Skocz do zawartości

Synta dla Prezydenta?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam ten wątek, i czytam, i czytam, i tak się zastanawiam dlaczego tak się rozgadaliśmy na temat Pana Prezydenta. W sumie to powinnismy się śmiać z jego wyczynów a nie z tego jak wygląda albo co robi w życiu prywatnym. Jakoś to do mnie dotarło... bo to chyba jednak nie fer ,heh.

Edytowane przez wolforzech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam.... gdzie byli rodzice... tzn... ekhmm to nie to... gdzie jest moderacja społeczna??? :D zminusować wszystkie posty tutaj ;) i po kłopocie będzie ;P i administrator z czystym sumieniem(gdyż nie ingerował) i brak pierdzie..... na forum ;) Ode mnie zaraz po minusie wszyscy ;) bez wyjątku ;P

Edytowane przez Pabami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tak w ogóle co wam zrobił Kaczyński? Nie włazi w dupę ruskom oraz całej reszcie Europy tylko potrafi się postawić? A może nie pije co chwile jak Kwaśniewski i nie choruje na chorobę filipińską? Jakoś nie słyszałem żeby ktoś naśmiewał się z kwacha tak jak z Kaczyńskiego. Kaczyński czasami cos palnie ale przynajmniej nie robi wstydu jak kwas. Rozumiem, że wzorem dla was jest udawanie Papieża Jana Pawła II, pod wpływałem alkoholu i naśmiewanie się z niego? Tak tak, tak zachował się Kwaśniewski gdy wychodził z samolotu. Wałesa tez jest wzorem dla was? Notorycznie obraża wszystkich którzy maja inną opinię niż on albo są przeciw niemu. Wy również tak zachowujecie sie w pracy, domu czy w swojej okolicy? Niewspomnę o tym, że są podejrzenia, że był agentem. A może Pan Niesłowski jest waszym autorytetem? Ten człowiek ma jad w oczach i gębie. Kiedyś gdy obalano rząd Olszewskiego razem z obecnymi politykami PIS krytykował (delikatnie mówiąc) m.in Tuska, a teraz są najlepszymi przyjaciółki. Jakaś przemianę przeżył, a moze chciał dorwać się do koryta?

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tak w ogóle co wam zrobił Kaczyński? Nie włazi w dupę ruskom oraz całej reszcie Europy tylko potrafi się postawić? A może nie pije co chwile jak Kwiaśniewski i nie choruje na chorobę filipińską? Jakoś nie słyszałem żeby ktoś naśmiewał się z kwacha tak jak z Kaczyńskiego. Kaczyński czasami cos palnie ale przynajmniej nie robi wstydu jak kwas. Rozumiem, że wzorem dla was jest udawanie Papieża Jana Pawła II, pod wpływałem alkoholu i naśmiewanie się z niego? Tak tak, tak zachował się Kwaśniewski gdy wychodził z samolotu. Wałesa tez jest wzorem dla was? Notorycznie obraża wszystkich którzy maja inną opinię niż on albo są przeciw niemu. Wy również tak zachowujecie sie w pracy, domu czy w swojej okolicy? Niewspomnę o tym, że są podejrzenia, że był agentem. A może Pan Niesłowski jest waszym autorytetem? Ten człowiek ma jad w oczach i gębie. Kiedyś gdy obalano rząd Olszewskiego razem z obecnymi politykami PIS krytykował (delikatnie mówiąc) m.in Tuska, a teraz są najlepszymi przyjaciółki. Jakaś przemianę przeżył, a moze chciał dorwać się do koryta?

 

Kto to jest Kwiaśniewski??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie pije co chwile jak Kwiaśniewski i nie choruje na chorobę filipińską? Jakoś nie słyszałem żeby ktoś naśmiewał się z kwacha tak jak z Kaczyńskiego. Kaczyński czasami cos palnie ale przynajmniej nie robi wstydu jak kwas. Rozumiem, że wzorem dla was jest udawanie Papieża Jana Pawła II, pod wpływałem alkoholu i naśmiewanie się z niego?

