Skocz do zawartości

Rzeszów


wozlu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzięki za odzew. Biorąc pod uwagę prognozy pogody na ten weekend trudno przewidzieć czy będzie okazja poobserwować. Poczekamy i zobaczymy. W razie czego skontaktujemy się telefonicznie. Z tego co obecnie podaje ICM może uda się nam spotkać z soboty na niedzielę.

 

Ignisdei! Czekamy, i mamy nadzieje na te „dwa wypady.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za odzew. Biorąc pod uwagę prognozy pogody na ten weekend trudno przewidzieć czy będzie okazja poobserwować. Poczekamy i zobaczymy. W razie czego skontaktujemy się telefonicznie. Z tego co obecnie podaje ICM może uda się nam spotkać z soboty na niedzielę.

 

Ignisdei! Czekamy, i mamy nadzieje na te „dwa wypady.”

 

 

Do diabła z tą pogodą. Jak miałem czas to było pełne zachmurwienie, a przejaśniło się jak musze jechac na nocny dyżur. Może w inne dni z tych które wypisałem będzie lepiej. Ale trzymam kciuki za powodzenie dzisiejszego spotkania , pomimo że beze mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to jestem. Oczekuje na propozycje co do spotkania, wstępnie możemy sie umowic np. na sobotę w Przecławiu, co wy na to ? Proponował bym tak ok 18.30.- 19.00 byśmy mieli z 3 godziny bez łyska! Pozdr. Robert!

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sobota mi odpowiada. Miejsce i godzina też.

Księżyc w sobotę będzie chyba w Wężowniku i wzejdzie grubo po północy. Będzie więc sporo czasu.

No super, proszę dajcie znac o lookanku reszcie ekipy (np. SMS-owo) bo więcej numerów nie znam! :D

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem. Oczekuje na propozycje co do spotkania, wstępnie możemy sie umowic np. na sobotę w Przecławiu, co wy na to ? Proponował bym tak ok 18.30.- 19.00 byśmy mieli z 3 godziny bez łyska! Pozdr. Robert!

 

Witam

Niestety w sobotę nie mogę, bo pracuje na dniowke (podobnie jak w niedzielę). Dla mnie dniowka trwa od 5:30 do 22:30, więc nie oplaca mi sie nawet wracac na kilka godzin z Krakowa do domu i przespie sie w pracy. Z grupy tarnowskiej (z tych którzy bywali juz na naszych spotkaniach w Przecławiu) samochód posiada tylko Wlad, moze on pojedzie i zabierze jeszcze kogoś ze sobą. Dam mu znać że się coś szykuje. Ja mógłbym jutro i ewentuaknie w piątek (niezbyt chętnie bo musialbym bez spania pojechac w sobote prosto do pracy). Mogę za to bez przeszkód we wtorek i środę po Wielkanocy, Łysy będzie wówczas jeszcze mniejszy, ale jeszcze nadający się do lookania przez przystawkę bino. Potem trzeba już szykować się do wyjazdu w Bieszczady. Może tam się spotkamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety w sobotę nie mogę, bo pracuje na dniowke (podobnie jak w niedzielę). Dla mnie dniowka trwa od 5:30 do 22:30, więc nie oplaca mi sie nawet wracac na kilka godzin z Krakowa do domu i przespie sie w pracy. Z grupy tarnowskiej (z tych którzy bywali juz na naszych spotkaniach w Przecławiu) samochód posiada tylko Wlad, moze on pojedzie i zabierze jeszcze kogoś ze sobą. Dam mu znać że się coś szykuje. Ja mógłbym jutro i ewentuaknie w piątek (niezbyt chętnie bo musialbym bez spania pojechac w sobote prosto do pracy). Mogę za to bez przeszkód we wtorek i środę po Wielkanocy, Łysy będzie wówczas jeszcze mniejszy, ale jeszcze nadający się do lookania przez przystawkę bino. Potem trzeba już szykować się do wyjazdu w Bieszczady. Może tam się spotkamy ?

 

Regulus, spoko, ważne by było nas jak najwięcej, jeśli większość jest za wtorkiem, to sie możemy umówić na wtorek, byle pogoda była. My tu z Vaderem w Leżajsku będziemy mieli do tego czasu klika miejscówek wiec na obserwy, niema co narzekać.

ps.

Dziś np. planujemy o godź 20.00 nad zalewem Leżajskim...jeśli jest ktoś chętny zapraszamy. Podaje w stopce tel.

w razie czego tu jest tez topic o spotkaniach w Rzeszowszyczyźnie . :Beer:

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odbyła się kolejna miejscówka, ale jeśli chodzi o czyste niebo, to było jeszcze gorzej, niż dwa dni temu.

 

Jak na złość zaczyna się rozpogadzać!

Edytowane przez Vader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odbyła się kolejna miejscówka, ale jeśli chodzi o czyste niebo, to było jeszcze gorzej, niż dwa dni temu.

 

Jak na złość zaczyna się rozpogadzać!

 

 

Czemu na złość ? Może to właśnie na wtorek ma być super pogoda? Trzymajmy kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulus, spoko, ważne by było nas jak najwięcej, jeśli większość jest za wtorkiem, to sie możemy umówić na wtorek, byle pogoda była.

 

Więc jak się ostatecznie umawiamy co do wtorku? Narazie z Tarnowa oprócz mnie zadeklarował się Antyqjon, ale może ktoś jeszcze się zdecyduje przez te 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozmawialem z Robertem to mówił o wtorku, ale pogoda nie zapowiada się ciekawa... :(

Skoro ma się przejaśnić w czwartek to może w czwartek?

Ja jadę w sobote rano..

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, i to jest bardzo nienajgorszy pomysł ;) Bo sam nie mam pewności czy jutro bym się ruszył nawet przy sprzyjającej pogodzie.

Ustalmy zatem termin, niech każdy się wypowie jak mu pasuje i czy ma jak dojechać. Do środy na ICM chmury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę spotkać sie w każdym dniu tygodnia, dojechać mam jak. Chęci też mam żeby sie spotkać i popatrzeć.

 

Jeśli nie wypali we wtorek ani środę to ja na dłuższy czas odpadam, ale może spróbujcie wpaść nawet na krótko do Roztok. Na pewno znajdzie sie nocleg w Dybasiowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być i w czwartek :rolleyes:

Kurcze, dziś obudził mnie śpiew ptaków i blask słońca..bezchmurne niebo ..

A na ICM gruba warstwa chmur..gdyby tak się utrzymało do wieczora .. można by dziś. I Regulus by z pewnością dołączył..

Niech zaklinacze chmur się wypowiedzą bo ja o meteo mam dość mgliste pojęcie.

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dziś obudził mnie śpiew ptaków i blask słońca..bezchmurne niebo ..

A na ICM gruba warstwa chmur..gdyby tak się utrzymało do wieczora .. można by dziś. I Regulus by z pewnością dołączył..

Niech zaklinacze chmur się wypowiedzą bo ja o meteo mam dość mgliste pojęcie.

 

Ja też wstałem ok.2 w nocy i widziałem wygwieżdżone niebo. Niestety, nie możemy zjezdzać się i czekać w nadziei na taki szczęśliwy traf, musi być jakiś zwiastun dobrej pogody. Gdyby dzis było znośnie to mógłbym wyskoczyć, ale jutro ok.południa wyjeżdzam już w Bieszczady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.