Skocz do zawartości

Grzałki na wilgotne noce


kkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mogę wykonać dowolne grzałki, o dowolnym kształcie, dowolnej mocy, dowolnym napięciu zasilania etc ;)

 

Dla przykładu zdjęcia grzałki do mojego guidera (SW 80/400) - 7 watów mocy przy 12V, zapinana na rzep:

index.jpeg

 

Oraz grzałka lustra głównego (SW 150/750)- 9 watów mocy przy 12V:

IMG_1771.JPG

 

Jeżeli będzie ktoś zainteresowany to dokładne koszty podam na PW, bo zależą one od parametrów grzałki, ale przykładowo wykonanie grzałki na 80ED (taka jak na mój guider) to koszt ~25zł, podobnie z grzałką na lustro główne.

 

Także zainteresowanych proszę o kontakt na PW, lub w temacie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem już obecnie kilka grzałek, więc prezentuję niektóre z nich:

 

- Grzałka na okular w tym przypadku na Hyperionie, równie dobrze może być stosowana na szukacz , moc 6W:

IMG_2129.JPG

 

- Grzałka na obiektyw, na mojej Sigmie 70-300APO, moc 4W:

IMG_2132.JPG

 

- Końcówki mogą być zarówno do zapalniczki samochodowej, krokodylki bezpośrednio do akumulatora, gniazda do popularnych zasilaczy, a w przypadku małych grzałek np do okularów w lornetce nawet koszyczek na 4 baterie AA (typowe paluszki).

IMG_2135.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamówiłem i dojechały

ładnie i solidnie wykonane, dobry kontakt, szybka realizacja - polecam tego forumowicza ;)

 

nie mogę się doczekać jak się sprawdzą na linii frontu

 

ostanio na zimnie i wietrze rozmyślałem o grzałkach do butów, żeby stopy rozgrzać :D

 

pozdr kkk i all

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I kolejna grzałka jaką miałem okazję wykonać, grzałka na okulary w lornetce, na zdjęciu na mojej małej Tento ;)

 

lornetka.JPG

 

Działa na pakiecie 4 akumulatorków AA, które spokojnie możemy wsadzić sobie do kieszeni, nie martwiąc się o połączenie np z samochodem, czas pracy dla aku 2500mAh to około 2 godziny 30 minut więc nie tak mało.

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany taką bądź inną grzałeczką proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje grzałeczki też już dotarły. Super sprawa. Wreszcie mi płyta korekcyjna nie paruje :szczerbaty:

A ta grzałeczka na okular może być używana dwojako - do ogrzania okulara lub do ogrzania akumulatora z którego jest zasilana (tak żeby trzymał napięcie na mrozie :D), dzięki temu akumulator 14Ah starcza na całą noc grzania.

 

Polecam bo to strasznie przydatne ustrojstwo.

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie ;)

 

Będę miał trochę wolnego czasu, więc mogę wykonać parę grzałek jeżeli znajdą się zainteresowani, gotowych do odbioru jakoś na pierwszy tydzień nowego roku. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam. W takim razie musimy być przygotowani iż mogło dojść do "aresztowania" Pana KKK po jego ostatnich wybrykach. :D .

 

Pozdrawiam Krzysztof.

 

nie przesadzasz? KK się opóźnił z wykonaniem i dostawą grzałek, ale wytłumaczył i dostarczył. Być może nie zagląda tutaj tak często jak np. Ty, więc nie wydawaj wyroków przedwcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.