Skocz do zawartości

Laguna, czy kura...


Tom-cio

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie udało mi się zebrać na prawdę porządny materiał w Ha (chyba).

Dzięki uprzejmości Tiamata (wielkie dzięki Michał) dysponowałem na moncie gościnnym FSQ. Wraz z moją 10-tką tworzą chyba niezły zespół. Poczciwy EQ6 radził sobie z tym zestawem bez problemu. Mimo, iż fota składa się jedynie z 12 klatek, po 3h udało mi się zarejestrować całkiem sporo sygnału.

Czy jest dobrze obrobiony, to sprawa osobna.

 

M8 Laguna opiss.jpg

 

Dzięki Michał raz jeszcze za wspólne foconko i całą resztę :notworthy:

 

A to wizja Bogusia. Jak On to wymyślił...

 

kura.jpg

 

Boguś, dzięki za wsparcie :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Salut::Salut::Salut::Salut:

I nie zwalaj na monitor ;-)))))

 

Nie to, że się tłumaczę, ale... na moim w ciemnoszarych partiach wygląda bardzo ok. Na Eizo jest całkowity black.

Tu jeszcze po kątach widzę sporo szumu, którego u mnie niet :mellow:

Czyli obróbka na czuja, a miało być tak dobrze tym razem :lightning:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło bardzo fajnie. Gratulacje!

Dodatkowo byłem swiadkiem zbierania materiału, co czyni oglądanie tej fotki jeszcze milszym.

Bardzo fajnie było razem posiedzieć w gorące letnie noce- co za odmiana po Namibii:)

Mam nadzieję, że juz niedługo powtórzymy sesyjkę. Krowy do wydojenia czekają na Ciebie, a Lambrusco chłodzi się w lodówie ;)

Co do monitorów to faktycznie jest to też dla mnie problem. Najpewniejszym rozwiązaniem jest zapewne kontrolowanie efektu finalnego przy pomocy PS i pipety. No ale to zabija twórczą spontaniczność:)

 

Ciao!

Tiamat

Edytowane przez Tiamat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe słowa :)

 

Bardzo fajnie było razem posiedzieć w gorące letnie noce- co za odmiana po Namibii:)

Mam nadzieję, że juz niedługo powtórzymy sesyjkę. Krowy do wydojenia czekają na Ciebie, a Lambrusco chłodzi się w lodówie ;)

 

Na krowy nie, ale na Lambrusco się piszę :D , bardzo zacny trunek!

Jesteśmy umówieni :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pewnych Dwóch Jegomości namówiło mnie na zamieszczenie nowej wersji kury. Najlepsze jest to, że nad pierwszą siedziałem 2 tygodnie, nad tą - 5 minut. Materiał żródłowy ten sam.

Różnica: monitor przed i po sprzetowej kalibracji :Beer:

 

 

 

Laguna-15x900Ha-bezDDP v555.jpg

 

Dzięki Panowie :notworthy:

Edytowane przez Tom-cio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.