Skocz do zawartości

Północna Warszawa i okolice wystąp !


karpies

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chętnie się wybiorę gdzieś z Wami - także jestem ZA.

 

Witamy kolejnego członka "Grupy Północnej". Puść swoje namiary do mnie, enigmy, albo perkuły. Jeżdzimy do Sikor nad Narwią (czy Bugiem :D ). Spotykamy się albo na miejscu, albo przy kościele w Jabłonnie. Musisz być czujny, bo zmówienie zajmuje nam zwykle nie dłużej niż 2-3 godziny. Od pomysłu do przemysłu. :D Zaglądaj też do tego wątku.

Pozdrawiam Paweł

PS. Byliśmy wczoraj, ale Księżyc i mgła wypędziły nas po dwóch godzinach.

Edytowane przez sawes1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie i w dużym skrócie, jest to Narew :D Chociaż okoliczni wędkarze nazywają to Bugonarew, jako że odcinek krótki jest od połączenia Bugu i Narwi do ujścia obu do Wisły, a tak właściwie wszyscy liczą od zapory w Dębem... czyli jeszcze krócej B)

Ehhh, były na brzegu nawet małe "afery", co to właściwie za rzeka :lol:

 

Pozdro :)

Michał

Edytowane przez Perkuła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee ?? jest dopiero 18.25 ;) jeszcze się naumiesz :D

 

Eeeee, Jacek... Było wcześniej proponować, a teraz to już lipa :angry:

W końcu bym się naumiał, łyżwy kupiłem sobie w zeszłym roku... i z wrażenia aż Zalew Zegrzyński rozmarzł :lol:

 

Pozdro

Michał

 

dobra ja jade... :)

Edytowane przez enigma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z powodu braku pogody zorganizowalibyśmy jakiś wieczorek zapoznawczo - rozpoznawczy? Spotykamy się po ciemku, więc pewnie na ulicy bysmy się nie rozpoznali :D . Jeśli ktoś byłby chętny, to możemy ustalić czas i miejsce spotkania (...)

Witam,

 

a może grupa Północno-Warszawska wpadła by do CAMKu, gdzie od 30 lat siedzibę ma Oddział PTMA w Warszawie ?? :D

Tradycyjnie spotykamy się w poniedziałki o godz. 18. Ale wcześniej (o godz. 17) warto wpaść na odczyt pt: "Jak powstała Ziemia ?" - termin 24 listopada 2008r

A o godz. 19 Oddział PTMA zorganizował spotkanie z udziałem specjalistów zajmujących się odszukiwaniem meteorytów.

Od godz. ok. 18 będzie można wziąć udział w pokazie nieba, a jeśli pogoda będzie taka, jak teraz (deszcz... :angry: ) - to przynajmniej obejrzeć nasz sprzęt. Warto dodać, że 30 lat temu nasz Oddział PTMA miał największy teleskop wśród Oddziałów PTMA.

Przypominam adres: ul. Bartycka 18; autobus 108 i 167.

P.S. U nas piwo odpada :D - pozostają: herbata, zimne napoje, gorąca czekolada, etc...

Edytowane przez Hermes1937
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na dachu zamku-CAMKU na plejadach pierwszy raz. Polecam bardzo to miejsce, oczywiscie po wczesniejszym uzgodnieniu zaproszenia. Mnie zaprosil “majer” i na pewno bede ok 16tej, 1 grudnia - jesli nie wygra Gorka Szczesliwicka... B)
Można byłoby spotkać się 24 listopada tak jak Hermes proponuje w PTMA - spotkalibyśmy się i poznali a przy okazji omówilibyśmy szczegóły zakrycia Wenus 1 grudnia. Ja za wszelką cenę będę chciał oglądać to zjawisko nawet jeśli trzebaby było jechać gdzieś w Polskę za pogodą - zakrycie to występuje tak rzadko że chyba warto...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można byłoby spotkać się 24 listopada tak jak Hermes proponuje w PTMA - spotkalibyśmy się i poznali a przy okazji omówilibyśmy szczegóły zakrycia Wenus 1 grudnia. Ja za wszelką cenę będę chciał oglądać to zjawisko nawet jeśli trzebaby było jechać gdzieś w Polskę za pogodą - zakrycie to występuje tak rzadko że chyba warto...

pozdrawiam

 

Ja tam jestem "ZA" spotkaniem w PTMA :D

Na :Beer: zawsze zdążymy się umówić kiedy indziej.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na dachu zamku-CAMKU na plejadach pierwszy raz. Polecam bardzo to miejsce, oczywiscie po wczesniejszym uzgodnieniu zaproszenia. Mnie zaprosil “majer” i na pewno bede ok 16tej, 1 grudnia - jesli nie wygra Gorka Szczesliwicka... B)

 

dodam tylko, że nie trzeba mieć specjalnego zaproszenia, wstęp jest wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.