Skocz do zawartości

M16... strzelec...


Pav1007

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za miłe słowo :-)

 

Szymku - tak wiem, że więcej klatek :-) Ale to był obiekt nadmiarowy - po esemesie przyjaciela, żebym mu zrobił jeszcze M16 :-) Więc zrobiłem 5 klatek :-)

Faktycznie, troche agresywnie wyciągnięty jest ten orzełek... ale i tak jak na tak mały materiał wyszedł znośnie :-)

 

mam jeszcze 12x480 Koniczyny, ale to czeka na obróbkę bo wczoraj robiłem darki dla tego zdjęcia :-)

Dziś powinienem obrobić.

Niestety na więcej nie pozwoliły ani warunki (chmury zeszły ok 23:20) ani krótkie noce...

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szkoda, że Strzelec już niedługo się będzie chował a ja na urlop więc więcej materiału dopalę w przyszłym roku....

 

Bez paniki. Strzelec (a tym bardziej ogon Węża) jest dostępny całkiem długo. Wprawdzie gwiazdozbiory uciekają na zachód ale coraz wcześniejszy zmierzch je goni. Gwiazdozbiorami letnimi można się cieszyć dłużej, niż to się wydaje. thumbup.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro z 30 minut walnąłeś taką fotkę to masz niebo jak w Bieszczadach !!

 

Dopalaj koniecznie 10 x tyle :D

No bez przesady :-) to 20 min :-)

Zdjęcie było robione pod Grójcem i M16 było w LP właśnie Grójca...

sam muszę powiedzieć, że jestem mocno "pozytywnie" zaskoczony efektem :-)

 

w to jedna klatka: FIT przerobiony na JPEG i zdebayeryzowany w Maximie

M16(en)-002.jpg

 

M16 jest w Ogonie Węża :P

Tak wiem :-) Ale to te same okolice :-)

 

Bez paniki. Strzelec (a tym bardziej ogon Węża) jest dostępny całkiem długo. Wprawdzie gwiazdozbiory uciekają na zachód ale coraz wcześniejszy zmierzch je goni. Gwiazdozbiorami letnimi można się cieszyć dłużej, niż to się wydaje. thumbup.gif

Ależ ja nie panikuję :-) Sprawa wygląda następująco, że teraz panuje księżyc i tak naprawdę okno do zbierania materiału pojawia się ok 13-14lipca. Ja 14 Lipca wyjeżdżam na wyczekiwany urlop i wracam dopiero ok 5-6 sierpnia - czyli kiedy księżyc będzie znów nam "pomagał" i okienko otworzy się ok 13 sierpnia...

więc Strzelec i Ogon Węża już się chowają powoli...

 

Ale jak będzie okazja to będę dopalał :-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ależ ja nie panikuję :-) Sprawa wygląda następująco, że teraz panuje księżyc i tak naprawdę okno do zbierania materiału pojawia się ok 13-14lipca. Ja 14 Lipca wyjeżdżam na wyczekiwany urlop i wracam dopiero ok 5-6 sierpnia - czyli kiedy księżyc będzie znów nam "pomagał" i okienko otworzy się ok 13 sierpnia...

więc Strzelec i Ogon Węża już się chowają powoli...

 

Ale jak będzie okazja to będę dopalał :-))))

Urlopy bierze się od pracy, nie od przyjemności biggrin.gif

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady :-) to 20 min :-)

Zdjęcie było robione pod Grójcem i M16 było w LP właśnie Grójca...

sam muszę powiedzieć, że jestem mocno "pozytywnie" zaskoczony efektem :-)

No właśnie 20 minut, zastanów się co będzie np przy 240 :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.