Skocz do zawartości

Żużel - Grand Prix Chorzów Dziś .


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , okazuje się że jest na Forum wielu fanów żużla . Dziś o godz 19 Canal + transmituje na żywo pierwsze zawody z cyklu Grand Prix w Chorzowie . Możemy na bierząco w trakcie zawodów wymieniać poglądy szczególnie że jedzie wielu naszych zawodników . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kompletna lista startowa

Lista startowa Grand Prix 2003

1. Tony Rickardsson (Szwecja)

2. Jason Crump (Australia)

3. Ryan Sullivan (Australia)

4. Leigh Adams (Australia)

5. Mikael Max (Szwecja)

6. Greg Hancock (USA)

7. Tomasz Gollob (Polska)

8. Mark Loram (Anglia)

25. Hans Andersen (Dania)

10. Lukas Dryml (Czechy)

11. Rune Holta (Norwegia)

12. Nicki Pedersen (Dania)

13. Scott Nicholls (Anglia)

26. Peter Karlsson (Szwecja)

15. Todd Wilsthirre (Australia)

16. Krzysztof Cegielski (Polska)

17. Lee Richardsson (Anglia)

18. Bohumil Brhel (Czechy)

19. Piotr Protasiewicz (Polska)

20. Bjarne Pedersen (Dania)

21. Tomasz Bajerski(Polska)

22. Jason Lyons (Australia)

23.Rafał Kurmański(Polska)

24.Sebastian Ułamek(Polska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są rzeczy o które nie trzeba mnie prosić dwa razy.... ;D

 

Ostatnie lata nie robie zdjęć z żużla bo nikt za to dobrze nie płaci... (takie mamy okropne czasy 8) )

 

 

sercem będę za cegłą ale rozsądem mówi mi że najbardziej możemy liczyć na Tomka (no nie przepadam za nim....)

 

szlaka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie bez przesady Tomasz wciąż jest naszym najlepszym zawodnikiem.

Bartek nie opowiadaj głópotek że go nikt w Lesznie nie lubi. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości to przejdź się do pierwszej lepszej knajpy na GP. Wszyscy są za Polakami + zawodnikami Uni.

 

Ja teraz powiem że skrycie najmocniej chyba trzymałem kciuki za Drymla - to zawodnik z ogromnym talentem co pokazał dziś i zrobi jeszcze wielokrotnie.

Jutro mecz z Bydzią i czuje że może być różnie - szczególnie że zaczyna padać - choć plusem będzie to że pojedzie w takich warunkach mój ulubiony kaskader Baliński....

 

Pozdrawiam wszystkich fanów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bydgoszczą Unia sobie spokojnie poradzi , we Wrocku jedzie Częstochowa i tu nie będzie tak łatwo . Jak było by z kim to pojechał bym na Olimpijski . Pozdrawiam .

 

Ps. Może Oskar przeczyta i pojedziemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeee tam Okonek !

nie mówimy o bydle tylko o kibicach którzy potrafią docenić umiejętności a tymi Tomasz wciąż góruje nad wieloma innymi zawodnikami.

 

tak wogóle to zawsze mówiełeś że nie chodzisz na żużel i że zupełnie Cię to nie interesuje - czyżbyś zmienił zdanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich młodych: Protasiewicza ;)? Pozostali niestety wiele nie pokazali. Trudno zachwycać się Cegielskim, który tak głupio odpadł. Zdaje się, że w żużlu jest jak w pozostałych dyscyplinach: dziadki grają słabo ale cały czas są lepsi od młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety - Cegła takie głupie błędy robił - trzeba było się trzymać scieżki i to na tyle.... Kurmański jeszcze trochę będzie musiał pojeździć - niewątpliwy talent jakim jest Hampel zupełnie opadł, nasz Krzyś Kasprzak to w 70% super fury - z umiejętnościami niestety nieco gorzej - choć w lidze miewa przebłyski (mówię o zachowaniu na torze).

Jak już wcześniej pisałem talentem ostatnich lat jest dla mnie Dryml - młody zawodnik o na torze wykazuje się niebywałym rozsądkiem - jest dobrym taktykiem i nie odpuszcza nikomu - lubi twarde tory więc wiedziałem że wczoraj zawalczy.

Sytuacja w tym sporcie jak w każdym innym jest niestety nieco chora - stąd problemy w dobrym wyszkoleniu młodzieży - a talentów pewnie trochę by się znalazło....

Bardzo podobało mi się jedno ze stwierdzeń mojego znajomego który czynnie jeździ w Elite Lige w Anglii- zapytany jaka jest różnica pomiędzy ligą angielską a polską odparł: "jak pomiędzy niebem a piekłem...." - i coś czuję że taki stan jeszcze trochę potrwa !

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno na wyspach jeździ się bardziej na luzie i nie ma takiej presji wyniku . Jak nie wyjdzie coś to nikt nie robi problemu . W naszej lidze działacze i trener zakładają że określony zawodnik musi zrobić punkty , w innym przypadku trafia na ławę . Jednak w żadnej lidze na świecie nie płacą tak dużo jak w Polsce dlatego cała czołówka jeździ w naszych klubach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w dniu GRAND PRIX byłem w Parku Chorzowskim pojeżdzic sobie na rowerku .Było tam multum ludzi koło tego stadionu .A ten hałas tych motorów coś okropnego .Szybko mnie z tamtąd wywiało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.