Skocz do zawartości

Wiesiek Łata


Moderator

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa dotyczy użytkownika:

http://astro-forum.org/Forum/Zobacz-profil-m12864.html

 

Imię i nazwisko: nieznane

 

Ostrzeżenia:

 

- za napisanie posta w wątku: "Najslynniejszy polski astronom podejrzany o wspolprace z SB" [Wątek usunięty]

 

Wszystko to kurwa pokłosie "grubej kreski" ! Powinni byli wypierdolić całą tą zgraję zaraz po '89 roku, kiedy wszystko było "na świeżo" i łatwiej było od razu ustalić, kto kablował a kto nie. Teraz jest konspiracja, dociekanie faktów i od czasu do czasu wyłażą takie "perełki". Wolszczan, Miodek, Hrabia Dzieduszycki, apb Wielgus... Kto następny??

 

- za prywatnego emaila do administratorów:

 

Co ty nie powiesz...Chuj ci w okulary lamusie!

Wiesiek

 

- za prywatnego emaila do administratorów:

 

Jakim prawem wypierdoliłeś mój post z hajdparku?? Aha, jesteś admin to i wszystko ci wolno. Masz mnie natychmiast zabanowac, wyjebać moje konto w pizdu! Zabieram stąd dupę!

 

Brak perspektyw na poprawę. BAN 17.08.2008 godzina. 20:00.

 

Sprawa zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ocenzurować? Nawet nasi najwięksi politycy i biznesmeni używają owych słów! Nie tylko, kiedy się kopną w palec, ale zwyczajnie w rozmowie z przyjaciółmi z "establishmentu". Trzeba uczyć się od mocarzy myśli, nadających ton w polskim życiu!

 

dobrych warunków

 

ps. Kochanowski też ich używał (np. fraszka na "Na matematyka"), chodziasz wspomniani wyżej "knypki" przy naszym Poecie są jak zmokłe kury przy Orle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenzurować nie można, wszak przejrzystość w takich sprawach musi być zachowana. Gdyby było to ocenzurowane, natychmiast pojawiły by się głosy, iż zataja się niewygodne informacje, manipuluje się opinią, oczernia dobre imię itp.

 

EDIT: mam nadzieje iż to są całe maile jakie wysłał banowany

Edytowane przez krystian_koza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość prywatna ze skrzynki administratorów:

 

Prawda, panie ****.

 

Musicie coś wymyślić, by wasze bany były bardziej skuteczne. I nie mam tu na myśli podawania danych osobowych - podacie, nie podacie - nie zależy mi. Po prostu mam takie dziwne zacięcie na to forum i jego administratorów, odkąd bezczelnie wyedytowałeś moje posty wielkanocne, gdy pisałem jeszcze jako Pavlo. Nie zapomnę tego.

 

Proponuję blokadę IP albo coś podobnego. To mnie na jakiś czas powstrzyma

 

Dlaczego nie puszczasz mojego postu w wątku "Wiesiek Łata" ? Nie mam tajemnic, nie kryję się z nickami. Niech się wszyscy przekonają, jaki ze mnie skurwysyn.

 

Użytkownik nazywa się: Paweł Trybus, znany także jako: Pavlo, alias OnTrak, alias Autotrak, a ostatnio Mordechaj.

 

Wsławił się na forach wielką religijnością, był bohaterem dyskusji o wierze. Gorący zwolennik życia uduchowionego, oraz postępowania w zgodzie z Bogiem i Kościołem. Na A4U oburzał się zbyt małą ilością wiary w mediach.

 

18 września 2008, godzina 23:25 - wszystkie nicki zostają dożywotnio zablokowane. Przestroga dla innych for. Używa proxy serwerów, przykładowy: 82.100.0.70

 

Wszystkie nowe postacie noszące znamiona Trybusa będę natychmiast usuwane wraz z podejrzanymi postami.

 

Od tej chwili aktywność tego trola zostaje ignorowana, a jego oznaki natychmiast usuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Wsławił się na forach wielką religijnością, był bohaterem dyskusji o wierze. Gorący zwolennik życia uduchowionego, oraz postępowania w zgodzie z Bogiem i Kościołem. Na A4U oburzał się zbyt małą ilością wiary w mediach.

