Skocz do zawartości

Naklejka na auto miłośnika Astronomii?


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saywiehu

Po ostrej rozmowie na czatach i w ogóle:

post-2472-1143068513_thumb.jpg

 

TO JEST OSTATECZNY WZÓR !!!! NIEODWOŁALNIE !!!!

 

Będzie dodana tylko biała obwódka naokoło czarnej ramki, coby na czarnym autku też ładnie wyglądało ;)

 

Naklejkę z logo Forum załatwię i ostatecznie wstawię jutro - pojutrze. Sorry - mam istny nawał pracy!

Znaczy się - czekam na falę krytyki... Ale już się nie ugnę! Jak ktoś chce inną z tych "wyróżnionych" naklejek - zrobię. Ale PL-ka musi być w komplecie! Po niej mamy się rozpoznawać. Albo po prostu mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostrej rozmowie na czatach i w ogóle:

ASTRO1.jpg

 

TO JEST OSTATECZNY WZÓR !!!! NIEODWOŁALNIE !!!!

 

Będzie dodana tylko biała obwódka naokoło czarnej ramki, coby na czarnym autku też ładnie wyglądało ;)

 

Naklejkę z logo Forum załatwię i ostatecznie wstawię jutro - pojutrze. Sorry - mam istny nawał pracy!

Znaczy się - czekam na falę krytyki... Ale już się nie ugnę! Jak ktoś chce inną z tych "wyróżnionych" naklejek - zrobię. Ale PL-ka musi być w komplecie! Po niej mamy się rozpoznawać. Albo po prostu mieć.

 

Czy będzie można zamówić wersję blue, tą z projektu sumasa?

Czy tylko tą czarną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Benedykt

Uważam, że wybrane projekty są rewelacyjne!

Są proste, a jednocześnie eleganckie.

:brawo:

Myślę, że powinniśmy przejść do szczegółów, tzn.:

1. od kiedy będzie można je zamawiać?

2. jaki jest koszt?

 

Mam jeszcze jedno techniczne pytanie - jakiej będą wielkości? Mogę prosić o podanie orientacyjnej długości i szerokości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saywiehu, z tym tysiącem naklejek to się lepiej zastanów. Bo jak narazie widzę, że autentycznie zainteresowanych jest 15-30 osób, a i to chyba gruba przesada.

Modyfikacje sumasa bardzo fajne, nie mam nic przeciwko modyfikacjom moich pomysłów. Jak ktoś uważa, że coś mu jeszcze nie pasuje, niech zaproponuje swoją wersję i doszlifujemy do ideału. :Beer:

PS. Co do wymiarów. Moja pierwsza PL-ka miała rozmiary 123x54 mm, ale jak trzeba może być inaczej.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, daję wersją Corelową PL-ki. Niech sumas swoją też gdzieś umieści, albo prześle saywiehowi.

ASTRO1.zip

Jakby ktoś chciał sobie samodzielnie odtworzyć, to jest to elipsa o rozmiarach około 123x54 mm i grubości linii 2,819 mm. W środku napis pogrubionym Arialem o wymiarze czcionki 86,487. Wyśrodkowane w pionie i w poziomie i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Benedykt
Saywiehu, z tym tysiącem naklejek to się lepiej zastanów. Bo jak narazie widzę, że autentycznie zainteresowanych jest 15-30 osób, a i to chyba gruba przesada.

Modyfikacje sumasa bardzo fajne, nie mam nic przeciwko modyfikacjom moich pomysłów. Jak ktoś uważa, że coś mu jeszcze nie pasuje, niech zaproponuje swoją wersję i doszlifujemy do ideału. :Beer:

 

Lampka, co do ilości - 1000 szt. to może faktycznie na pierwszy raz przesada, ale 300 szt. powinno się rozejść.

Tak myślę ...

 

Natomiast uważam, że nie powinno się zbytnio przeciągać w czasie dyskusji nad projektem, bo to znacznie przeciągnie realizację całego przedwsięwzięcia.

 

Lepsze jest wrogiem dobrego.

