Skocz do zawartości

Gołota wraca na ring


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko,nie bedzie przeciez walczyl z ktoryms z najlepszych,tylko z jakims leszczem,na rozgrzewke,czyli wynik jest latwy do przewidzenia,bo roznica klas piesciarzy zrobi swoje.Potem niech Andrew wyciagnie wnioski i stwierdzi czy ma jeszcze sily na kogos mocniejszego,wkoncu ma juz 39 latek a to bardzo duzo w tej dyscyplinie sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na boksie, ale pozwólcie, że zacytuje

mistrza i wielki autorytet w tej dziedzinie:

 

''W wadze w której walczy Andrzej Gołota, jeszcze przez 100 lat nie bedzie

drugiego takiego boksera w Polsce''

 

powiedział to Jerzy Kulej

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze Jadrusiowi tylko przeciwnika odpowiedniego trza znalezc.

Moze jakies dziewczynki U-18 i pas mistrza swiata ma w kieszeni :Boink::szczerbaty:

 

Hehe szczerze to pamiętam, jak swego czasu w Sopocie pobił w dość niejasnych okolicznościach jakiegoś biznesmena po 50 i poniżej 75 kg (czyli w 'swojej' kategorii wagowej), bo ten pan za długo wychodził z taksówki i wchodził do hotelu!

 

Prawdziwy mężczyzna! Honorowy, silny, inteligentny, rozważny i stanowczy w decyzjach! :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No wiec stalo sie,Andrew wraca."Kto nie chce niech nie oglada walki,ja nikogo sila nie zmusze"-powiedzial Golota przed poprzednim terminem jego powrotu.

To jest wspaniale.Przegrany,frustrat,znowu chce cos pokazac,cos mi to przypomina;).Glupi albo odwazny,zamiast siedziec na bokserskiej emeryturze pcha sie na ring,gdzie spotka sie ze sporo mlodszym zawodnikiem.Mysle,ze zwazywszy na klase Goloty,ale i na jego wiek,jest to dobry przeciwnik na ten moment.

Powiem Wam,ze kiedy zobaczylem Golote na pokazowym treningu z Andrzejem Gmitrukiem,to lezka zakrecila mi sie w oku.Czuje,ze gdyby Gmitruk prowadzil Golote przez jego kariere,to wszystko wygladaloby inaczej.Oczywiscie jeden trening,jedna rada,nawet od najlepszego trenera nic nie pomoze.Wiem,ze Golota "prawie"nie trenowal boksu,przed tym pojedynkiem,utrzymuje kondycje fizyczna i tylko tyle.Mimo wszystko to powinno wystarczyc na tego Bates'a.

Andrew wyglada doskonale,zero nadwagi.

Mam nadzieje ze polski trener przypomni Andrzejowi o jego lewej rece,a bedzie dobrze:)

 

Tu wywiad z Andrew w TV3

http://tvp.pl/View?Cat=5403&id=506660

 

A to dla tych,co tak jak ja lubia Andrew.

 

PS

To juz w najblizsza sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to wszystko znaczy tylko,ze w niektorych z nas Andrew budzi nadzieje:)

Tym razem,wszyscy podekscytowani,niekibice,moga byc spokojni o wynik,gorzej z jakoscia widowiska,bo ten Jeremy Bates to kelner..

 

Pan Kulej..tak sie zalamal przegrana Goloty,ze przeszedl do obozu Salety,kiedy ten mial walczyc z Golota.Jestem przekonany,ze wroci hahahahaaaa

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubię Andrzeja „niestety” miał duże ambicje, które jak widać go przerosły Ameryka go wdeptała w ziemię to kraj i ludzie o zupełnie odmiennej mentalności. Gdyby pozostał w europie i ktoś mądry go pokierował to z pewnością sporo by osiągną na tą miarę, ale wiadomo, że Ameryka każdego potrafi skusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.