Skocz do zawartości

Problemy z telefonem...


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam duży problem z telefonem

 

Mam Siemensa C65

Minął okres gwarancji a ja mam z nim kolejny problem.

Raz dzwoni, raz nie dzwoni.

Potem widzę, że ktoś dzwonił a dzwonka nie było.

Co najlepsze. Przestał mi rozpoznawać ludzi, którzych mam zapisanych w pamięci aparatu. Niektórych rozpoznaje - innych nie. Juz kopiowałem telefony z sim na dysk telefonu i na odwrotnie...

Co ciekawe jak chce się oddzwinić do osoby dzwoniącej to ten za cholerę nie chce użyć numeru. Trzeba najpierw sobie go przepisac na kartkę i potem wklepać ręcznie.

Ludzie do mnie dzwonią a ja nawet o tym nie słyszę... aaaaaaa.....

 

 

Może wiecie co może naprawić takie problemy. Niestety sewis Siemensa w Łodzi wygląda tak, że siedzi bacia, która przyjmuje zgłoszenia a z nikim z serwisu nie da się pogadać.

Może uda sie takie problemy rozwiązać samamu???

 

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam Siemensa C65- to telefon masakra :szczerbaty: wibracja raz dziala raz nie dziala, sam sie wylacza bez powodu, zawiesza sie bardzo czesto. Najprawdopodobniej to problemy z oprogramowaniem telefonu ale nawet nie wiem czy jest mozliwosc samodzielnej reinstalacji oprogramowania. Z tego co slyszalem to jeden z najczesciej serwisowanych telefonow, poprostu niewypał!!! :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje MC60 do klubu. Zwiechy, raz na 10 wlaczen niebieski ekran i buczy. Do nowszych Siemensow powinien byc kabel serwisowy do kompa w zestawie :sracz: . Co innego old timery w rodzaju SL45i na przyklad. Mialem i zamienilem na to "cudo" techniki. :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiedzilem juz kupe stron poswieconych serwisowaniu siemensow, mam kabel i potrafie sobie z tym problemem poradzic. Co nie zmienia faktu, ze siemens wypuszcza ostatnio buble. Telefon jest po to zeby z niego korzystac, a nie po to zeby wisial na com-ie w kompie, ale dzieki za namiary :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiedzilem juz kupe stron poswieconych serwisowaniu siemensow, mam kabel i potrafie sobie z tym problemem poradzic. Co nie zmienia faktu, ze siemens wypuszcza ostatnio buble. Telefon jest po to zeby z niego korzystac, a nie po to zeby wisial na com-ie w kompie, ale dzieki za namiary :Beer:

 

Zgadzam się z tobą że siemens ostatnio wypuszcza buble. Ale nie tylko on.

Szybki postęp technologiczny oraz konkurencja wymuszają bardzo krótki czas jaki można poświęcić na pracę nad oprogramowaniem (firmware). Dlatego co jakiś czas pojawiają się aktualizacje, patche, nowe wersje programów.

A widziałem już jak zawiesza się mój satelita, widziałem auto ze zwieszonym systemem, nie wspomnę o telefonach czy komputerach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież im bardziej skomplikowany aparat tym powodów do usterek jest więcej.

Miałem m45 i nigdy nic mu nie dolegało, po pewnym weselu przez dwa dni leżał w mokrej trawie i żył. :ha:

Teraz co prawda mam s65 a po kikudziesięciu kilknięciach w momencie zakupu zawiesił się ale od tego czasu chodzi jak złoto.

Brr jak pomyślę o menu Nokii to ciarki na plecach mnie gryzą.

ps.

To kwestia przyzwyczajeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież im bardziej skomplikowany aparat tym powodów do usterek jest więcej.

Miałem m45 i nigdy nic mu nie dolegało, po pewnym weselu przez dwa dni leżał w mokrej trawie i żył. :ha:

Teraz co prawda mam s65 a po kikudziesięciu kilknięciach w momencie zakupu zawiesił się ale od tego czasu chodzi jak złoto.

Brr jak pomyślę o menu Nokii to ciarki na plecach mnie gryzą.

ps.

To kwestia przyzwyczajeń.

 

M45 jest niezniszczalny :) mam go juz ponad 3 lata, przetrwal naprawde duuuzo. Nie pamietam juz ile razy ladawal na ziemi ect. zawsze pozostawal w calosci :) esh jak mam przed oczami spadajaca i rozpadajaca sie na kawalki Nokie to mi sie smutno robi... Tam bateria, tam obudowa... :D

Zmienilem mu oprogramowanie na to z serii 45i. Nie pamietam, zeby zaliczyl jakies zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tez miałem simensa c65 . ten telefon wyłańcza sie najpawdopodobniej gdy zgramy do niego gre która niejest do tego modelu(wiele gier chodzi na siemensie które niesa do niego)

a gdy wibracja niedziała to poprostu trzeba to wymienic tak samo jak z głosniczkiem( mi po roku niedzwonił tylko "pierdział"

mozna tez go rozkecić i skercis sporwotem gdy telefon nam spdnie to w srodu moze sie cos obluzować(trzeba to dokrecić) osobicie nierozbierałem tego telefonu

 

 

polecam motorolo c975 ]-:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w A52 dzieje się to samo, tzn. czasem idiot bez powodu się wyłącza, np. podczas pisania esemesa. A przy próbie włączenia ekran się włącza, telefon buczy i się wyłącza. I tak kilka razy. A jak już się włączy, to np. ustawienia dźwięków są najgłośniejsze, co może mi zaszkodzić np. na lekcji ;) Co dziwniejsze, wyłącza się także przy zablokowanej klawiaturze. Telefon kupiłem od kolegi i on mówi, że nigdy go coś takiego nie spotkało. A te wyłączenia zauważyłem po zdjęciu simlocka, może wprowadzili jakiegoś wirusa albo co ? (To są tylko przypuszczenia, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy a nie znam się na tym zbytnio).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojego nie narzekam za bardzo, raz na jakiś czas wyłączy się czy zawiesi. Zresztą jakiś miesiąc temu zmieniłem sobie softa na v56 i jest trochę bardziej stabilniejszy.

Podobno są 3 wersje siemensa c65, jedne są mniej dopracowane drugie więcej.

A tu macie forum siemensa http://forum.siemensiak.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.