Skocz do zawartości

Download


W0l3k

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już do Hansa, polecił mi żebym napisał do Jesiona, ale nie dostałem odpowiedzi, więc piszę tu. Mam problem z działem "Pliki". Kiedy wchodzę do niego, nie pokazuje mi się żadna kategoria, problem znika, kiedy się wyloguję, ale wtedy nie mogę nic ściągnąć... <_< Co jest? Kiedy próbuję ściągnąć z linku podanego w temacie, wyskakuje mi coś takiego: You Do Not Have Permission To View Files In This Category."

 

Co jest? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem - gdy chcę ściągnąć plik z linku podanego w topicu pojawia się komunikat You Do Not Have Permission To View Files In This Category. Wcześniej (kilka tygodni temu) nie miałem z tym żadnych kłopotów. Czyżby kolejna lipcowa "pozytywna" zmiana w forum :angry: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada śpi... nie budźmy ich.

 

A ty Wojtyniak tez masz problem z downloadem? Patrze w system i widze, ze nigdy tego nie uzywales.

 

I jeszcze informacja dla tych, co naprawdę potrzebują downloadu - pracuje nad uniwersalnym, niezaleznym od forum systemem sciagania plikow. Niestety - ten jest zintegrowany, co oznacza same problemy. Nasz download jest zbugowany, niestabilny i malouzyteczny.

 

Cierpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Wojtyniak tez masz problem z downloadem? Patrze w system i widze, ze nigdy tego nie uzywales.

Jesion- a po diabła mam tam patrzeć, skoro tyle osób mówi, że nie działa, a Szanowna Rada dopiero po entym poście forumowiczów raczyła łaskawie odpowiedzieć :D .

Refleks :D

Edytowane przez Łukasz Wojtyniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Wojtyniak tez masz problem z downloadem? Patrze w system i widze, ze nigdy tego nie uzywales.

 

I jeszcze informacja dla tych, co naprawdę potrzebują downloadu - pracuje nad uniwersalnym, niezaleznym od forum systemem sciagania plikow. Niestety - ten jest zintegrowany, co oznacza same problemy. Nasz download jest zbugowany, niestabilny i malouzyteczny.

 

Cierpliwosci.

 

Czytałeś ZE ZROZUMIENIEM to co napisałeś?

Co to znaczy, że "download pracuje na ... niezależym od forum systemie ścigania plików" ale jest "zintegrowany". Z czym jest niby zintegrowany? Z forum ? Czy z czymś niezależnym od forum?

 

A jak traktujesz kogoś kto zgłasza problem. :angry:

Jak zgłosze policji, że okradają sąsiada,to nie mam prawa głosu podnosić?

Na jakim ty świecie żyjesz? Własnym?

Edytowane przez grzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz download jest zbugowany, niestabilny i malouzyteczny.

 

Cierpliwosci.

 

Download ma działać jak należy. A jak nie, należy go zlikwidować. Koniec i kropka.

Nikt nie miałby wtedy pretensji. Takie są prawa które żadzą internetowym światem.

Trudno zrozumieć tak oczywiste rzeczy?

Edytowane przez grzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tylko drugi przypadek pięknego dawania przykładu od samego admina forum. Nic tylko pogratulować.

Chciało by się napisać takie jedno słynne powiedzenie- "po nazwisku to po...", no właśnie... każdy wie o co chodzi.

Jeśli ktoś z góry będzie miał do mnie wonty, no to napiszę nowy topic o usunięcie mojego profilu bez jakiś śmiesznych moderacji, czy Bóg wie jeszcze tam co wymyślną ciekawego i się skończy.

Albo skończą z tymi tekstami albo będzie baj baj (po polskiemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś ZE ZROZUMIENIEM to co napisałeś?

Co to znaczy, że "download pracuje na ... niezależym od forum systemie ścigania plików" ale jest "zintegrowany". Z czym jest niby zintegrowany? Z forum ? Czy z czymś niezależnym od forum?

 

A jak traktujesz kogoś kto zgłasza problem. :angry:

Jak zgłosze policji, że okradają sąsiada,to nie mam prawa głosu podnosić?

Na jakim ty świecie żyjesz? Własnym?

 

A ty przeczytałeś to ze zrozumieniem?? Download wbudowany w IPB (silnik forum), jest do bani, więc ADMIN pracuje nad lepszym NIEZALEŻNYM OD FORUM systemem ściągania plików. tak przynajmniej ja to zrozumiałem.

 

napijcie sie browara :Beer:

zamiasty non stop jeździć po ludziach. :Beer:

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty przeczytałeś to ze zrozumieniem?? Download wbudowany w IPB (silnik forum), jest do bani, więc ADMIN pracuje nad lepszym NIEZALEŻNYM OD FORUM systemem ściągania plików. tak przynajmniej ja to zrozumiałem.

 

napijcie sie browara :Beer:

zamiasty non stop jeździć po ludziach. :Beer:

 

pozdrawiam :)

 

Czytałem ze zrozumieniem. Wiem, że obecnie dokonywane są zmiany.

