Skocz do zawartości

Wątek Panoramiczny


Metatron

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z pierwszych moich panoramek.

Jeden z najstarszych kamieniołomów w Polsce .Najdłużej ciągle pracujący( od średniowiecza ), Z niego pochodzi część kamieni do budowy wrocławskich kościołów i katedry.

Miejscowość Górka pod Strzelinem .

Obraz_567.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Widok na Białystok z kościoła św. Rocha. Szkoda, że schody na szczyt wieży były zamknięte.

 

O tak, szkoda. Wieża jest naprawdę wysoka :)

 

post-12984-1246255319_thumb.jpg

 

Piękna panorama na miasto roztacza się również ze schodów prowadzących od dworca PKS bodajże nad torami. Widać tam cały Białystok, w obie strony :) Niestety rzadko tam bywam i ostatnio zapomniałam ustrzelić cokolwiek.

 

Ja też czasem cykam dla przyjemności panoramy. Nie mam zbyt dobrego sprzętu, jeszcze nigdy nie udało mi się sklecić panoramy bez żadnych mankamentów. Najlepsza, jaką pstryknęłam, to widok na 3LO w Suwałkach z okna Szkoły Muzycznej.

 

post-12984-1246255578_thumb.jpg

 

 

Teraz za cel biorę uchwycenie Raczek koło Suwałk (mojej miejscowości) z pobliskiego wyniesienia. W całej rozciągłości.

Edytowane przez kasia_b92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

szmarcin,

panoramka wyszła cudnie...

Stoisz pewnie na najwyższym wzniesieniu wydm - Górze Łąckiej (43 m.n.p.m)robiąc "pstryk, pstryk".

Mam sentyment ogromny do tego kawałka Ziemii z przyczyn osobistych i miło się patrzy...

Po jednej stronie wydm ciągnie się pas morza , a po drugiej trzecie co do wielkości w Polsce jezioro Łebsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacyjne wspomnienia, c.d. Panoramy z wycieczki wokół jeziora Gardno - Słowiński Park Narodowy

 

1. Z prawej widok na Rowokół - najwyższe wzniesienie w tamtym rejonie - w centrum leniwa rzeczka.

 

rowokol-af.jpg

 

2. Jezioro Gardno po lewej i łąki je okalające a na prawo szlak rowerowy.

 

gardno1-af.jpg

 

3. Jezioro Gardno z przeciwległego brzegu, na prawo Rowokół.

 

gardno.jpg

 

Może dziwić ta panorama ale jest to złożenie trzech zdjęć robionych w pozycji pionowej.

Edytowane przez szmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pierwsza fotka to stary piec (służył chyba do szuszenia mebli po produkcji), składanka fotek z Zenitara 16 (od sufitu do podłogi), Reszta to Hale fabryczne. ;)

 

Panorama 1.jpg

 

Panorama.jpg

 

Panorama 2.jpg

 

Panorama 12.jpg

 

Fajne fotki devart, ostatnio robię trochę "industrialnych wypraw fotograficznych" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.