 

....

 

Chyba takie komentarze to można sobie darować.

Jak ktoś pisze co pisze to wystawia sobie sam świadectwo i poza tym czytelnicy są chyba w miarę inteligentni, a przynajmniej napewno zdolni do osądu w jakiejś sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- za prywatnego emaila do administratorów:

 

 

CYTAT

Co ty nie powiesz...Chuj ci w okulary lamusie!

Wiesiek

Wiesiek, ile ty masz lat?

Ciekaw jestem, czy powiedziałbyś to samo prosto w oczy w bezpośredniej rozmowie, czy wymiękłbyś?

Nie oceniam cię - stawiam tylko pytania, odpowiedzi same cię ocenią

jednak bez poważania i bez pozdrowień

alfascorpius

P.S. nie chciałbym spotkać się z tobą na jakiejś obserwacji. Niebo wymaga prostoty ducha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba takie komentarze to można sobie darować.

Jak ktoś pisze co pisze to wystawia sobie sam świadectwo i poza tym czytelnicy są chyba w miarę inteligentni, a przynajmniej napewno zdolni do osądu w jakiejś sprawie.

Słuszna uwaga. Przekazałem informację, żeby tu nikt nie wrzucał komentarzy. Suche fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Heh a ostatnio ten pan Pavlo napisał do mnie na PW oferując mi Syntę do sprzedania,proponował byśmy spotkali się w połowie drogi między nim a mną i tam dokonali transakcji,chyba jednak nie został zbanowany skoro pisał do mnie tydzień temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,chyba jednak nie został zbanowany...

Chyba nie :)

 

http://astro-forum.org/Forum/Noc-listopadowa-t24086.html

http://astro-forum.org/Forum/Zagadka-filmowa-t23824.html

http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=23989

 

Jak widać Pavlo udziela się na forum. Osobiście nie mam nic do niego. Myślę, że w żadnym z wymienionych wątków nie wykazuje skłonności, które zostały opisane w tym wątku. Zatem wątek "Wiesiek Łata" powinien moim zdaniem polecieć do kosza, bo zawiera w sobie niemal same słowa bez pokrycia :)

Ja tego zajścia po prostu nie rozumiem.

Pozdrawiam Pavla i wszystkich wokół.

 

P.S: Istnieje jeszcze taka możliwość, że jest to INNY PAVLO i wtedy to mój post zawiera same słowa bez pokrycia :) Jak tak, to przepraszam i zminusowanie przyjmę na klatę :)

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja.

 

Pozdrawiam wszystkich B)

 

Zatem sprawa się (dla mnie) wyjaśniła :)

Pavlo nabroił, napisał do adminów kilka bardzo brzydkich wiadomości, dostał bana i za karę publicznie ujawniono jego występki. Ban minął, Pavlo wrócił i pisze wartościowe posty. Twarda "resocjalizacja" zadziałała ;)

I wszystko zakończyło się happy endem :)

 

Pozdrawiam gorąco szczególnie Pavla i adminów, którzy się z tym zmierzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego zajścia po prostu nie rozumiem.

Pozdrawiam Pavla i wszystkich wokół.

 

A co w tym niezrozumiałego? Ja nie jestem tu od oceniania kogokolwiek. Jeżeli mnie nikt nie obraża, nie atakuje forum, nie jest paranoikiem, korzysta z AF w celach astronomicznych, to nic go tu złego nie spotka, bo i niby czemu?

 

Jeżeli komuś zdarzyło się popełnić głupotę, a jego późniejsze zachowanie wskazuje, że rokuje nadzieje na normalną wirtualną koegzystencje - to z mojej strony nie ma żadnego problemu, żeby jakiekolwiek blokady zdjąć. Proste... To nie wymiar sprawiedliwości, gdzie kary są nieodwołalne.

