Skocz do zawartości

Chcę kupić teleskop !! Ale jaki !!!


kamil-ns

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostaje jeszcze jedna kwestia:

Skoro nasz kamilek ma 8-9 lat to co powiecie na to (post uzytkownika kamil-ns)

A dlaczego się tak uwzieliście na Uniwersał z Żywca ??? Pare rzeczy trzeba wymienić i dobre jest. ja na to wydałem 550zł bo 450zł na soczewke barlowa. Ja mam 2 teleskopy. Jeden se sam zrobiłem i on mi służy od 1992r. a drugi kupiłem w wieku 9 lat z Uniwersału teraz mam 19 lat ale co tam 10 latek ma i tyle. 

Pytanie za 100pkt: ile lat ma Kamil-ns?? :blink:

No chyba ze to nie ten sam :rolleyes:

Edytowane przez qbanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jeszcze jedna kwestia:

Skoro nasz kamilek ma 8-9 lat to co powiecie na to (post uzytkownika kamil-ns)

 

Pytanie za 100pkt: ile lat ma Kamil-ns??   :blink:

No chyba ze to nie ten sam :rolleyes:

 

No to chyba ktoś sie mi włamał.

Teraz zmieniłem hasło. teraz mi sie nikt nie włamie :)

 

No chyba ze to nie ten sam - na pewno - a po co miałbym tak pisać ??

Edytowane przez kamil-ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat masz tu najmniej do gadania  w kwestii czy temat bedzie zamkniety czy nie ...

 

akurat se piszcie co chcecie !!

Mi to waliiii !!

A co mnie to oobchodzii co napiszecieeee !!!

Najwyżej Admin da Wam bana i tyle !!!!

 

 

PS : Dla tych którzy mi doradzali podziękowania i serdeczne Bóg Zapłać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emotki wyrażają nasze odczucia, uczucia itd. więc można ich używać ...

 

 

Dopóki w tym temacie nie pojawi sie jakis sensowny post, temat jak dla mnie jest zamkniety, gdyż nie mam ochoty na dywagacje z 9-latkiem, ktory chce malować tubus na czarno, aby telep byl ciemny. Może jeszcze ogniskową będziesz miał czyms powlekaną ??? :lol:

 

 

Z ostatniej chwili:

 

Otrzymałem takie PW od tego oto mlodzieńca:

 

"żajosna jesteś ignor odemnie masz stara obleśniacko i niewycywilizowany człowieku "

 

mozesz mi napisac o co ci chodzi, bo mowisz (a raczej piszesz) do mnie chyba jakims Esperanto ... ??? :lol::lol::lol:

 

 

a pomyslec ze chwile wczesniej uczyl mnie polskiej pisowni i gramatyki. a teraz pisze ze jestem "NIEWYCYWILIZOWANY" :lol:

Edytowane przez Saint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emotki wyrażają nasze odczucia, uczucia itd. więc można ich używać ...

Dopóki w tym temacie nie pojawi sie jakis sensowny post, temat jak dla mnie jest zamkniety, gdyż nie mam ochoty na dywagacje z 9-latkiem, ktory chce malować tubus na czarno, aby telep byl ciemny. Może jeszcze ogniskową będziesz miał czyms powlekaną ???  :lol:

Z ostatniej chwili:

 

Otrzymałem takie PW od tego oto mlodzieńca:

 

"żajosna jesteś ignor odemnie masz stara obleśniacko i niewycywilizowany człowieku "

 

mozesz mi napisac o co ci chodzi, bo mowisz (a raczej piszesz) do mnie chyba jakims Esperanto ... ??? :lol:  :lol:  :lol:

a pomyslec ze chwile wczesniej uczyl mnie polskiej pisowni i gramatyki. a teraz pisze ze  jestem "NIEWYCYWILIZOWANY" :lol:

To nie ja tylko ktośmi się włamuje na konto ,

dopiero teraz to zobaczylem po 2 dniach nieobecności !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil-ns jeżeli gdzieś na komputerze nie wylogowałeś się z forum i teraz każdy kto tam wejdzie może pisać na Twoje konto, a zmiana hasła nic nie pomaga to jedyną możliwością będzie włączenie Ci zakazu pisania, a ty sobie zmienisz nicka i będziesz bardziej ostrozny. Temat zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.