Skocz do zawartości

Problem z download :(


remick81

Rekomendowane odpowiedzi

niestety, to stary problem downloadu :(

Hans niestety nie dał rady go rozwiązać, za mało ma uprawnień, jak kiedyś pisał, mimo, że jest szefem tego działu.

jedyne co można spróbować, to podążać za linkiem dokumentacji i ściągnąć linka z posta, który go zawiera

pozdrowienia

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem downloadu niedawno nakreślił mi szef tego działu Hans.

Niestety okazało się że wina jest po stronie użytkowników a konkretnie systemu operacyjnego ( ja także mam problemy z nim).

Niektórzy forumowicze nie mają tego problemu ,nie wiemy jeszcze dokładnie od czego to zależy.

Hans w domu nie ma problemów a u mnie miał :angry:

Postaramy się jakoś rozwiązać ten problem , może zwykły ftp tu pomoże. :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za zrezygnowaniem z tego durnego systemu ściągania. Najlepiej aby np. Hans założył kilka darmowych kont www, tam wrzucał i podawał linki. Wtedy na pewno nie byłoby żadnych problemów. Ewentualnie możnaby wykupić płatny serwer, którego koszt pokrywaliby użytkownicy :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możnaby wykupić płatny serwer, którego koszt pokrywaliby użytkownicy  :unsure:

ajjj co ja daje.. Przecież to forum jest już na płatnym serwerze! :Boink: Próbowaliście normalnie wrzucać plików przez ftp`a? Bo ja nie widze sensu wrzucając pliki przez ten forumowy system, gdzie nie da się nawet wydobyć właściwego URL`a pliku :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o przeslanie via PW nazw plikow ktore chcecie i adresow na ktore mam je wyslac. Posle to bezposrednio na skrzynki.

 

To sprawdzona metoda. Nie mozesz zassac czegos z download - daj mi znac co Ci potrzebne i gdzie to chcesz na moje PW. Jak tylko przeczytam to info, wysle plik na wskazany adres.

 

Jezeli inne osoby rowniez maja takie problemy, a nie odzywaly sie w tym watku to przosze o analogiczne info. Bede rozsylal bezposrednio. Przepraszam, ze reaguje dopiero teraz, wakacje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow nareszcie działa! :helo::Beer:

testowałem rary, pdf-y, zipy i exe'ki

przedtem miałem albo błąd archiwum, albo "nieoczekiwany błąd": "end of file"

dzięki wielkie :notworthy:

nawet to: http://astro-forum.org/Forum/index.php?sho...660&hl=b%B3%B1d

czas nadrobić zaległości :szczerbaty:

pozdrowienia

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.