Skocz do zawartości

Namierzone SkyLuxy


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.

Astrodziadku :roll: czy tuning Sky Luxa nie przyniósł Ci spodziewanego zadowolenia że wyczuwam sarkazm w twoim tonie wypowiedzi :wink: :lol::lol:

Podziel się z nami swoimi uwagami jeśli jakieś masz oczywiście w tym temacie :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Odważne samookreślenie, gratuluję naprawdę odważnej i publicznej samokrytyki Astrodziadku :brawo:

 

Ps. Szkoda że nie napisałeś nic merytorycznego na temat tiuningu ale szczerze mówiac nie spodziewałem sie jakoś tego z twoich ust usłyszeć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam praw zamknac watku. Jestem adminem download i tylko tam moge majdrowac. Posta wyslalem na prosbe Zayzika, bo odnalazl skyluxy, a dobija sie pare osob o taka informacje. Nie jestem w radzie i nie mam prawa uznawac co jest, a co nie jest godne zamkniecia. (Nie bardzo do takiego sedziowania sie tez pale). :?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, hihi, zakładasz że JEDEN GOŚĆ chce kupić SZEŚĆ tych niedobrych lunet? I proponujesz jedną dobrą? :mrgreen: :Beer:

 

Hans - ale możesz w poście ZAPROPONOWAĆ by już nie dopisywać. :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan na 15.00 17/12/04. Ten sam sklep. 5xSkylux 6xBiolux (mikroskop).

 

Post jest informacyjny (ludzie szukaja i pytaja to z Zayzikiem informujemy). Prosze mnie nie atakowac, ze reklamuje zlom. Jest zapotrebowanie i jest oferta Lidla. To czy zakup jest bledem czy nie, nie potrafie ocenic.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na forum jest ktos z Kedziezyna lub tej drugiej miejscowosci? Chodzi mi o to czy znalazla by sie osoba ktora zakupila by dla mnie jeden z tych teleskopow, pieniadze oczywiscie wraz z kosztami wysylki itp. przeleje wczesniej na konto dobroczyncy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować zadzwonić na infolinię do Lidla - kiedy sam szukałem SkyLuksa jeszcze w sierpniu, w sklepie w Rybniku dowiedziałem się, że istnieje możliwość ściągnięcia produktu z jednego sklepu do drugiego - na indywidualne zamówienie. Wtedy jednak SkyLuksów już nigdzie nie było i kupiłem dopiero w czasie tej ostatniej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprubuje zadzwonić na info Lidla i poprosić aby ściągneli jednego do warszawy. Może się uda. Jak tak to będzie najlepszy prezent gwiazdkowy  :D  

A jak nie to bede musiał kombinować  :(  Do Kędzieżyna mam daleko...

Dopiero teraz będziesz musiał kombinować! Najlepszym prezentem jest materiał do majsterkowania aż do następnych świąt.

Ostatni wypad na kometę pozwolił stwierdzić, że bez wymiany plastikowych pierścieni służących do blokowania obu osi na metalowe, głowica NIE NADAJE SIĘ DO NICZEGO. Poprostu sprzęt wygina się we wszystkie strony, jakby był na gumowych podkładkach. :(

Ciekawy jestem jaka teraz cena, przecież promocja dawno się skończyła a bezpromocyjna cena była chyba koło 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.