Skocz do zawartości

Stellarium APPCRASH


SpawaczJWE

Rekomendowane odpowiedzi

+1 dla reinstalacji Windowsa. Polecane raz na pół roku.

No bez przesady znowu. Jak się dba o system i ma nie strasznie starego kompa, to kilka lat stabilnie pochodzi. U mnie obecny komp zaczął się sypać po jakiś 6 latach, w związku z czym zrobiłem reinstall. Poprzedniego kompa musiałem reinstalować co jakieś 3 lata, bo był słabszy i szybciej programy go "zjadały". Ale co pół roku to już przesada. Życia by mi nie starczyło na instalację softu ciągle na nowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na poprzednim kompie to rok wytrzymałem bez reinstalacji, dla wina 8 taki czas to zabójstwo ale 7. daje radę. zobaczymy za tydzień jak zrobię reinstalacje.

system clenera zainstalowałem po prostu bo go podaliście, co do AVG to zawsze mi się sprawdzał, jedynie co drażni to to że trzeba go wywalać jak się cracka do czegoś wgrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba go wywalać jak się cracka do czegoś wgrywa.

Tym sposobem właśnie otworzyłeś furtkę do innych śmieci, które namieszały Ci w systemie. W takich programach bardzo często umieszczane są dodatkowe procedury otwierające komputer na świat a nieumiejętnie napisane dokonują dodatkowo destrukcji systemu. Nie pochwalam stosowania rozwiązań, których użyłeś ale jeśli już musisz eksperymentować sugeruję zainstalować system w wirtualnym środowisku i na tym systemie sprawdzać działanie "ulepszaczy". W najgorszym przypadku skasujesz obraz wirtualnego systemu jak plik i podrgasz nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym sposobem właśnie otworzyłeś furtkę do innych śmieci, które namieszały Ci w systemie. W takich programach bardzo często umieszczane są dodatkowe procedury otwierające komputer na świat a nieumiejętnie napisane dokonują dodatkowo destrukcji systemu. Nie pochwalam stosowania rozwiązań, których użyłeś ale jeśli już musisz eksperymentować sugeruję zainstalować system w wirtualnym środowisku i na tym systemie sprawdzać działanie "ulepszaczy". W najgorszym przypadku skasujesz obraz wirtualnego systemu jak plik i podrgasz nowy.

wiem o tym że otwiera to drogę wirusom itp ale jeszcze nie kupiłem wszystkich tytułów jakie chce a i też trzeba sprawdzić czy warto kupić oryginał

 

Crack? O co to ? To się pali?

można i zapalić podobno wypala dziurę w mózgu na wylot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym że otwiera to drogę wirusom itp ale jeszcze nie kupiłem wszystkich tytułów jakie chce a i też trzeba sprawdzić czy warto kupić oryginał

 

można i zapalić podobno wypala dziurę w mózgu na wylot

Od tego są wersje demo lub wersje testowe.

Edytowane przez jakub880
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.