Skocz do zawartości

Bardzo interesujące forum


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

:!:

Pisałem już to, ale zostało usunięte.

Więc piszę ponownie.

 

A więc wczoraj odkryłem to forum. Powiem - bardzo ciekawe.

 

Niektóre rzeczy są takie - :shock:

Niektóre takie - :? :roll:

A niektóre (większość) takie - :buahaha::ha::Loveit: :przytulas: :Boink: :mrgreen:

 

Szkoda mi tych ludzi, którzy wierzą w Plejadan i Kasjopejan i że niby oni się z nami kontaktują i dają nam jakieś przekazy i przesłania. Szkoda mi tych, którzy wierzą w przepowiednie, porwania przez UFO, astrologię.

A jeden taki gościu, który wierzy bezgranicznie w tych Plejadan i Kasjopejan, nie wie nawet, gdzie na niebie jest Kasjopeja i Orion!

Przecież tyle spraw można wyjaśnić w racjonalny sposób, np zdjęcie zwykłej wiewiórki zostało zinterpretowane jako Chupacabra!!!

Proroctwa Oriona.... Buahahahahaha! :ha:

Np. zdjęcia całkiem przypadkowych formacji skalnych (nawet nie twarzy) na Marsie zostały przypisane dawnej cywilizacji!

 

Dla mnie to kolejny dowod istnienia w odleglej przeszlosci na Marsie cywilizacji utrzymujacej kontakty z Ziemia

 

http://forumzn.katalogi.pl/temat1875/

 

Szkoda mi takich ludzi i nie pytajcie mnie, dlaczego. Po prostu nie wierzę w te bzdury. Moim zdaniem oni są nawiedzeni... Przez Kasjopejan na przykład. :mrgreen: Bo tyle o nich piszą...

 

Wogóle to forum jest jakieś chore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mordę, ale tam można się pośmiać :shock:

Wenus, Mars, Orion i inne gwiazdy znajdą się w takiej samej pozycji

Ciekawe gwiazdy, może mają jakieś systemy planetarne :mrgreen:

Z gwiazdy ALDEBARANA, w okresie tuż przed powstaniem III Rzeszy, grupa osób o zacięciu ezoterycznym w Niemczech, odbierała channelingi na temat sposobu budowania spodków latających o napędzie antygrawitacyjnym (UFO) oraz o informacje o planie powstania Nowej Rasy i Nowego Państwa działającego na nowych zasadach opartych o genetyczną czystość rasy. Inspirowani tymi przekazami uczestnicy tajnych spotkań channelingowych powołali z czasem stowarzyszenie Thule i Vrill. Było to zalążkiem późniejszego NSDAP i potem jak wiemy z historii, państwa III Rzeszy.

Błagam tylko nie to :shock:

A wracając do Plejadian, to mam ciekawy kawałek:

"-Skąd przybywasz?  

- Z gwiazd  

- W jaki sposób?  

Milczenie.  

- Dlaczego nie odpowiedziałeś?  

- Odpowiedziałem. Widocznie ponad progiem twojego pojmowania. Przykro mi."  

 

O co chodziło w tym kawałku? Odpowiedź jest prosta: O zrozumienie praw ewolucji w całym Wszechświecie.  

Plejadanie są takimi istotami jak my, różniącymi się od nas 'jedynie' rozwojem o jakieś 2 miliardy lat. Plejadanie są żywą informacją i energią, istotami niezależnymi od organicznych czy też mechanicznych powłok-pokrowców stanu początkowego-jak je nazywają. Kiedyś wyglądali podobnie jak my- mieli tak samo białkowe ciało, w zdumiewający sposób lawirujące na granicy praw termodynamiki, galaretowaty mózg, z którego tak jak my teraz byli niepomiernie dumni, i tak samo jak nas rozsadzała ich potrzeba ekspansji za wszelką cenę. Oni także roili sobie gwiezdne podboje zapominając o posprzątaniu własnego podwórka; z narastającym rozdrażnieniem wsłuchiwali się w ciszę Uniwersum, chcąc z niej wyłowić odległy GŁOS; słali naiwne wici ku najbliższym gromadom kulistym. Echo tych epok zatarło się w ich pamięci, jak w naszej wspomnienia z czasów, gdy byliśmy trylobitami. Są wśród nas. A bazy na biegunie są im zupełnie niepotrzebne, co najwyżej stanowią miejsca spotkań, choć jest to mało prawdopodobne...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak to czytam, to mi się flaki przewracają i dostaję niekontrolowanych ataków śmiechu. Niektóre tematy są takie, że szkoda gadać...

:buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::ha::ha: :ha: :ha: :ha:

 

Nawet się tam zarejestrowałem. Napisałem co-nieco o czarnych dziurach, bo szkoda mi tych, którzy twierdzą, że poprzez czarną dziurę można podróżować do innego miejsca we wszechświecie i że Kasjopejanie i Plejadanie tak do nas przylatują. :mrgreen:

 

Na przykład taki wątek:

 

Tytuł - POMOCY!!!

 

http://forumzn.katalogi.pl/temat1450/

Boki zrywać!

To właśnie ta osoba wierzy w tych Plejadan i Kasjopejan oraz ich przesłania.

 

Albo to: http://forumzn.katalogi.pl/temat1591/

Bez komentarza...........

 

Albo to: http://forumzn.katalogi.pl/temat1366/

:ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.