Skocz do zawartości

Kultowe Zagadki powróciły


Tadeopulous

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam o kultowej serii Zagadek Astronocników

wystartowało toto wczoraj co prawda - ale jak znam życie jeszcze sa punkty do wzięcia

nagrody pewnie też jakieś extra (ostatnio były okulary lantany i inne albumy Gendlerowe ;))

 

zapraszam wszystkich celem podniesienia rywalizacji i miodności całego konkursu

 

a tutaj link do pierwszej zagadki

 

http://www.astronoce.pl/index.php?id=308

 

 

p.s. jesli taki astro Lamer jak ja ostatnio zdobył rzutem na taśmę 4te miejsce - to na pewno nie sa te zagadki trudne - wystarczy poszperać dobrze a KEGI czy inne Hermaszewskie przeszły już do historii ;D

 

 

a może by tak tego newsa na górę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że tak sam się rozpisuję :P

 

właśnie zajrzałem na stronę z nagrodami

 

o żesz ty orzeszku

 

http://www.astronoce.pl/inne.php?id=14

 

polecam - i zajrzeć i wziąć udział

 

p.s. teraz czas na małą podpowiedź co do zagadek w ogóle (tych ze zdjęciami) - zwracajcie uwagę na szczegóły fotek - to są często baaardzo duże podpowiedzi :banan: 8)

 

teraz to mnie Astronocniki zastrzelą :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Uuuuuu Adam to nie ten klimat... :Beer:

 

Słusznie, dlatego sugerowałem zamieszczanie ich na AF. Po co ludziom utrudniać życie? :Beer: Ja tu jestem od tego, żeby społeczność dostawała co najlepsze, a zagadki są bardzo dobre. Na AN dotarcie jest ograniczone, więc dlatego sądzę, że można je wrzucić na AF, oczywiście podpisując "powered by AN", czy jakkolwiek inaczej. Tak samo można ludziom by udostępnić świetne tłumaczenia "SMALL WONDERS". Po co kisić je, jak można pokazać dziesiątkom tysięcy czytającym forum?

 

I żeby nie było, że ja tu coś "mieszam"... naprawdę uważam, że można by pracę redaktorów udostępnić szerszym grupom czytelników. That's all...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, nie mieszaj! :Beer:

AN to AN, a co do "kiszenia" to jednak preferuję specjalizację, a nie ogólny chaos i sieczkę postową...

Wiesz jak się kończą praktyki monopolistyczne...

 

A klimatu to chyba nie załapałeś... :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Adam, Chłopaki ciężko pracują na swój serwis aby wygenerować jakiś ruch ktory zwróci uwagę Google ale pewnie o tym wiesz i albo godzisz się na to że reklamują się tutaj albo nie. PS Wiosna idzie ^_^:Beer:

 

Hamal, ty to jednak jesteś gość. Potrafisz napisać prosto i bez kombinowania. Odpowiadam - masz rację, też tak to widzę. Jeżeli mam reklamować AN, to oficjalnie i z korzyścią dla użytkowników AF. Dziwi mnie tylko fakt, że odbywa się to jakoś tak - ukradkiem. Jakby to jakiś temat tabu był. A wystarczy zapytać i coś ustalić.

 

Ale przechodząc do konkretów, bo widzę, że znowu jesteście na prostej drodze do demonizowania mojej osoby...

 

Jeżeli tak bardzo Wam zależy, żeby ruch szedł na AN, to proszę bardzo. Jeżeli jest to dobry content, a jak wiemy - jest, to nie mam z tym żadnego problemu, żeby reklamować - ale normalnie, oficjalnie i żeby było to widoczne, a nie ukradkiem w stopkach, czy 15 stronie wątku. Na pewno więcej skieruje ludzi na AN, niż google, więc myślę, że to korzystne dla AN.

 

Proponuję utworzyć dział Small Wanders na AF, gdzie wrzucimy zajawki waszych artykułów. Oczywiście, żeby przeczytać taki artykuł, trzeba będzie kliknąć w link i przejść na AN. Wilk syty i owca cała. W ten sposób użytkownicy (nowi, jak i ci co tylko czytają - bez logowania) dowiedzą się o tych cennych artykułach, a AN będzie miało nowych userów.

 

To samo z newsami, jeżeli bylibyście ich w stanie więcej generować, to można wpiąć je na takiej samej zasadzie jak Astronet (który jest stricte astronomiczny, a mniej zorientowany na sprzęt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam! Jakoś nie chce mi się przerabiać tych tematów chyba znowu?

:Beer:

 

Czekaj, może ja jakiś głupi jestem, albo ty czegoś nie zrozumiałeś. Jeszcze raz:

 

1. Proponuję obecność AN na AF

2. Proponuję indeksowanie waszych wiadomości w miejscu newsów Astronet

3. Proponuję skatalogować artykuły AN w jednym z działów na AF - w postaci linków z zajawką, czyli odesłanie do AN, co jest dobre dla każdego,

 

Nie chce nic w zamian, żeby była jasność. Wejdę w to, bo widzę z tego spory bonus dla użytkowników AF.

 

Ponawiam pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.