Skocz do zawartości

Naklejka na auto miłośnika Astronomii?


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz na priv do Salviecha i po kłopocie :D

No właśnie :D

Widzę, że jest potrzeba napisania tego wprost:

chesz naklejkę: pisz na priva, albo wyślij maila!!!

 

Pytanie o sposób zapłaty: preferowany będzie z powodu mego lenistwa i niechęci biegania po instytucjach wszelakich prosty, sprawdzony przekaz pocztowy. Lenistwo = skończyła mi się ważność konta bankowego, od tygodnia nie mam czasu, żeby przedłużyć. I na razie mi się nie zanosi...

 

Ponadto, co pewno paru kolegów może już potwierdzić : ta kasa ... nie jest najważniejsza. Jest 1000 sposobów dogadania się. Tym bardziej wobec tego od teraz preferuję rozwiązanie z przysłaniem mi koperty zwrotnej ze znaczkiem i adresem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy (i czy w ogóle) będą te małe naklejki z logo AstroForum?

Powiedzmy sobie jasno: PL-ki mogę robić w każdej ilości, nawet jedną czy dwie. Jak ktoś chce różowo-pomarańczową- to też.

Ale naklejeczki z logo Forum to już bezpośredni wydatek rzędu "większej połowy" Synty!

Więc umyśliłem sobie tak: jeśli będzie sensowne zainteresowanie PL-kami i skończę moje aktualne prace zawodowe, to zaryzykuję. Czyli: PL-ki to taki probierz.

 

Co prawda na czacie padały propozycje, by od razu zrobić porządne naklejki, nawet kilka wzorów i sprzedawać po 10 zł, żeby szybko się zwróciły, ale...chyba nie.

Czemu? Gdybym wstawił taką cenę, naklejki nie były w Hyde Parku, tylko na Giełdzie. A nie o to mi chodzi. Już pisałem, że nie chcę tu i tak zarabiać - mają się zwrócić koszty. Gdybym miał na myśli zarobek, już dawno "trzepałbym" naklejki na allegro, z windsurfingami, jachtami, płetwonurkami itd. A tego nie robię. Jak kto nie wierzy: mój nick na allegro to "cleoclio".

 

He, byłoby jeszcze jedno rozwiązanie - rozpisać ankietę. Ale z ankietami różnie bywa, a życie często mocno prostuje zbytnie zapędy. Może gdybym otrzymał konkretne propozycje z kilku ośrodków na taką ilość łączną, która gwarantowałaby zwrot kosztów - to OK.

 

Poza tym - czekam na jakieś nowe projekty - byle autorskie, a nie np. ściągane z netu. Może za parę dni trafi tu coś, co będzie można wydrukować. Wtedy będziemy się dalej zastanawiać. Ja nadal nie mam tyle czasu, żeby porządnie przysiąść nad kompem. Może i lepiej :D

 

Na koniec : w tej chwili w topicu są 153 posty i prawie 3400 wyświetleń... Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak to jest możliwe ...

He, skoro tak publicznie, to publicznie odpowiem. Nie myślisz, że jest to możliwe w pewnych przypadkach...

Że są konta terminowe? Bo są!

Mam jeszcze konto firmowe, które do całej reszty mojej działalności wystarcza. Czy każdej osobie która zamawia naklejki mam wysyłać fakturę VAT? Owszem, powinienem napisać, jak się pisze na allegro: na życzenie faktura VAT. Pomyśl o ewentualnych konsekwencjach - dla mnie, dla zamawiających.

Mam możliwość, aby operację rozprowadzenia tych naklejek zgodnie z obowiązującym prawem przeprowadzić w taki sposób, w jaki to do tej pory robię.

Ale, jak będą zaczepki - poproszę wszystkich, którym wysłałem naklejki o zwrot, odeślę pieniądze.

Proszę się zdecydować. Bo po urzędach chodzić nie mam czasu. A zwłaszcza po to, żeby się tłumaczyć.

 

P.S. Każdej osobie zainteresowanej tym, jak możliwe jest zakończenie terminu konta - odpowiem na PW.

A co do tego, jaka jest możliwość, abym mógł dystrybuować naklejki w taki sposób, jak to robię - odpowiem osobiście, ewentualnie na telefon, którego nr też mogę podać na PW.

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie jasno: PL-ki mogę robić w każdej ilości, nawet jedną czy dwie. Jak ktoś chce różowo-pomarańczową- to też.

 

Poza tym - czekam na jakieś nowe projekty - byle autorskie, a nie np. ściągane z netu. Może za parę dni trafi tu coś, co będzie można wydrukować. Wtedy będziemy się dalej zastanawiać. Ja nadal nie mam tyle czasu, żeby porządnie przysiąść nad kompem. Może i lepiej :D

 

A może zrobić duże naklejki z tym logo AstroForum - czy też przedstawiony wcześniej w tym topicu wzór nie nadaje się technicznie do wydrukowania na tych PL-kach?

 

Jeśli nie to w takim razie wyślę zamówienie na te astro pl-ki, ale byłoby mi ciut przykro, bo logo naszego forum jest naprawdę ładne, jednoznacznie kojarzy się z astronomią no i oczywiście z tym konkrentym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Staram się, żeby naklejki dotarły na zlot w Bieszczadach i pod Łódź. W to drugie miejsce prawdopodobnie dotrą wraz ze mną. Jeśli zainteresowanie nimi będzie na jakimkolwiek "przyzwoitym" poziomie, zastanowię się co dalej. Na razie zeszło ich zbyt mało, aby miały się zwrócić koszty druku np. naklejeczek z logo forum. Z kolei może właśnie na takie byloby większe zapotrzebowanie? Może przy okazji zlotów wymienicie się przemyśleniami także na ten temat?

Mówiąc o "przyzwoitym" zainteresowaniu naprawdę nie mam na myśli dużych ilości. Chodzi mi o zwrot kosztów przy założeniu, że cena naklejki nie przekroczy 2 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w postach 136 i 152 w tym topicu.

Ale przypominam:

- do wyboru są PL-ki : białe tło + czarny napis, bezbarwne tło + czarny napis, granatowe tło + biały napis;

- cena 0,90 zł/ szt.

- zasady wysyłki (zmienione) : a wyślijże mi swója adres na priva + ilość + jakie mają być, wyślę priorytetem w kopercie;

- na kopercie jest mój adres, na który wpłacisz kasiorę (0,90 zł x ilość + 3 zł za koszty wysyłki) przekazem pocztowym;

- niektórzy przysyłają kasę w kopercie, zwłaszcza jak dochodzi do mnie koperta zwrotna, ale jest problem... z wydaniem reszty :D , niestety banknotów poniżej 10 zł nam nie wymyślono;

- hmmm... są tacy, którzy nie dodają kosztów przesyłki, w skrajnym przypadku te koszty były wyższe niż cena naklejek - sorki, ale takich osób nie będę poważnie traktować w przyszłości - i nie obwiniać mnie o to!!!;

- będę na zlocie pod Łodzią, zabiorę z sobą naklejki.

 

Przepraszam Lampkę, że do tej pory nie dostał przesyłki. Jest mi potrójnie głuuupio. Jutro wysyłam - to publiczne oświadczenie!!! Hmmm, tylko Lampce jeszcze nie wysłałem... reszta dostała "od ręki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.