Skocz do zawartości

Orientacyjne zapytanie o zasilanie polowe do EQ5


Łukasz Czerwiński

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jestem rozdarty między HEQ5, a EQ5. Przy zakupie EQ5 wystarczyłoby mi na zasilanie :haha: Po zakupie HEQ5 musiałbym dalej zbierać. 

Może ktoś rozważa sprzedaż. Mogą być "samoróbki". Jakby ktoś rozważał sprzedaż to proszę o szczegóły na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Łukasz Czerwiński napisał:

Sam aku to chyba za mało? Dlatego pytam czy w razie W, ktoś ma na zbycie całą instalację.

Aku + 2 sztuki końcówek oczkowych, 2m przewodu, gniazdo bezpiecznika, wtyk 2,1 x 5,5mm, ewentualnie rozgałęźnik. Koszt z 20-25zł + oczywiście trochę czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z EQ 5 zabieram zawsze akumulator 12V 9Ah i wystarcza na całą noc, zasilając prowadzenie i grzałkę 6W 12V. Tylko musisz dokupić do zasilania montażu przetwornicę  napięcia step-down. Taka płyteczka kosztuje kilka zł na znanym portalu aukcyjnym. Ustawisz sobie precyzyjnie napięcie wyjściowe 6V i bez obaw możesz zasilać montaż.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.