Skocz do zawartości

Spotkania w Czarnkowie


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saywiehu

Zgłasza się Bromba z Sopotu :)

Uwaga! Wolne miejsca kurczą się raptownie. Teraz już nie ma co się zastanawiać. Chyba, że ktoś będzie chciał przyjechać z własnym materacem i śpiworem.

 

Dostałem wpłaty od:

- Piotra z Torunia (Stypio?)

- Leszka z ... Leszna ;) (Deep Space?)

- Pawła Stołowskiego.

 

Też jeszcze nie byłem na takim zlocie! Zysix- trzymajmy wzajemnie kciuki, żeby wszystko poszło OK w obu miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie będę miał okazję przetestować świeżą jeszcze Syntę pod niezanieczyszczonym niebem :helo: Już nie mogę się doczekać! Liczę, że będzie okazja do nauczenia się od Was wielu rzeczy i pomożecie mi w wycelowaniu teleskopu we właściwą stronę :D

No nie, następny z syntą :lol: , zastanawiam się czy w ogóle brać mojego Newtona, ile to już jest tych synt :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażcie sobie jakie zabawne zdjęcie można będzie zrobić. Po jednej stronie rzesza Synt, po drugiej tłum właścicieli czekających na hasło: "Do obserwacji... gotowi... START!" :szczerbaty:

 

Z tego co wiem to i Taurusow nie zabraknie... mozna postawic ich w 1 szeregu :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ignisdei
Wyobrażcie sobie jakie zabawne zdjęcie można będzie zrobić. Po jednej stronie rzesza Synt, po drugiej tłum właścicieli czekających na hasło: "Do obserwacji... gotowi... START!" :szczerbaty:

Cudowny pomysł :D:ha:

Będziemy robić białe koła i sześciokąty, stykając je dobsonami lub tubami, będziemy układać w napisy widoczne z satelity, takie piktogramy na tle np. zielonej łąki :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Ja w kwestii formalnej, przepraszam, że wtykam się między tak poważne ustalenia zlotowe :D

 

Potwierdzam wpłynięcie wpłat od :

- Pawła Stołowskiego

- Radka Grochowskiego

- Muchozola

- Qbanosa + 1 osoba

- gmarPPSAE

- Bromby

 

Adam Tomaszewski napisał, że nie może- próbuję "trzymać kontakt".

Kanarkusmaximus pisze, że wpłacił, ale ma b. poważny problem, który może mu uniemożliwić udział w zlocie. Problem jest taki, że tylko mu gratulować :) ale jednocześnie współczuję mu nerwówy, jaką przeżywa. Trzymajmy kciuki, żeby obydwaj mogli się znaleźć z nami na zlociku :)

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

W Czarnkowie jest ino rzeka, Noteć się nazywa. Qrcze próbowałem grzać wodę, ale nie wiem czemu ta podgrzana stale mi uciekała, nie można było jej dogonić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Nowe wpłaty:

-Grzegorz z Włoszczowej

- Polaris + 2 osoby

- Paralelluniverse i Strider

- Mariusz M. z Bydgoszczy

- El Capitano

- Tomasz K. z Poznania

 

Przepraszam, ale część osób znam jedynie z nicków forumowych, dlatego jak ktos nie podał nicka na tytule przelewu, operuję imionami i skrótami nazwisk. No mamy qrcze tą ustawę o ochronie danych osobowych, a nie chcę siedzieć w pierdlu przez ujawnienie nazwiska- wolę być z wami na zlocie :D

 

P.S. Jest sporo osób, które deklarowały chęć przyjazdu, a nie wpłaciły. Proszę te osoby o jakiś kontakt ze mną.

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
Wiechu proszę o dopisanie mnie do listy zlotowej(jeśli są jeszcze miejsca)

Pozostała część poszła na PW

pozdro ANVA :Salut:

Pieczątka podbita na twoim zgłoszeniu ;)

Witaj na pokładzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam potwierdzenia wpłat od:

Kanarkusamaximusa

ABC vel CharonX

 

Odsłaniam kolejny "rąbek tajemnicy zlotowej".

W nocy z piątku na sobotę gościmy ekipę firmy FotoClassic, która zapowiedziała przyjazd z małym pokazem sprzętu i w silnej 4-osobowej ekipie :)

 

Qrcze, za dwa tygodnie bedziemy już PO ZLOCIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłaniam kolejny "rąbek tajemnicy zlotowej".

W nocy z piątku na sobotę gościmy ekipę firmy FotoClassic, która zapowiedziała przyjazd z małym pokazem sprzętu i w silnej 4-osobowej ekipie :)

 

Wiechu, możesz jeszcze zdradzić, ilu osób się spodziewasz (na obecną chwilę)?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.