Skocz do zawartości

kupię barterowo szkolenie astrofoto


Mietek Lubuszanin

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Jak w temacie - zalezy mi na szkoleniu w zakresie astrofoto - ustawianie, prowadzenie, obróbka, pomoc w ogarnięciu programów do obróbki asrofoto. Sprzęt posiadam jeno obycia w temacie brak. Rekompensata do ustalenia. Ze względu na mój wiek ( 62) raczej poważne propozycje :) Jeśliby ktoś chciał podzielić się wiedzą i doświadczeniem obiecuję być dobrym uczniem. Lubuskie z przyległymi województwami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
15 minut temu, wampum napisał:

A co oznacza słowo "barterowo"?.

Pierwzy raz spotykam się z takim określeniem.

To znaczy, że jesteś jeszcze młody wiekiem... znam ten termin z czasów minionego systemu (druga połowa XX wieku).

Wtedy to Polska prowadziła handlową wymianę barterową z naszym ukochanym sąsiadem ze wschodu... polegało to na tym, że my im wysyłaliśmy węgiel, stal itp produkty, a oni nam buty... do podzelowania (czytaj: do naprawy) :laughbounce2:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AdamK napisał:

To znaczy, że jesteś jeszcze młody wiekiem... znam ten termin z czasów minionego systemu (druga połowa XX wieku).

Wtedy to Polska prowadziła handlową wymianę barterową z naszym ukochanym sąsiadem ze wschodu... polegało to na tym, że my im wysyłaliśmy węgiel, stal itp produkty, a oni nam buty... do podzelowania (czytaj: do naprawy) :laughbounce2:

No akurat pamiętam te czasy bo w nich żyłem, co prawda jako dziecko i dosrastający nastolatek ale jednak. Pewnie jeszcze mało mnie obchodziły tego typu sprawy, ale po dobranocce, dziennik TV obowiązkowo się oglądało (bo co innego było do oglądania). Dzięki za wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.