 

Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że w całej historii AF Pavlo to jedyny przypadek człowieka, który po ludzku napisał, jak się sprawy mają, dzięki czemu wszystko udało się wyjaśnić. Do tej pory sytuacja zawsze wyglądała następująco:

1. ataki na AF

2. bluzgi na adminów w momencie zwracania uwagi

3. ... patrz pkt. 1.

4. ... patrz pkt. 2.

5. ...

6. ...

7. i tak jeszcze parę razy,

8. BAN - nie rokujący nadziei

9. postać rejestruje się np. na maniaku

10. zaczyna wielką, świętą krucjatę przeciwko AF, w szczególności okropnego, chorego psychicznie, znęcającego się na biednych, niewinnych ludziach admina.

 

A wystarczy pomiędzy pkt. 3, a 7 napisać - sorry, poniosło mnie, miałem gorszy dzień - nie chciałem nikogo obrazić - tak wyszło. Wszyscy jesteśmy ludźmi i robimy głupie rzeczy. Jedynie prawdziwi trolle wierzą, że są doskonali, a cały świat dookoła jest przeciwko nim.

 

Jeżeli ktoś chce pisać na forum - zawsze dostanie takie prawo. Proszę tylko o pisanie o astro, a nie o tym, że to forum jest do bani, a admin jest kretynem. Czy naprawdę wymagam rzeczy kosmicznych? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak perspektyw na poprawę. BAN 17.08.2008 godzina. 20:00.

 

Sprawa zamknięta.

 

 

Wszystkie nowe postacie noszące znamiona Trybusa będę natychmiast usuwane wraz z podejrzanymi postami.

 

Od tej chwili aktywność tego trola zostaje ignorowana, a jego oznaki natychmiast usuwane.

 

 

Jeżeli komuś zdarzyło się popełnić głupotę, a jego późniejsze zachowanie wskazuje, że rokuje nadzieje na normalną wirtualną koegzystencje - to z mojej strony nie ma żadnego problemu, żeby jakiekolwiek blokady zdjąć.

 

No właśnie to było dla mnie niezrozumiałe. Spory rozrzut, co do decyzji na temat Pavla. I jeszcze niepotrzebne nagłośnienie tej sprawy.

 

Ale w porządku Adam, już rozumiem. Nie chcę i nie będę sie w to wgłębiał i dociekał praw w sprawach, które mnie nie dotyczą, bo trochę to wygląda jakbym miał pretensje, że Pavlo pisze na forum. A żadnych pretensji nie mam i nie mam też nic do osoby Pavla, ponieważ w żaden sposób nie odczułem na sobie jakichkolwiek nieprzyjemności.

Wyraziłem po prostu swoją niepewność na ten temat i na tym postanawiam poprzestać, bo w sprawy banowania/znoszenia bana nie powinienem i nie chcę ingerować.

 

Zatem koledzy: Kochajmy astronomię i tyle!! :Beer:

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żadnych pretensji nie mam i nie mam też nic do osoby Pavla, ponieważ w żaden sposób nie odczułem na sobie jakichkolwiek nieprzyjemności.

No i to jest odpowiedź na każde pytanie związane z tym tematem. Gdybyś odczuwał jakieś nieprzyjemności z powodu "obecności", to sytuacja znowu by musiała się odwrócić. To nie my kształtujemy wydarzenia. Sami nimi zarządzacie.

 

Dziękuję za zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja - publicznie - dziękuję jeszcze raz za daną mi szansę.

 

Administratorom stawiam po porządnej czeskiej śliwowicy, przy najbliższej okazji.

 

Dobrej pogody!

 

Pavlo

 

Z reguły nie mam zwyczaju zapamiętywania nicków osób których osobiście nie znam, no może z parom wyjątkami. Jestem wzrokowcem i rzut oka na avatar mi wystarczy. Tak więc nie skojarzył bym nigdy że Pavlo to Pavlo! :blink:

I przyznam, że jestem w ciężkim szoku wiedząc że to jedna i ta sama osoba. W szoku pod tym względem że obecny Pavlo w życiu mi się z tamtym.. ekhm... gościem nie skojarzył. Ludzie to się jednak potrafią zmienić. Mam nadzieję, że na stałe...

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.