Skocz do zawartości

Gołota wraca na ring


Rekomendowane odpowiedzi

co by nie być gołosłownym :rolleyes:

 

http://youtube.com/watch?v=wG7DtoZQS3Y&amp...ted&search=

 

Co ciekawe, ten sport jest mniej urazowy niż box !! Dlatego, że tam się nie przyjmuje przez kilka min. udeżeń tylko i wyłącznie na bańkę.

 

Ciekawe jak gołota by sobie poradził na tym "oktagonie". Tyson podobno wydygał i nieprzyjoł wyzwania :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac,jestem zasmucony,spieciem Goloty w pierwszej polowie pierwszej rundy.On naprawde potrzebuje 3 rund,zeby sie rozkrecic.

Do tej pory,kiedy Golota walczyl z zawodnikami tej klasy,traktowal takie walki jako trening w warunkach "bojowych"z publicznoscia dookola ringu.Tym razem,kiedy tylko zwietrzyl szanse na szybka wygrana,postanowil walke zakonczyc.Obudzila sie w nim jakas zlosc i szansa na ulzenie tej sfrustrowanej potrzebie sukcesu.Zawzietosc bylo widac w momencie,kiedy Andrew zaatakowal Bates'a,po komendzie "break",ale sedzia widocznie uznal ze Golota go nie uslyszal.Bates probowal podchodzic nisko do Andrzeja,podobnie jak Brewster w poprzedniej walce,ale sposob w jaki to robil,przekonal mnie,ze walka nie potrwa dlugo.

Poza tym(wydaje mi sie),zlosc w ringu budzi fakt,ze zawodnik wychodzi do walki tylko i wylacznie w celach zarobkowych,bez innej motywacji,tak bylo w przypadku Baets'a.Swiadczy o tym brak przygotowania do walki-brak kondycji,duza nadwaga.No i zostal Bates ukarany :rolleyes:

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,najwyrazniej zasady w boksie i przytoczonym UFC,sa mocno rozne.

Po pierwsze, w boksie interweniuje sedzia,kiedy zawodnik dotyka desek rekawicami,tzn. nie bije sie lezacego.Po drugie w boksie uzywa sie rekawic i nie wolno udezac ani lokciami,ani nogami.

Po trzecie,zaczynam rozumiec tych,ktorych boks zniesmacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jest szkoda tego grubaska.

Biedaczkow Andrew lomot spuscil.

Najsmutniejsze jest to, ze jak nadal bedzie podobny dobor przeciwnikow to pewnie nie za dlugo przyjdzie mu sie miezyc ze staruszkami, moze nawet Alego zleje :Boink:

A widzieliscie jakis wywiad z Golota ostatnio?

On chyba przyjal juz za duzo ciosow na banie, widac brak kasy potrafi zmotywowac czlowieka do dziwnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boks zawodowy to w sumie dziwny sport. W jednej kategorii wagowej może być kilku czy kilkunastu mistrzów świata, bo jest tyle federacji bokserskich. A kto zostanie mistrzem świata zależy nie tylko od zawodnika, ale głównie od promotora. Promotor wybiera zawodnika nie tylko ze względu na jego umiejętności. Ważne, aby ten zawodnik potrafił przyciągać jak największe tłumy, aby jego walki biły rekordy oglądalności, dobrze jak zawodnik znany jest z jakiś skandali, afer, nieobliczalności. Promotor patrzy przede wszystkim, aby z takich walk mieć jak największy zysk. Przy takim Don Kingu to bokserzy zarabiają psie pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tak wiec juz jutro, od drugiej w nocy relacja z gali bokserskiej e Nowym Yorku, w Polsacie.

Tam m.in. Golota -McBride. Golota wyglada świetnie,mam nadzieje ze przygotuje nam niespodzianke i zaatakuje,od pierwszych sekund,rywal nie jest klasowy,wiec pewnie Andrew nie ma wielkiego stracha.

Moj typ to wygrana Andrew przez techniczny nokaut w okolicach 8 rundy.

 

fullj.getty_box_wbc_golota_mcbride.jpg

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tak jak obiecalem sobie..pierwszych rund(rundy) dzisiejszej walki nie ogladam,dopiero po info,ze po 2 rundzie trwa trzecia,wlacze telewizor.Boje sie o Andrew,a jak widzialem go wczoraj w czasie wazenia,to mam najgorsze obawy,to w koncu 40-latek..