Ale jeżeli mają się pojawić jakieś utrudnienia w funkcjonowaniu CZEGOKOLWIEK, w dobrym tonie jest poinformować UŻYTKOWNIKÓW o przejściowych problemach które mogą się pojawić. A jeśli ich się nie informuje, zmian należy dokonywać tak by tego nie odczuli. Naprawdę trudno to zrozumiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napijcie sie browara :Beer:

zamiasty non stop jeździć po ludziach. :Beer:

Kurde no, bez jaj... kto tu cholera kogo olewa? Forumowicze Rade czy Rada forumowiczów?. Jeszcze my mamy się uspokoić i napić się %ów?. Może to Jaśnie Państwo zrobią, a później pięknie po nazwisku do każdego napiszą.

Nie głaszczmy kotka po ogonie jak nie ma po co.

Już nie mówię tu o moderacjach niektórych ludzi, bo to już sprawa odrębna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urocze jest to zderzenie: z jednej strony oburzenia z powodu, jakoby komercyjności forum, a z drugiej klasyczny ton niezadowolenia klientów z produktu :D

 

Najzabawniejsze jest ruganie "bo ja se nie mogę avatarów skądś tam wrzucać" "a bo mnie taki rozmiar nie pasuje" "a bo ja mam czasami jakieś tam errory" " a ja mam w dupie taki gówniany download"

 

Płacicie radzie za korzystanie z forum, co by was upoważniało do takiego tonu?

Jak na razie to oni płacą ...

 

Więc szczerze mówiąc stykając się z takimi wypowiedziami mogą z czystym sumieniem odpowiedzieć (i ja osobiscie bym tak zrobił):

 

"Jak się nie podoba to wyp.... "

 

 

Takie moje przemyślenie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urocze jest to zderzenie: z jednej strony oburzenia z powodu, jakoby komercyjności forum, a z drugiej klasyczny ton niezadowolenia klientów z produktu :D

 

Najzabawniejsze jest ruganie "bo ja se nie mogę avatarów skądś tam wrzucać" "a bo mnie taki rozmiar nie pasuje" "a bo ja mam czasami jakieś tam errory" " a ja mam w dupie taki gówniany download"

 

Płacicie radzie za korzystanie z forum, co by was upoważniało do takiego tonu?

Jak na razie to oni płacą ...

 

Więc szczerze mówiąc stykając się z takimi wypowiedziami mogą z czystym sumieniem odpowiedzieć (i ja osobiscie bym tak zrobił):

 

"Jak się nie podoba to wyp.... "

Takie moje przemyślenie.....

 

Zgadzam się z Bartolinim. Też mam problemy z downloadami... No ale panowie:), spokojnie. Admini poświęcają swój czas na to, żebyśmy między innymi my mogli skorzystać z tego forum i tego co jest w nim zawarte. Robią to za darmo więc trochę szacunku:). Każdy z nas ma poza astronomią swoje życiem, więc dajcie im trochę czasu. Jak to mówi mój ojciec "najłatwiej jest krytykować", ale żeby już ktoś coś sam zrobił, to nagle nikogo nie ma.

Jakbyśmy płacili to moglibyśmy żądać...

 

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie na PW jaki plik z downloadowych wam potrzebny. Bede wysyłał bezposrednio. Sprawdzony proceder. Dziala to tak mniej wiecej od roku.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Prosze o adresy w wiadomosciach - requestach. Bo czasami dostaje info "podeslij mi XXX" a w PW zadnej notki gdzie mam to podeslac.

 

PS2. Czasami nie mam czasu aby wyslac plik natychmiast. Mozliwe sa lagi na 1-2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jeżeli zachowanie Jesiona cię razi, to go olej i nie wchodź na to forum*

Jasne jest, że bez nas - milośników astronomii nie będzie tego forum, tak samo jak i bez niego, ale od niego istnienie tego forum zależy fizycznie, poprostu szkoda by było żeby się chłop wkurzył któregoś dnia i zamknął ten majdan :(

 

No i w tym momencie odzywają się głosy, że przecież Jesion to szczawny lis jest i on tego forum nigdy nie zamknie bo będzie kiedyś tam na nim biznesy kręcił, no ale jak na razie chyba raczej nie kręci ... reklamuje się w swojej stopce, google.com jest w liście aktywnych userów (nie wiem czy to celowa reklama)

 

 

 

 

*patrz stopka forum:

"Invision Power Board v2.1.3 © 2006 IPS, Inc.

Licensed to: Astro-Forum.org | Created by Adam Jesionkiewicz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tez mam ten problem ale hans juz zaoferowal mi pomoc :Salut:

Jak sie wyloguje to download dziala a jak jestem zalogowany to ani be ani me ani kukuryku :blink:

 

Moze to wina w ustawieniach grup userow, komus sie przestawily uprawnienia i teraz mmy mniejsze uprawnienia niz goscie :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.