Skocz do zawartości

TRANSMISJA ON-LINE


Gość cygnus

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie  :helo:

 

Jeśli mógłbym pomóc jakoś w tej inicjatywie to służę  :notworthy:

 

Na pewno inni koledzy też chcieliby się przyłączyć do koncepcji multumedialnych wykładów. (np. Paweł Maksym, Mirek Krasnowski, Przemas&Czarek i inni chętni)

 

Posiadam kamerę cyfrową + karę firewire i jakotakie doświadczenie ze zgrywaniem z  niej materiału na płyty CD i DVD.

Mam nadzieję, że na następnym zlocie również będą wykłady to nagramy profesjonalnie materiał.

Tylko że mnie nie będzie na zlocie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem MARNĄ WIADOMOŚĆ (tak mi się zdawało), a MateuszZ na to ŚWIETNIE! I klasnął w rączki! :Boink:

 

 

Chodziło mi o to, że ogólnie popierasz taką inicjatywę (a przynajmniej tak to odebrałem :szczerbaty: )

 

A co do utraty tamtej sesji -szkoda... :unsure:

Edytowane przez MateuszZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mam MARNĄ WIADOMOŚĆ dla oczekujących (taką otrzymałem dzisiaj pocztą, po KOLEJNEJ INDAGACJI):

Firma ITTV, która transmitowała nasze zebranie (prelekcję) korzystając z łączy LubMAN-a, poinformowała mnie uprzejmie że NIE MAJĄ ZAREJESTROWANYCH PLIKÓW bo gdzieś się im zgubiły czy coś w tym rodzaju. Jak im sie uda ODZYSKAĆ to może je dostaniemy.  :angry:

Minner znalazł plik Video na serwerze ITTV.

http://www.magiccam.it-net.pl/video/astro.nsv

Wielkość: 69 MB.

Nie jest kompletny bo brak mu całego wstępu. Rozdzielczość nie pozwala czytać wyświetlanych slajdów ale mam plik prezentacji, której używałem podczas wykładu. Plik prezentacji jest niewielki, około 1 MB, wkrótce pojawi się na DOWNLOAD.

:Salut:

Pozdrawiam - Miłek

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałem się że jakość będzie gorsza a tu nawet mozna twarz rozpoznać.

Szkoda że można rozpoznać twarz a nie można rozpoznać tekstu. Jakość wyświetlanego na ekranie tekstu nie pozwala go odczytać, dlatego udostępnię (gdy tylko Menadżer Download zechce to technicznie zrealizować) oryginalny plik z prezentacją.

Jakość video jest lepsza niż podczas transmisji on-line, bo nie ma ograniczenia pasma przez transmisję, co w niektórych momentach bez wątpienia miało miejsce i powodowało komentarze, że poruszałem się z szybkością relatywistyczną, dla obserwatorów internetowych ZNIKAJĄC... :D

Ale nie ma chyba z pół godziny na początku: wszystkiego o Einsteinie, o układach odniesienia, o zasadzie względności.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.