 

Masz racje , ale to już historia. Z Kwacha się śmiałem jak był. Życie idzie do przodu.

Możesz temat odświeżyć. Napisz coś śmiesznego o Kwachu to razem się pośmiejemy.

Wczoraj Prezes stwierdził, że kabarety to spisek bo zajmują się Braćmi , a PO nie.

Przecież takim stwierdzeniem położył na łopatki wszystkie kabarety razem wzięte.

Jak tu się nie śmiać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje , ale to już historia. Z Kwacha się śmiałem jak był. Życie idzie do przodu.

Możesz temat odświeżyć. Napisz coś śmiesznego o Kwachu to razem się pośmiejemy.

Wczoraj Prezes stwierdził, że kabarety to spisek bo zajmują się Braćmi , a PO nie.

Przecież takim stwierdzeniem położył na łopatki wszystkie kabarety razem wzięte.

Jak tu się nie śmiać ?

Nie przypominam sobie, żeby w mediach tak naśmiewano się z kwasa jak z Kaczyńskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Pan Niesłowski jest waszym autorytetem? Ten człowiek ma jad w oczach i gębie.

 

P.Niesiołowski nie - bo to przecież entomolog jakiś ale cieszy nas to że p.Prezydenta wspieraja takie łagodne aniołki jak p. Kamiński, Giżyński, Brudziński - co to na każdą zaczepkę nie odpowiedzą tylko nadstawią drugi policzek, milutka i z dobrocią w oczach posłanka Kępa czy też rajdowiec Kurski. Ten ostatni podoba mi się najbardziej. Skoro on jeździ szybko to chyba i mnie w razie czego policja puści ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polakom jednak potrzebna jest kolejna Targowica albo kolejny Piłsudzki.

 

Z Bogiem

 

Może jednak wystarczy trochę więcej luzu ?

Więcej dystansu do Kwachów i Kaczorków !!!

To nie wyrocznie i bóstwa tylko cwaniaczki co chcą dobrze żyć nawijając nam makaron na uszy.

Smutny ten co tego nie rozumie.

Edytowane przez jacapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz już wiem gdzie stałeś wtedy gdy kaczor stał tam gdzie teraz (mam nadzieję, że niczego nie pokręciłem) :ha:

 

:Beer:

 

Trafiłeś w sedno. Mało nie spaliłem się ze wstydu jak to przeczytałem. :D

Jednak po przemyśleniu doszedłem do wniosku, że lepiej było stać czy tu, czy tu niż siedzieć u mamusi za komodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, żeby w mediach tak naśmiewano się z kwasa jak z Kaczyńskiego...

 

Wszystko zalezy od wyboru mediow.

W ,,naszym dzienniku" mozesz przeczytac, ze Kaczynski to ostatnia nadzieja ale to juz wiesz, chyba.

Z kolei w ,,wyborczej" znajdziesz, ze Kaczynski to prezydent swojego brata.

 

I jeszcze mi powiedz jedno.

Po co do kwasnego jablka zaczynasz dyskusje pseudopolityczna w dowcipnym watku o lekkim zabarwieniu politycznym.

Masz ochote na pyskowke to mozesz chyba sobie znalezc lepsze miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polakom jednak potrzebna jest kolejna Targowica albo kolejny Piłsudzki.

 

Z Bogiem

A kto to jest "Piłsudzki"?

Znowu literówka? A może jakieś "dys - mózgowie"?

Wypada znać pisownię nazwiska człowieka, który w historii Twojego kraju coś znaczy. Jak się tego nie wie, to lepiej nie tracić czasu na bleblanie!

Zanim kolejny raz napiszesz coś o targowicy lub Piłsudskim, to się wcześniej naucz choć pisowni!!

 

I Boga nie mieszaj do politykierstwa... za krótki jesteś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.