Skoro projekt naklejki jest dobry, przystępujmy do jej wykonania, póki temat jest "gorący".

 

P.S.

Naklejki można też nakleić na teleskop. Np. Newtona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie można zamówić wersję blue, tą z projektu sumasa?

Czy tylko tą czarną?

 

 

Ja też jestem bardzo zainteresowany kolorem niebieskim ( wzór Sumiego).

Moim zdaniem taki kolor bardziej sie kojaży z astro- pomyślał bym ewntualnie nad jedną gwiadką.

 

może tak , ale nie koniecznie.

 

.266q3se5xnrrkxqh.jpg

 

kolor jednak dał bym niebieski a najlepiej granatowy-poza tym bomba pomysł, no i będzie mi pasował do koloru lakieru na samochodzie :D bo jego zakup zbiega się z datą wyprodukowania naklejek.

 

416osrh4yqy9w296.jpg

 

Ja zamawiam od razu 10 naklejek-to nie żart :helo:

Edytowane przez astrokosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze jest wrogiem dobrego.

Skoro projekt naklejki jest dobry, przystępujmy do jej wykonania, póki temat jest "gorący".

 

P.S.

Naklejki można też nakleić na teleskop. Np. Newtona.

Zgadzam się.

Naklejki na teleskop, to jest osobna historia. Z reguły jakieś naklejki, albo napisy już są. Jak ktoś ma potrzebę, to czemu nie. Ale chyba trzeba by zrobić wersje o mniejszych rozmiarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Zastanawiam się co do rzeczywistej ilości. PL-ki mogę "produkować" wręcz po jednej sztuce. Więc ne ma problema :D Każdy dostanie tyle, ile chce.

Natomiast naklejki z logo Forum - no, tu już jest problem... Żeby utrzymać przyobiecaną cenę muszę zamówić ten tysiąc sztuk. Więc może jednak chwilowo się z nimi wstrzymać? A może to już przerost ambicji -dwa różne wzory naklejek od razu??? A z drugiej strony - czemu nie???

Pomóżcie w tym dylemacie.

PL-ki od jutra zaczynają swój żywot "produkcyjny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też biorę przynajmniej 10 sztuk: 5x biała + 5x niebieska

 

A ja 10 żółtych :ha: .

 

 

 

A tak poważniej to na teleskop napewno będę chciał nakleić soś takiego - Z RACJI JUŻ TRZECIEJ SZTUKI TELSKOPU TEJ FIRMY :ha:

nwwshlxn97i2z502.jpg

 

 

A tak naprawdę poważniej to będzie napewno taki obrazek z racji teleskpou z Żywca oraz moich przeróbek

czyli Uniwersał i Astrokosmo.

 

r5scacrrtby1fnh1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast naklejki z logo Forum - no, tu już jest problem... Żeby utrzymać przyobiecaną cenę muszę zamówić ten tysiąc sztuk. Więc może jednak chwilowo się z nimi wstrzymać? A może to już przerost ambicji -dwa różne wzory naklejek od razu??? A z drugiej strony - czemu nie???

Pomóżcie w tym dylemacie.

 

Ja z kolei liczyłem właśnie na te małe naklejki z logo froum... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Benedykt
Zastanawiam się co do rzeczywistej ilości. PL-ki mogę "produkować" wręcz po jednej sztuce. Więc ne ma problema :D Każdy dostanie tyle, ile chce.

Natomiast naklejki z logo Forum - no, tu już jest problem... Żeby utrzymać przyobiecaną cenę muszę zamówić ten tysiąc sztuk. Więc może jednak chwilowo się z nimi wstrzymać? A może to już przerost ambicji -dwa różne wzory naklejek od razu??? A z drugiej strony - czemu nie???

Pomóżcie w tym dylemacie.

PL-ki od jutra zaczynają swój żywot "produkcyjny".

 

Saywiehu !

 

Ja mam takie zdanie:

 

1. Należy zacząć od jednej naklejki. Uniwersalnej. W tym celu jestem nawet za tym, aby wybrać jeden kolor. Mnie się akurat podoba niebieska, ale biała też jest OK. Kwestię tą można rozstrzygnąć ankietą.

