Skocz do zawartości

Karabin M4 - Elektryczna replika ASG


DominikRD

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam dziś do sprzedania elektryczną replikę karabinu ASG M4 firmy P&J. Karabin został zakupiony jakieś dwa lub trzy lata temu. Generalnie jeden raz brał udział w "bitwie". Niestety osoby będące w temacie zrezygnowały ze spotkań z powodu zmiany priorytetów życiowych. I tak ekipa się rozeszła. Od tamtego momentu karabin leży i leży. Oczywiście wszystko sprawne i generalnie wygląda jak z pudełka. Karabin posiada komplet szyn RIS, który umożliwia zmontowanie akcesoriów. Na głównej szynie jest zamontowany kolimator. Należałoby dokupić do niego baterię. Oczywiście dołączona jest bateria do zasialania karabinu i ładowarka. Jeśli chodzi o donania to boli jak nie wiem co . Jak się strzela do kogoś też .
Dla zainteresowanych posiadam również profesjonalny hełm oraz kamizelkę taktyczną.

CENA: 530 PLN

Może kilka informacji:
Producent: P&J GUNS
Napęd: elektryczny (AEG)
Skala: 1:1
Wykonanie: tworzywo ABS + metal
Skuteczny zasięg strzału: do 50 metrów
Prędkość wylotowa : 300 fps (test na kulkach 0,2g)
Pojemność magazynka: 300 kulek typu HiCap (6 mm BB)
GearBox: wersja 2 (metalowy)
Tryb ognia: ciągły, pojedynczy
Blokada spustu: Tak
HOP UP: Tak, regulowany
Blow Back: brak
Waga: 3125 g - tyle samo co oryginał!
Akumulator: 1100 mAh NiMH, 8,4 V

IMG_1424.jpg

IMG_1425.jpg

IMG_1431.jpg

IMG_1434.jpg

IMG_1435.jpg

IMG_1436.jpg

IMG_1438.jpg

IMG_1452.jpg

IMG_1453.jpg

IMG_1427.jpg

IMG_1437.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie zły pacyfista :) Skoro już dołączyłem tutaj do Was z wiadomych względów to uznałem, że skoro mi się to kurzy to mogę to tutaj też umieścić. Tym bardziej, że widziałem tutaj rzeczy, które nie są powiązane z astronomią. Jednak jeśli ogłoszenie łamie reguły to proszę moderatora o usunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba albo zaktualizować regulamin i być potem konsekwentnym w moderowaniu Giełdy, albo przymyknąć oko na takie ogłoszenia. Bo jak widać były propozycje sprzedaży gratów nie-astronomicznych i nikomu to nie przeszkadzało (a przynajmniej nikt się nie odezwał ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.