Skocz do zawartości

Member Map


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mapa jest beznadziejna jak np. z Warszawy było kilka osob to prawie wszyscy się nakładali i nie można było niektórych osób wybrać, tak jak teraz jest dobrze. Można sobie posortować według dowolnego pola i o to chodzi. Więcej treści, mniej obrazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mapa jest beznadziejna jak np. z Warszawy było kilka osob to prawie wszyscy się nakładali i nie można było niektórych osób wybrać, tak jak teraz jest dobrze. Można sobie posortować według dowolnego pola i o to chodzi. Więcej treści, mniej obrazków.

 

Mylisz się i to bardzo, jeden dobry wykres zastępuje zwykle całe nieczytelne kolumny liczb jeśli chodzi o prazentację danych.

Mapa by się oczywiście przydała ale o sensownej rozdzielczości z podstronami w wiekszej skali i z punkcikami obserwatorów zamiast dużych chorągiewek np klikalnymi aby zobaczyć ich profil czy stopkę z telefonami i mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Janusz - taka mapa w sensie statystycznym moze i jest lepsza, ale czy faktycznie ma jakas praktyczna uzytecznosc? Ja osobiscie watpie.

 

Natomiast mam pewien pomysl, ktory moglby byc uzyteczny i wiazac ludzi z danego regionu w "kluby obserwatorow". Chodzi o to, ze engine tego forum ma mozliwosc budowania grup, ktore to moga byc dowolnie zarzadzane. Mozna nawet robic zamkniete fora, do ktorych jedna grupa ma dostep inne nie itp. Mozna wiec zakladac dany klub - np. "Krakow, Wroclaw itp". Do tekiej grupy inne osoby maga sie dopisac (albo i nie - zalezy od konfiguracji".

 

Sam nie wiem, czy to dobry pomysl. Dana grupa moze miec swoje logo i inne bajery. Do grup dostajesz sie klikajac przycisk "Grupy" w menu glownym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mapy to pozwolę sobie mieć odmienne zdanie bo była by praktyczna i użyteczna a co do grup lokalnych to pomysł jest niezły tylko czy naprawdę potrzebny, zresztą co szkodzi spróbować na powiedzmy miesiąc i zobaczymy co z tego wyjdzie, oby nie secesja poszczególnych grup w osobne fora :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kwestia Member Map w ogóle osobiście nie interesuje. Przy dzisiejszych możliwościach można sobie i pogadać, i coś przesłać i poczytać co inni mają do powiedzenia. Na wspólne obserwacje też można wyskoczyć. Więc wskazanie miasta pod podpisem jest całkiem wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast mam pewien pomysl, ktory moglby byc uzyteczny i wiazac ludzi z danego regionu w "kluby obserwatorow". Chodzi o to, ze engine tego forum ma mozliwosc budowania grup, ktore to moga byc dowolnie zarzadzane. Mozna nawet robic zamkniete fora, do ktorych jedna grupa ma dostep inne nie itp. Mozna wiec zakladac dany klub - np. "Krakow, Wroclaw itp". Do tekiej grupy inne osoby maga sie dopisac (albo i nie - zalezy od konfiguracji".  

 

Sam nie wiem, czy to dobry pomysl. Dana grupa moze miec swoje logo i inne bajery. Do grup dostajesz sie klikajac przycisk "Grupy" w menu glownym.

 

Dobry pomysł z grupami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.