki Niemców :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.