Skocz do zawartości

NEQ6


Ersoy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Na giełdę wraca mój NEQ6 modyfikowany. Posiada Rowan Belt oraz EQ6Wedge. Na tą chwilę nie jest mi potrzebny tak ciężki i masywny montaż. Cena jaka mnie interesuje to 6000zł + ew. koszt transportu. Najlepiej jakby ktoś znalazł się i zdecydował odebrać osobiście.

Pozdrawiam,

Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

UWAGA! Istnieje możliwość dowiezienia montażu. Dnia 23.08.2021 r., wyjeżdżam na urlop w Tatry, więc mogę go ze sobą zabrać dla zdecydowanego kupca i dowieźć. Od wysokości Grudziądza przez całą centralną Polskę wzdłuż A1, poźniej na południu A4, mogę się umówić. Pozdrawiam, Marcin. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Darek_B napisał:

Więc byłby idealny dla mnie. Tylko plany mam dopiero za pół roku do roku niestety. Aktualnie fundusze przeznaczam na remont, fotowoltaika i takie tam. :)  A szkoda.

Też nie mogę tyle czekać, póki co nim focę, ale jak tylko sprzedam kupuję coś lżejszego, bo ten klocek trochę waży, a potrzebuję coś mobilnego, tymbardziej jak setup nie przekracza 8kg. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tayson napisał:

Oby nowy nabywca, jak poprzedni kuoiec po podróży z dalekich Niemiec nie odbil sie od sciany i Twojego humoru....

 

Dlaczego tak bijesz do mnie. Mam w zamian inny montaż i mogę go w spokoju sprzedać. Miałem wcześniej dogadany montaż, stąd też byłem w kontakcie z kolegą z forum. Po wycofaniu ze sprzedaży się pierwszego  i niespełnieniu oczekiwań drugiego montażu, byłem w kropce. Jednak nie chciałem zostawać z niczym, co wiadome, ponieważ problem z nabyciem na rynku wtórnym dobrego montażu, teraz nie jest łatwy. Przeprosiłem kolegę za zaistniałą sytuację. I nie wiem na "uj" się wtrącasz w to....

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.