Skocz do zawartości

Kupię kamerę ZWO ASI294MM


diver

Rekomendowane odpowiedzi

Sławek. Ja już się pogubiłem. 

Czy Ty przypadkiem nie masz już mono klasy Qhy183?

A wracając do tematu, to będziesz musiał przemyśleć problem tych odblasków na największych gwiazdach w przypadku 1600.

Chociaż faktem jest że mogą one wystąpić na 3 góra 4 zdjęciach w życiu, więc chyba problemu nie ma. 

Mam ten sam sensor w Qhy 163m i bardzo sobie chwalę. Jest niesamowicie czuła na wodór, co bardzo mnie cieszy, bo od zawsze marzyłem o kadrach z dużą ilością tego gazu. 

Życzę miłych wyborów. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Robson_g napisał:

Czy Ty przypadkiem nie masz już mono klasy Qhy183?

 

Mam ZWO ASI294MC Pro (kolor) i nie narzekam na nią. Mam też jeszcze ZWO ASI183MC (też kolor), której użyłem kilka razy z małym APO i chcę ją sprzedać.

Powoli chcę zapukać do świata fotografii mono. Z moim Newtonem 1000 ASI1600 daje dość wymagającą skalę 0,78 "/px, więc wolałbym ASI294 z nieco większym pikselem i skalą 0,96 "/px. Jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji, ale poszukuję ewentualnych ofert.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, diver napisał:

 

Mam ZWO ASI294MC Pro (kolor) i nie narzekam na nią. Mam też jeszcze ZWO ASI183MC (też kolor), której użyłem kilka razy z małym APO i chcę ją sprzedać.

Powoli chcę zapukać do świata fotografii mono. Z moim Newtonem 1000 ASI1600 daje dość wymagającą skalę 0,78 "/px, więc wolałbym ASI294 z nieco większym pikselem i skalą 0,96 "/px. Jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji, ale poszukuję ewentualnych ofert.

 

I mowisz to jak mialem wystawione ogloszenie na kupno asi183mc pro i musialem zamowic nowke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.