Skocz do zawartości

Oj co za kraj


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to nie o astronomii, ale jako to ujrzałem to serce aż się kraja takie miejsce idzie po młotek na razie brak przetargu, ale w najbliższym czasie będzie:(

http://www.amw.com.pl/estate_product_info...._products_id=52

Edytowane przez krystian_koza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% nieruchomości w Londynie jest w rękach Arabów i Rosjan i nikt jakoś nie rozdziera szat, a Wielka Brytania jest jednym z mocarstw tego świata.

Przeczytajcie sobie budżet jakiegokolwiek miasta lub gminy to zobaczycie skąd samorząd lokalny czerpie największe korzyści. Najwięcej do budżetu pieniędzy wpływa z podatku od nieruchomości i nie ma zanczenia kto jest właścicielem, Polak, Żyd czy Murzyn płaci tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do końca chyba jest z tym płaceniem w Polsce ,hindus kupił w Polsce Nową Hutę za tylko 6.000.000 dolców nie sądzisz , że to troszeczkę za mało za coś co po wojnie budowało całe nasze Polskie Społeczeństwo można by sprzedać akcję pracownikom i wyglądało to by inaczej a firma Pana Hindusa tylko eksploatuje a nic nie inwestuje a tyle obiecano.

Nie porównywał bym się z Anglią.

:burza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, a gdzie polscy bizmesmeni, którzy inwestują i zwiększają zatrudnienie? Czy czasem nie siedzą w Lodnynie razem z Arabami i Rosjanami. :angry:

Przy faworyzowaniu ulgami obcych polscy bizmesmeni nie rozwina sie . Kombinatorzy siedza o ile nie uciekli do Izraela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczyki z tajwanu kupione w polskiej firmie.

Vat ,cło i akcyza :Boink: wsparło naszą gospodarkę. :Salut:

 

Wiem że to niemozliwe aby dziś funkcjonować kupując wyłącznie polskie towary.

( czy produkują u nas komputery?) ,niestety ,stety ale gospodarka się globalizuje i nie ma znaczenia dla konsumenta miejsce pochodzenia a cena i jakość .

Każda regulacja lub monopol w dziedzinie gospodarczej jest szkodliwa.

Chciałem zwrócić uwagę że być patriotą w tej dziedzinie staje się po prostu niemożliwe, a każdy prowadzący firmę zawsze będzie inwestował tam gdzie ma lepsze warunki.

My też jedziemy na obserwacje tam gdzie jest lepsze niebo, co by było gdyby urzędnicy kazali nam obserwować wyłącznie w miejscu zamieszkania ?

Podobnie jest z rynkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do końca chyba jest z tym płaceniem w Polsce ,hindus kupił w Polsce Nową Hutę za tylko 6.000.000 dolców nie sądzisz , że to troszeczkę za mało za coś co po wojnie budowało całe nasze Polskie Społeczeństwo można by sprzedać akcję pracownikom i wyglądało to by inaczej  a firma Pana Hindusa tylko eksploatuje a nic nie inwestuje a tyle obiecano.

Nie porównywał bym się z Anglią.

:burza:

 

Osobiście prywatyzacje pracowniczą uważam za jeden z najgorszych pomysłow w okresie transformacji. Po pierwsze niesprawiedliwy, po drugie nie efektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście prywatyzacje pracowniczą uważam za jeden z najgorszych pomysłow w okresie transformacji. Po pierwsze niesprawiedliwy, po drugie nie efektywny.

 

Fakt, ale oddanie choć części akcji pracownikom to najlepszy sposób aby przekupic ich wraz ze związkami zawodowymi aby nie sprawiali trudności przy prywatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównywał bym się z Anglią.

:burza:

 

Dlaczego nie? ;)

W dzisiejszych czasach,kiedy juz nie ma Polakow-sa Europejczycy,nie ma Englikow-sa Europejczycy.............

Czyli Wy ktorzy glosowaliscie "ZA"

Radosnie spuszczalismy w kiblu cala historie i dorobek kulturowy....(przepraszam za wyrazenie)

A teraz brawura narodowa kaze nam kupowac produkty polskie <_<

Kupujmy europejskie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Wy ktorzy glosowaliscie "ZA"

Radosnie spuszczalismy w kiblu cala historie i dorobek kulturowy....(przepraszam za wyrazenie)

 

 

Mocno przesadzasz. Ja głosowałem "za" i nigdzie nie spuszczałem dorobku historii i kultury. Przed przystąpieniem do UE straszono Polskie firmy, że pójdą z torbami, a w usługach to będzie tragedia. Jak narazie to jest zupełnie odwrotnie. To polskie przedsiębiorstwa dają popalić "staro unijnym". Najdobitniejszym tego przykładem jest kupienie przez Unimil swojego zbankrutowanego właściciela w Niemczech firmę Condomi ale to się chyba stało nawet jeszcze przezd akcesją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.