Skocz do zawartości

Zorza informacje z pola walki on-line


Mirek Krasnowski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonił znowu Darek jest na północ od Gdyni. Hel ma zielone niebo tak jak by słońce zachodziło na zielono. U nich zorzę najlepiej widać na północnym wschodzie. Wysokość zorzy do gwiady polarnej.

W tej chwili jedzie do niego pare osób niezła będą mieli orgietkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem właśnie z Piotrem Perczakiem i Papatkim obydwoje zrobili sobie przerwę na kolacyjkę ale to co widzieli zachęciło ich do powrotu na stanowiska. Michał podaje, że maximum powinno być pomiędzy 23-24 czasu polskiego. Kto jeszcze nie wyjechał za miasto a może to zrobić niech jedzie tak duża aktywnośc słońca w trzy lata po maximum jest zjawiskiem wyjątkowym i może się zdarzyć tak, że następne Zorze w kraju bedziemy mieli za 6-7 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni Waldek jest za Obornikami. Niebo na północy wyglada jakby słońce wschodziło lub zachodziło. Zorza zakrywa wielki wóz całkowicie łuna od strony Poznania (kierunek południe) dużo ciemniejsza niż zorza na północy. Koloru zielonego brak ale może wyjdzie na fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga może wystąpić takie zjawisko o jakim napisał w swoim poście Leszek Marcinek, a mianowicie zorza może przygasnąc ale niech Was to niezniechęca bo powinna po 15-20 minutach "zapłonąc" ponownie. Dzwonił Waldek i miał takie zjawisko przygaśnięcia zorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Boga nie siedźcie we Wrocławiu tylko jedźcie na pólnoc. Z miasta bedziecie mieli bardzo małe szanse coś zobaczyć jesteście zbyt daleko na południu. Musicie jechac w miejsce gdzie normalnie jest ciemny pólnocny horyzont. Jeszcze zdążycie maximum za jakies 1,5 godziny ale wyjeżdżać musicie natychmiast. Jazda za miasto!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocielem... Jestem w ogromnym szoku. Nigdy nic takiego nie widzialem. Zywa, dynamiczna zorza!!! Zielono-czerwone slupy az po Polaris. Wielki woz caly zatopiony w zieleni. Mam na fotkach. Zaraz zgrywam i wrzucam. Nie sadzilem ze w Warszawie cos takiego mozna zobaczyc. U mnie przygaslo juz do zera daltego sie zwinalem. Mam nadzieje, ze nie bedzie lepiej bo sie wkurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonił Waldek to co mówił przez telefon nie nadaje się w 50% do cytowania na publicznym forum :D Już miał się zwijać bo mu zorza przygasła drugi raz, a tu jak nie błysnie słupy sięgały Kasiopei mówił, że tego sie nie da sfotografować to trzeba zobaczyć. Zaczynam mieć coraz wiekszego doła. Chyba zaczyna sie maximum zjawiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonił znowu Waldek siedzi sam na jakimś polu za Obornikami i mówi, że nie wraca do domu wypstrykał cały film, a to co widzi jest lepsze od sexu. Słupy czerwonej jarzącej się zorzy do zenitu. papatki wrócił i spowrotem wyjezdża za miasto. Maximum trwa.

Są nowe informacje na temat erupcji plazmy na słońcu. Trzymajcie kciuki za bezchmurne niebo przez najblizsze dni podobne spektakle mocno prawdopodobne. Nadchodzi koniec świata. :D Przestaję odbierać telefony bo mnie kurwica bierze. Właśnie dzwoni Michał Witkowski W Toruniu jazda na maxa kto wrócił do domu niech wraca na pole maximum jest zachwycające dobrze, że z Gdyni nie dzwonią bo bym zjadł telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do kolegi nieastronoma, którego namówiłem na wyjazd za miasto chciałem usłyszeć relację człowieka, który bedzie "obiektywny". To co usłyszałem przeszło moje oczekiwania jest zachwycony, feria barw i kolorów na niebie, a ja idę otworzyć flaszkę. maximus orgazmus trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST ALE SŁABA WE WROCŁAWIU!

Obserwowałem niebo od godziny 20 i nie widziałem jej. Jednak teraz o 23.30 wyszedłem, żeby sprawdzić czy nie jest widoczna. Ku mojemu zdumieniu nad północno-zachodnim horyzontem dostrzegłem słup świetlny biegnący równolegle od Albireo do Deneba. A potem w rejonie Lutni i Smoka niebo na chwilę rozświetliło się na zielono. Ładny widok, ale nie jest to taka zorza, jaką widziałem w Wałbrzychu w listopadzie 1989 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.