Skocz do zawartości

Północna Warszawa i okolice wystąp !


karpies

Rekomendowane odpowiedzi

Procjon bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia. Odezwę się na PW.

 

Chciałbym jeszcze tylko napisać, że jestem ultra miło zaskoczony wyjątkowo koleżeńską postawą kolegów astromaniaków. Naprawdę się wzruszyłem ;)

 

sawes1 jeśli tylko warunki atmosferyczne będą odpowiednie (jak uznasz, że jest sens jechać) to daj mi koniecznie znać, może być nawet najbliższy weekend.

 

już nie mogę się doczekać kiedy rozpocznę moją przygodę z astro... :D

 

 

 

 

P.S. Czy tzw. Grupa Północna jest w jakiś sposób sformalizowana? (regularne spotkania czy coś w tym stylu?)

 

 

Grupo Północna, do której się troszkę poczuwam jako autor wątku, choć od dawna mnie tu nie było. Jedziecie dziś na Lulina ????

Chętnie Was poznam. Kontakt na pw.

 

Pozdrawiam,

Karpies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Warszawiacy

Patrząc na Wrocław i ich "spotkania integracyjne" B) zaczynam im zazdrościć. Może spotkalibyśmy się w jakimś lokalu i trochę poorbitowali? Parę osób z Wawy jedzie na zlot, więc warto byłoby się poznać i może razem wyruszyć w trasę. Ma ktoś propozycje fajnego lokalu? Bo tam gdzie ostatnio byliśmy przestali podawać piwo.... A nic tak dobrze nie rozwiązuje języków i sprzyja poznawaniu nowych ludzi jak odrobina złocistego napoju. Dawajcie terminy i miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł spotkania. Drukarnia jest niedaleko Politechniki przy ulicy Noakowskiego (możemy się umówić przed Politechniką i stamtąd ruszyć grupą).

 

Całkiem spoko lokal, piwko w umiarkowanych cenach (6-7 zł jakos), a i zjeść można smacznie. Nie pamiętam tylko do której jest czynna (zawsze można się

 

przenieść - w okolicy duuużo fajnych lokali). Tylko jaki dzień Wam pasuje? Piątek? Sobota?

 

Procjon piszesz się na piwko ?

Edytowane przez Nanathren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja jeszcze wpadnę, chociaż siedzenie w wędzarni nie za bardzo mi odpowiada. Ale to będzie okazja do poznania kilku osób z forum.

Odnośnie wędzarni mogę Cię nieco pocieszyć, Drukarnia jest podzielona na dwie strefy, gdzie 1 jest absolutnie wolna od dymu, druga niestety nie, ale jest tam bardzo sprawnie działająca wentylacja, więc pobyt nawet i tam nie jest zbyt uciążliwy :) O ile trochę nas tu się zbiera, zastanawiam się czy nie warto by było zarezerwować większy stolik, żeby na 100% mieć dla wszystkich miejsca. Kwestia czy w dziale dla palaczy, czy dla nie palaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwacja stolika to dobry pomysł. Szczególnie w piątek wieczorem - może być problem z miejscami.

 

Ja na przykład nie palę i wolałbym salę dla niepalących. Chociaż spokojnie dam rade wysiedzieć przez "pewien" czas w chmurce dymu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie rezerwacje stolika?

 

Lepiej zarezerwować większy niz mniejszy, tak na wszelki wypadek. Jakby sie niezapowiedziany gość zjawił :)

 

Czyli ustaliliśmy, że piątek godzina 18, tak ?

 

 

 

A tak z innej beczki...Czy ktoś mógłby mnie oświecić dlaczego nie mogę rozpocząć nowego tematu w dziale Sprzęt ??

Edytowane przez Nanathren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w sensie stolika rzecz jasna :) Zamówie na 6 osób taki większy, na wszelki wypdaek.

Btw. dziś się dowiedziałem że niestety się spóznię i będę dopiero o ok. 18.30. Wybaczcie, ale tych okoliczności nie mogłem przewidzieć. Jutro dam znać co ze stolikami :)

Pozdrawiam, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wędzarni mogę Cię nieco pocieszyć, Drukarnia jest podzielona na dwie strefy, gdzie 1 jest absolutnie wolna od dymu, druga niestety nie, ale jest tam bardzo sprawnie działająca wentylacja, więc pobyt nawet i tam nie jest zbyt uciążliwy :) O ile trochę nas tu się zbiera, zastanawiam się czy nie warto by było zarezerwować większy stolik, żeby na 100% mieć dla wszystkich miejsca. Kwestia czy w dziale dla palaczy, czy dla nie palaczy :)

 

Akurat byłem w tej restauracji 2 razy w związku z wystawą o LHC organizowaną jakiś czas temu na Wydziale Fizyki PW. Doświadczenie mam dwurazowe, a więc niezbyt duże, a wspomnienia mgliste. Zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko żeby wnieść ostateczną jasność. Osobiście jestem zmuszony by pojawić się nie wcześniej niż o 18.30 (ale raczej nie później). Stolik mamy od 18 do 21 w dziale dla niepalących. Dla przypomnienia, spotykamy się w Drukarni przy ul. Noakowskiego 12.

Pozdrawiam, i czekam na Was.

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie było, szkoda, że niektórzy nie dotarli :D

 

W Sikorach byłem, zdążyłem się rozstawić, troszkę polookać... przylazły chmurwy i tyle z tego było. Ale teraz patrząc za okno, trzeba było zostać tam i poczekać. Tylko kto wiedział, że się "rozpiększy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.