Skocz do zawartości

Prison Break "Skazany na śmierć"


Rekomendowane odpowiedzi

Prison Break "Skazany na śmierć"

 

To tytuł serialu, emitowany jest min. na Polsacie jako "Skazany na śmierć".

Czy są na forum fani tego serialu ? :)

 

1 seria moim zdaniem była bardzo dobra, w połowie "zaczęło się psuć" (tak od 14 odcinka chyba). Wyłaziło sporo nieścisłości i coraz mniej logicznie z fabułą.

 

2 seria, zupełnie inna bajka. Akcja poza więźieniem, inny klimat ... to już nie to samo co pierwse odcinki pierwszej serii ;)

 

 

Tak czy siak, jestem fanem tego serialu. Prawo Murphego tam dominuje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko 2 odcinek i nawet nawet. Niestety w czasie emisji filmu siedzę w pubie na turniejach gry w tysiąca w karty. Ale, ale... przegrałem sobie od kumpeli 4 płyty DVD z chyba 39-cioma odcinkami tego serialu. Tylko kiedy ja to obejrzę ? :blink:

 

BTW ile w Polsce było wyemitowanych odcinków ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial 1 klasa :Beer:

Oglądam zazwyczaj dzien po premierze w Ameryce (tyle zazwyczaj ściąga mi sie odcinek 750 MB) :D

Moim zdaniem 1 sezon był genialny, w drugim poziom odrobine spadł (może dlatego ze akcja nie jest już taka żywiołowa)

 

W Polsacie widziałem 5 minut 1 odcinka i musiałem przestać oglądac, bo nie moglem znieść głosu lektora (calkowice zagłusza dialogi głównych bohaterów)

 

osobiście polecam ten serial chociaż ostatnio przerzuciłem się na "Heroes" (troche fantastyczny ale kolejne odcinki coraz bardziej mnie wciągają) oraz "Dexter" lub "SuperNatural" (seriale dla ludzi o mocnych nerwach, które warto zobaczyć samemu o 1:00 w nocy B) )

 

pozdro :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak. serial zdecydowanie potrafi wciagnac. wczesniej zaczalem patrzec na losta (i patrze do teraz), ale tam dzieje sie troche zbyt wiele absurdalnych rzeczy. PB potrafi natomiast milo zaskoczyc dobrym zwrotem akcji.

 

z Lost'a się zrobila taka telenowela brazylijska, ciągle powstają nowe wątki i zaraz będzie tak że w 10 sezonach nie zdołają zakończyć tego serialu....

 

swoją drogą podobno ma byc 3 sezon PB bo jest bardzo duża oglądalność ( kiedyś czytałem forum i dowiedziałem sie, iż na początku reżyser planował tylko jeden sezon :D)

 

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Tylko kiedy ja to obejrzę ? :blink:

 

W jakis wolny weekend...ja tak mialem, jak zacząłem oglądać w sobotę po śniadaniu to skończyłem w niedziele wieczorem, obejrzałem chyba wtedy ze 20 odcinków. Wg mnie serial jest świetny, polecam wszystkim.

Pzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Lost'a się zrobila taka telenowela brazylijska, ciągle powstają nowe wątki i zaraz będzie tak że w 10 sezonach nie zdołają zakończyć tego serialu....

 

patrz stargate ;) ale seriale niestety maja to do siebie, ze jak już okażą się hitem, to potem zamieniają się w wodę po kisielu :/

 

PS. ja wciąż pozostaje fanem lost i co czwartek wchłaniam kolejny odcinek 3 serii - według mnie jest jeszcze wystarczająco ciekawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądam Prisona, ciekawy serial ale jak zauważyliście w drugiej serii już zaczął się psuć, jest tak dlatego że początkowo serial miał mieć trochę ponad 1 serie, niestety jak okazał się hitem to zaczeli go rozciągać na siłe i obawiam sie że na trzech seriach to on sie nie skończy.

 

patrz stargate ;) ale seriale niestety maja to do siebie, ze jak już okażą się hitem, to potem zamieniają się w wodę po kisielu :/

 

Stargate oglądam od dawna, i na początku serial był ciekawy czasem przybijał może jakością wykonania (chlopaki biegający w kloszach od lamp na głowie), później serial zaczął przymulać ale gdzieś w okolicach 6tej serii wkoncu popracowali nad efektami specjalnymi i było trochę ciekawiej, choć dalej powiedzmy 10 odc na serie było w miare ciekawych, no i teraz ( w tym tygodniu) Sg1 został zakończony dość dziwnym odcinkiem ale to koniec.

 

Od jakiegoś czasu Stargate SG1 towarzyszy na antenach Stargate atlantis i jak narazie jest dośc przyjemny w odbiorze.

 

A tak wogle to po raz kolejny zafundowano nam tygodniową przerwę w prisonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.