Skocz do zawartości

Czym jeździ Lord Vader


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ do najnowszego numer pewnego magazynu opracowałem temat "kosmiczny", postanowiłem się podzielić grafiką na okładkę. Cała praca to dużo mattepaintingu w Photoshopie. Jedyne 2 zdjęcia to pseudo Vader i Lambo. Ze względu na utrudnione warunki "sesji" zdjęcia powstały w garażu.

 

Photoshop na czasie, więc może kogoś zainspiruję do głębszego wniknięcia w to narzędzie. W tej grafice bardzo dużo jest malarstwa, włącznie ze światłem na samochodzie. Praca ma 6000x9000 pikseli rozdzielczości. Plik Photoshopa waży ponad 4GB. Żeby uświadomić skalę wrzucam też fragment 1:1.

 

No więc pytanie - czym jeździ Lord Vader? Wiecie?

vader_2.jpg

vader_ships.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuuuhuhuuu :) Ale jakiś związek z Lamborghini Murcielago jest ;) Więc byłam blisko ;)

 

Z tego wszystkiego zapomniałam o najważniejszym - grafika robi wrażenie! No i Najpiękniejszy Samochód Świata też.... :rolleyes:

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia. W końcu to na jego bazie opracowano wóz dla Vadera ;) .

 

A dokładnie na bazie modelu Murcielago LP 640 ;)

 

To cudo do "setki" rozpędza się w 3,4 sek! Prędkość maksymalna 340 km/h... To działa na wyobraźnie... :blink:

A nazwa Reventon, po byku, który zabił sławnego torreadora Felixa Guzmana w 1943...Wzbudza szacunek :rolleyes:

Masz racje Adam, to auto poraża...

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi na tym zdjęciu nie pasuje.

Zawsze zdawało mi się, że nieodłącznym elementem stroju słynnego lorda są czarne rękawice. A tu co? Właśnie skończył myć naczynia i ma jeszcze na sobie gumowe rękawice w kolorze ciała?

 

A może to umyślny zabieg, żeby uniknąć pozwu w przypadku gdyby strój Vadera był chroniony prawem autorskim?

 

W samym samochodzie najbardziej urzeka lusterko. Spoglądając na jego kształt i rozmiary nietrudno odnieść wrażenie, że oto mamy do czynienia z wyjątkowym modelem Lamborgini zaprojektowanym z myślą o żonatych klientach (zapewne małżonki milionerów podpisały z włoską firmą specjalny aneks do umowy, w którym mowa jest o lusterkach). Można to sobie wyobrazić: popołudnie w L.A., bulwar przy plaży, chodnikiem z wolna pomykają na rolkach laseczki w bikini . Właściciel Lambo dynamicznie podjeżdża do krawężnika, żeby zagadać do ślicznotki i... chlast! Sorry mała... cholerne lusterka... :szczerbaty:

Edytowane przez Pepin Krootki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi na tym zdjęciu nie pasuje.

Zawsze zdawało mi się, że nieodłącznym elementem stroju słynnego lorda są czarne rękawice. A tu co? Właśnie skończył myć naczynia i ma jeszcze na sobie gumowe rękawice w kolorze ciała?

 

A może to umyślny zabieg, żeby uniknąć pozwu w przypadku gdyby strój Vadera był chroniony prawem autorskim?

To celowy zabieg, ale nie dla praw autorskich. Zauważ, że to nie jest plaka to SW, tylko okładka do magazynu. Inaczej mówiąc, jest to pewna forma inscenizacji, żartu. Zostawia się takie rzeczy, żeby widać było, że to maskarada. Z jednej strony fotorealizm, ale z drugiej pewna forma przekory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znacie się

to

TIE Interceptor - najlepszy myśliwiec w pewnej galaktyce - szybki, zwrotny i co najważniejsze 4 działka

ileż się tym nalatałem

mam do niego ogromny sentyment

:D

 

 

Ty się nie znasz! Najlepsze są XJ7 Incoma - StealthX! Nie do wykrycia!

 

 

Co do grafiki.

 

 

Super. Świetnie to wygląda!

Edytowane przez Kamil D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.