 

2. Chodzi o to, żeby wprowadzić standard. Standard ma być standardowy, czyli powszechny, nie związany z propagowaniem czegokolwiek ani kogokolwiek poza astronomią. No i wykonany w jak największej ilości egzemplarzy - po to, żeby był tani. Projekt ASTRO-PL dla mnie spełnia w 100% założenia standardu. Trzeba więc rozstrzygnąć kolor i przyjąć, że nakleka będzie taka i koniec.

 

Kto jest za? dziękuję. ;)

Kto przeciw? Nie widzę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostrej rozmowie na czatach i w ogóle:

ASTRO1.jpg

 

TO JEST OSTATECZNY WZÓR !!!! NIEODWOŁALNIE !!!!

 

Będzie dodana tylko biała obwódka naokoło czarnej ramki, coby na czarnym autku też ładnie wyglądało ;)

 

Naklejkę z logo Forum załatwię i ostatecznie wstawię jutro - pojutrze. Sorry - mam istny nawał pracy!

Znaczy się - czekam na falę krytyki... Ale już się nie ugnę! Jak ktoś chce inną z tych "wyróżnionych" naklejek - zrobię. Ale PL-ka musi być w komplecie! Po niej mamy się rozpoznawać. Albo po prostu mieć.

 

Moim zdaniem to nietrafiony projekt, powinnismy mieć naklejki jak inne "dyscypliny".

Znalazłem na allegro TAKĄ oferte, świetne wzory różnych sportów, moim zdaniem właśnie tak obrazowo powinno to wyglądać.

Wiem że juz zaklepane ale chciałem jeszcze wyrazić swoja opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nietrafiony projekt, powinnismy mieć naklejki jak inne "dyscypliny".

Znalazłem na allegro TAKĄ oferte, świetne wzory różnych sportów, moim zdaniem właśnie tak obrazowo powinno to wyglądać.

Wiem że juz zaklepane ale chciałem jeszcze wyrazić swoja opinie.

 

Bistii popieram Twoje zdanie :Beer: . Szkoda tylko że nie ma tam gotowej naklejki astro, więc jeszcze możemy wymyślić coś nowego później...

 

Tak jak wspominałam poprzednio, czarna sylwetka astronoma z teleskopem...

 

Jednocześnie zamawiam po 5 sztuk PLek w każdym kolorze (biała i niebieska wersja)

 

Dziękuję Saywiehu za Twoją inicjatywę. Pomysł z naklejkami jest świetny. Teraz bierzemy PLki, a potem kto wie... I nie przeciągajmy tej dyskusji, bo skończy się jak z kalendarzem...

 

DO ROBOTY - ZAMAWIAĆ PL-KI !!!

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Ori2711

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem właśnie tak obrazowo powinno to wyglądać.

zgadzam się z tym, np. wędkarze - co - napisaliby sobie "wędkarz" na naklejce, czy wstawiliby rysunek: ryby, wędkarza czy inny symbol określający ich hobby.

Naszym symbolem moim zdaniem może być np. : teleskop, planeta, rys. gwiazdozbioru itp. - takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tylko, ze jest mały problem,

niby rzeczą oczywistą jest, ze atrybutem astromiłosnika jest teleskop,

ale, no właśnie jaki??

jest przecież tyle ich rodzajów, nawet gdyby wyrzeźbić jakiś kontur, to i tak trzeba by zdecydować się na jakiś rodzaj, prawdopodobnie byłby to refraktor, bo przynajmniej on bez problemu jest rozpoznawalny

z newtonem czy makiem no to już niezawsze jest takie oczywiste, tak właśnie natchniony pomysłem Bistiego, ordynarnie zrzynając sylwetki z pudełka programu Starry Night wyszło cóś takiego jeszcze:

 

logoSN.jpg logoSN1.jpg logoSN2.jpg

 

tylko właśnie na białym tle to tez jakoś to śmiesznie wygląda, znowu na czarnym za mało widoczne postaci,

ech i można tak w nieskończoność :Boink:

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.