Skocz do zawartości

StarParty Jodłów 2011 - relacje


sp3uca

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Ledwo wróciłem do obowiazków codziennych. Atmosfera , ludzie no i to Jodłowskie niebo długo nie dają się otrząsnać .

Dobrze że wymyślono fotografię to możemy sobie powspominać :

 

IMG_1981.JPG

 

IMG_8369.JPG

 

Szacunek za ATM

IMG_1984.JPG

 

Gdzie ja mam okular?

IMG_8364.JPG

 

....tu nie ma nic.

IMG_8368.JPG

Edytowane przez tomero
  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialny patent! - ta skarpeta na wtórnym,

podobno jeszcze przez tydzień

...rosa się go nie ima :szczerbaty:

 

Przepraszam, ale to jest skarpeta tylko do celów transportowych - instalowana po wyschnięciu wtórnego :P

Do zastosowania takiego ochraniacza natchnął mnie artykuł:

http://cloudynights.com/item.php?item_id=1669

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe skarpeta transportowa, dobre :buahaha:

Mam takich jednonogich pełno w szufladzie.

 

podobno jeszcze przez tydzień

...rosa się go nie ima :szczerbaty:

A te wściekłe osy nie podejdą przez rok. :)

 

 

 

 

 

ps.

Zostawiłem w ostatnią noc prawdopodobnie w którymś z refraktorów Lantana 3.8 mm Soligora.

Uczciwego znalazcę wśród swoich gratów mojego ulubionego krótkiego okularka prosiłbym o przesłanie do mnie [adres na pw]

Plisssssssssss

uff znalazł się dzięki Jurkowi :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie - macie zdjęcia z pokazów Stalkera (planetarium)? To był mocny punkt programu :)

 

Dziękujemy za zaproszenie na zlot. Cieszymy się szczególnie dlatego, że mogliśmy pokazać niebo dzieciom ze szkoły w Goworowie - na normalnych (czytaj: komercyjnych) warunkach byłoby to dla nich trudne. Tym większa była nasza radość, gdy dowiedzieliśmy się, że nikt wcześniej nie miał okazji być w planetarium! :) W przerwie między pokazami postawiliśmy przed wejściem do szkoły Coronado ("pestkę") i pokazywaliśmy dzieciom Słońce - a było co oglądać!

 

Wrażenia z Jodłowa i krótki opis wizyty w szkole w Goworowie jest na naszym blogu: http://przenosneplan...pyl-w-jodlowie/

 

PS. Widziałem kilka zdjęć zrobionych w planetarium i na tle kopuły przez sp3occ (dzięki!). Jeśli ktoś ma inne ciekawe ujęcia, będę wdzięczny za kontakt na PW.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za zaproszenie na zlot. Cieszymy się szczególnie dlatego, że mogliśmy pokazać niebo dzieciom ze szkoły w Goworowie

 

To co robicie jest naprawdę wspaniałe.

Jeżeli choćby jedno na sto się zainteresuje, a jedno na tysiąc dziecko wybierze astronomię jako swoje życie TO WARTO.

 

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak bo ja go tam widziałem przez legendarną Syntę ;)

Ano, ano - ale niech potwierdzi to jeszcze mlody188 :D

Pablito dlaczego foty nie cyknąłeś, miałeś większą ogniskową :D

 

 

Wrzucam jeszcze cropa.

IMG_6289_crop z 400mm canona.jpg

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.