 

Ktos chetny do komentowania..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Wygasa nadzieja w narodzie z tradycjami pięściarskimi...hihiii...

 

Gdyby jednak by ktoś chciał sie podbudować....dla pokrzepienia serc:

 

 

A to znaczy że dziś około godziny 15:30 naszego czasu przewidywane jest wyjście Andrzeja Gołoty do ringu,naprzeciw Ray'owi Austin'owi.

To najpowazniejszy i klasowy przeciwnik Gołoty od czasu jego pwrotu na ring po porażce z Brewster'em.Od tamtej pory Andrew przeszedł 3 zawodników,za każdym razem umieszczając poprzeczkę trochę wyżej,a dzisiaj ta poprzeczka(umiejętności rywala) jest całkiem wysoko,miejmy nadzieję,że to juz ostatni krok przed walka o pas mistrzowski którejś z prestiżowych federacji. Ray Austin to dwumetrowy pięściarz liczący sobie na oficjalnym wazeniu 103kg!!(Gołota 110kg) Patrzac na niego odgaduję obraną strategię-wygrać jak najszybciej,bo z rundy na runde będzie to coraz mniej prawdopodobne.Waga Ray'a jest zdumiewająco niska,a niepocieszajacy jest dla niego fakt,ze osiągną ją w ciągu ostatniego miesiaca,chudnąc z 112 do 103kg.To powinno odbić się na jego wytrzymałości,a więc logicznym następstwem będzie frontalny atak w pierwszej rundzie,tyle tylko że....to jest wbrew naturze Ray'a,bo on należy do tych wolno startujących,wolno rozkrecających sie bokserów,podobnie jak Gołota.W czasie gali w Chińskim Chengdu,wystapi także poprzedni przeciwnik Gołoty Mike Mollo,który stanie w ringu na przeciw Jameel'a McCline'a,ta walka powinna rzucić jakieś światło na to jakim zawodnikiem jest Mike Mollo i jak cenne było zwycięstwo nad nim.Jednak nie wolno posuwać się za daleko w uogulnieniach i porównaniach,bo jak to w sporcie,każda walka zależy od przygotowania ale i dyspozycji psychicznej zawodnika w dniu walki.Było widać,że dotąd pewnego siebie Mike'a Mollo,onieśmieliła wielka MSG i cała otoczka walki z Gołota.Zreszta jak sam Mike później powiedział,nie bardzo zdawał sobie sprawę na przeciw kogo staje.Świeżo po walce nazwał Gołotę 40sto letnim potworem:)) Jak dla mnie jest to komplement;)

 

Przypominam ze transmisję gali bokserskiej z Chengdu można będzie oglądać dziś(piątek) w Polsacie od godziny 12:30 przy czym walka Gołoty około godz. 15:30

 

Pozdrawiam i zachęcam:)

 

 

 

Kilka fotek:

 

 

http://www.notifight.com/artman2/publish/R..._Austin_228.php

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tradycyjnie? Dwa razy przegrał Gołota szybko,przez nokaut z Lewisem i Brewsterem,a to będzie jego pięćdziesiąta walka,ale Ty chyba oglądałeś tylko dwie ;)

 

 

Tak,tak,uścislam troszkę zaproszenie-tylko dla żądnych emocji i ryzyka,to boks i waga ciężka! Na kalkulacje i obliczenia odsyłam do zielonego stolika,nie ujmując brydżystom.

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczą w 10 uncjowch,ciężkich i twardych rękawicach,co będzie sprzyjało kontuzjom,a wiadomo ze rozcięcie łuku brwiowego deprymuje zawodnika,oprócz tego,jesli jest mocne to lekarz moze nie pozwolić kontynuować walki i ten "ranny" przegrywa mimo że ma siły i chęć do kontynuowania pojedynku.Może tak być,że pierwsze mocniejsze trafienie ustawi walkę.Boże, ja juz nie daję rady:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie ze ja to powiem zanim powie to jakiś kpiarz.To nie koniec walki,to koniec kariery.Za późno na rehabilitacje,nie ma już czasu,zresztą to jest odnowiona kontuzja,nie wiadomo czy wogóle mu te ścięgna naprawią,bez operacji sie nie obędzie.

Jestem w ciężkim szoku i załamany.

 

Ja tez kiedys przejdę na emeryture.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.