Skocz do zawartości

Najlepsze zdjęcie: Sierpień 2007


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

No i tym magicznym sposobem dotarliśmy do pierwszego, historycznego finału.

 

Osoby, które przegapiły eliminacje, zapraszam do tego WĄTKU, my natomiast możemy przejść do konkretów.

 

Mam nieodparte wrażenie, że większość z Was zna już naszych finalistów - sam dostałem od Was kilka gotowych tabel z policzonymi wynikami, więc zakładam, że więcej osób bawiło się w zliczanie. Jak pewnie się domyślacie, nie podam wyników głosowania. Dlaczego? Nie chcę sugerować lidera, a jak wszyscy wiemy, mamy dziewne tendencje do głosowania na tych, na których głosuje najwięcej osób.

 

Dlatego, od dzisiaj w sondzie nie będzie można podejrzeć wyników, dopóki nie odda się głosu. W następnej, wrześniowej edycji, głosy z eliminacji prawdopodobnie będą ukrywane. To wszystko po to, żeby nasze głosowania były jak najmniej tendencyjne.

 

Mam także dobrą nowinę, od październikowej edycji Plebiscyt rozrośnie się o nowe kategorie. Ale o tym wkrótce napiszę w oddzielnym wątku. A póki co, przechodzę do prezentacji finalistów.

 

4. JacekPala / IC1396

Link do wątku: [ Kliknij tutaj ]

 

JacekPala-IC1396-17719.jpg

 

10. JacekPala / NGC6992

Link do wątku: [ Kliknij tutaj ]

 

JacekPala-NGC6992-17886.jpg

 

16. m_jq2ak / Łabędź

Link do wątku: [ Kliknij tutaj ]

 

m_jq2ak-Labedz-17798.jpg

 

22. Tiamat / M31

Link do wątku: [ Kliknij tutaj ]

 

Tiamat-M31-17858.jpg

 

31. waldek / NGC7635

Link do wątku: [ Kliknij tutaj ]

 

waldek-NGC7635-17939.jpg

 

 

Zapraszam wszystkich do zabawy w głosowanie i jednocześnie dziękuję za udział w eliminacjach. Głosowanie trwa do niedzieli, 4 listopada 2007, godzina 20:00.

 

"Grande Finale" ogłaszam za rozpoczęty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwość natury martwej spowodowała problemy z głosowaniem, które mi zgłaszacie. Okazuje się, że jeżeli wyłączam w systemie możliwość podglądu wyników, to w rzeczywistości można je zobaczyć, ale traci się prawo głosu (pojawia się w dymku ostrzeżenie).

 

Dlatego jestem zmuszony wyłączyć tę blokadę. Może w nowej wersji forum jest to bardziej rozsądnie pomyślane, bo tak jak jest teraz - jest bez sensu.

 

Mogę tylko zaapelować, abyście nie oglądali wyników przed oddaniem głosu.

 

Straciliśmy pewnie kilka głosów i już nic z tym nie zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zagłosowałem i skoro jest taka prośba to nie zdradzam na które zdjęcie. Ale korci mnie, żeby powiedzieć, że w astro zdjęciach bardzo lubię oglądać także jakiś kawałek ziemskiej infrastruktury.... a to jakiś drucik, a to antenka (albo słup energetyczny:-) a to inny element wiążący to co na górze z tym co na dole... Lubię też widzieć je takimi na foto, jak oczami w rzeczywistości, czyli w miarę surowość kolorystyczna mi się podoba. Przegapiłem eliminacje, ale o następnych będę pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.