Skocz do zawartości

Oświadczenie III



Rekomendowane odpowiedzi

Po stracie bramki wolałem oglądać gwiazdy niż tych osłów.

 

Zdecydowanie uważam, że taka opinia jest krzywdząca dla naszych piłkarzy. W moim odczuciu naprawdę grali nieźle. Są drużyną słabszą - nie ma się co oszukiwać, ale woli walki im odmówić nie mogę, przynajmniej w pierwszej połowie. Reasumując - ja wolałem oglądać mecz :)

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej przejażdzce rowerem w totalnej ciemności, przez chaszcze i inne krzaczory z jedna lampka rozsypującą sie co 100m. A potem po 2 h leżenia i wytrzeszczania gał na jakimś polu przy temp. 4 C :zimno: zastanawiam się czy aby dobrze zagłosowałem. Ale to przecież chyba normalne zachowanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Kto dzisiaj będzie siedział przed tv i wsuwając chipsy - oglądał mecz, ten jest normalny.  

Natomiast kto w tym czasie będzie siedział  w polu z dala od telewizora i gapił się w gwiazdy, ten jest nienormalny.

Teraz pewnie wiecie jak zagłosowałem? :lol:  

 

P.S. Co do wspinaczy (też kiedyś mi się to przytrafiło zresztą) - nie uważam, żeby tkwienie w ścianie przez pół dnia kwalifikowało człeka do bycia normalnym. Jako że nie uważam siebie za aż tak nienormalnego, darowałem sobie ten sport :wink: .

 

Właśnie wróciłem z pola i nie mam pojęcia jaki był wynik :mrgreen:

Ile było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja nie czuję się normalny. Bo chyba nikt normalny nie siedzi na zimnie o 3 nad ranem i obserwuje planety i DS. :mrgreen:

A dzisiaj to było tak:

Obiecywałem sobie, że nie będę wstawał w nocy ponieważ rano do pracy i w robocie znów będą mówić, że piłem (te przekrwione oczka :D ). Ale o 3 przypiliła mnie natura i wstając spojrzałem w okno, a tam Saturn z Wenus i Łysym i na dodatek Orion w pełnej krasie (to mój ulubiony gwiazdozbiór). A ja co robię? Telep na plecy i lukam :D. A teraz siedzę w pracy i próbuję zapałkami powstrzymać opadanie powiek :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A ja stwierdzam że jednak normalni.

Normalni są Ci co nie maja pasji? i nie maja co ze sobą zrobić?

Lepiej po nocach siedzieć na mrozie niż z pałami biegać w centrum miasta i wywalać szyby  :mrgreen:

 

Jednak chyba jesteśmy normalni - inaczej. Terapie w tym stadium już nic nie pomogą.

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.