Skocz do zawartości

Astroplebiscyt 2009 - Nowa edycja


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy za sobą ubiegłoroczną edycję naszego plebiscytu, co oznacza, że nadszedł czas na jej nowe wcielenie. Przemyślałem wady i zalety dotychczasowego regulaminu i postanowiłem wprowadzić kilka zmian.

 

1. Przede wszystkim - odczułem duży dyskomfort uświadamiając sobie na koniec poprzedniej edycji, że sporo bardzo dobrych zdjęć nie załapało się do finału z banalnej przyczyny - tylko 1 w danym miesiącu mogło awansować. To niestety błąd, dlatego w kolejnych edycjach w danym miesiącu nominujemy aż 3 zdjęcia do finału rocznego. Efektem tej zmiany będzie 36 zdjęć w finale (sama astrofotografia), które zmierzą się ze sobą jeszcze raz, bez względu na ilość wcześniejszych punktów.

 

2. AstroSzkice. Myślę, że każdego cieszy wzrost popularności szkiców astronomicznych. AF chce wspierać każdą formę aktywności jego użytkowników, dlatego kolejna edycja oznacza pojawienie się nowej kategorii - szkice astronomiczne. Poza tym, szczerze mówiąc, osobiście jestem zauroczony tą formą prezentacji naszych astronomicznych ekspresji.

 

3. Sprawa ostatnia - wycofuję swój udział z przyszłych edycji Plebiscytu AF. Mimo, że to tylko zabawa, to jednak skala zasięgu plebiscytu jest tak duża, że zaczęła powodować bardzo duże emocje. Nie mam już zdrowia tłumaczyć się ze swoich intencji, choć nie ukrywam, że odczuwam przez to duży smutek. Stawanie z Wami w szranki dawało mi naprawdę wiele satysfakcji. Jednak na tym poziomie priorytetem staje się już odpowiedzialność i transparentność.

 

Pozostaje jeszcze kwestia progu eliminacyjnego, czyli ilości plusów kwalifikujących zdjęcie do miesięcznych konkursów. Być może zmienimy lekko tę granicę, zależnie od potrzeb (frekwencji). Ale o tym już zapewne poinformuje Jacek.

 

Dziękuję wszystkim uczestnikom, zarówno fotografom, jak i osobom oddającym głos. To dzięki Wam mamy tę świetną zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie :) a co słów:

3. Sprawa ostatnia - wycofuję swój udział z przyszłych edycji Plebiscytu AF. Mimo, że to tylko zabawa, to jednak skala zasięgu plebiscytu jest tak duża, że zaczęła powodować bardzo duże emocje. Nie mam już zdrowia tłumaczyć się ze swoich intencji, choć nie ukrywam, że odczuwam przez to duży smutek. Stawanie z Wami w szranki dawało mi naprawdę wiele satysfakcji. Jednak na tym poziomie priorytetem staje się już odpowiedzialność i transparentność.

 

To mamy wszyscy nadzieję że dalej będziesz fotografować tak wspaniałe zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
...

2. AstroSzkice. Myślę, że każdego cieszy wzrost popularności szkiców astronomicznych. AF chce wspierać każdą formę aktywności jego użytkowników, dlatego kolejna edycja oznacza pojawienie się nowej kategorii - szkice astronomiczne. Poza tym, szczerze mówiąc, osobiście jestem zauroczony tą formą prezentacji naszych astronomicznych ekspresji.

...

:helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
szybkie pytanie - konkurs będzie kontynuowany czy w związku z ostatnimi zmianami zostaje odstawiony w kąt?

 

pzdr

 

Przyłączam się do pytania kolegi Bamus.

Mamy już kwiecień, nowych fotografii, szkiców co nie miara w tym roku - fajnie byłoby gdyby i w tym roku był plebiscyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.