Skocz do zawartości

Astro-Forum.org - moje zaleglosci


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z wieloma pytaniami, dlaczego nie ruszyly do tej pory m.in. dzialy uzytkownikow, postanowilem udzielic jednej, zbiorczej odpowiedzi, ktora dotyczy wszystkich zagadnien forum.

 

Z przykroscia chcialem poinformowac, ze przezylem ok tydz. temu powazny wypadek samochodowy. Auta do kasacji, a ja mialem duzo szczescia. Uprzedzajac pytania, ze mna teoretycznie wszystko jest ok, ale mam wrazenie, jakby przelecialo po mnie stado bizonow. Wzialem urlop i powoli zdrowieje. Z przyczyn obiektywnych moj kontakt z komputerem odlozylem na najblizszy czas.

 

Mysle, ze w przeciagu tygodnia, lub 2, uda sie zrealizowac zalegle sprawy.

 

Tak wiec, wybaczcie, ze obietnice niedotrzymane, ale rozumiecie - sila wyzsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykroscia chcialem poinformowac, ze przezylem ok tydz. temu powazny wypadek samochodowy.  Auta do kasacji, a ja mialem duzo szczescia. Uprzedzajac pytania, ze mna teoretycznie wszystko jest ok, ale mam wrazenie, jakby przelecialo po mnie stado bizonow. Wzialem urlop i powoli zdrowieje. Z przyczyn obiektywnych moj kontakt z komputerem odlozylem na najblizszy czas.

 

 

Ciekawe uczucie prawda? Ten charakterystyczny huk giętej blachy... tłuczone szkło... potem ten moralny kac... niewiarygodne, że to sie stało... może można było tego uniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe uczucie prawda? Ten charakterystyczny huk giętej blachy... tłuczone szkło... potem ten moralny kac... niewiarygodne, że to sie stało...  może można było tego uniknąć.

 

Wszystkiego mozna uniknac, a rownoczesnie nic sie nie da uniknac. Taki zbiego okolicznosci i tyle. Kaca nie mam, bo ja wszystko teoretycznie zrobilem jak nalezy, wiec... A samochod, rzecz nabyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zdrowia życzę i więcej szczęścia w przyszłości.

 

Często mówi się w takich sytuacjach: gdybym wyjechał pięć minut później... gdybym zobaczył go pięć sekund wcześniej...

A ja w ogóle jestem zdania, że całe nasze życie zależy od wielu czynników losowych i żadne gdybanie sensu nie ma. Możemy najwyżej starać się wpływać na nasze losy w przyszłości, a i to bez żadnej gwarancji, że się nam to uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.