Skocz do zawartości

Meade ETX-70AT


starczek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam instrukcje do etx 70 (PDF) po polsku. Jeśli chcesz wyślę Ci ją emailem. Podaj kontakt.

frugoslaw

Witam , wlasnie zakupilam etx-70 i bardzo bym byla wdzieczna za polska wersje instrukcji , jezeli mozna. Moj e-mail tengel@hotmail.co.uk , z gory dziekuje i zycze wszystkiego dobrego :).

Shiranor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wlasnie zakupilam etx-70 i bardzo bym byla wdzieczna za polska wersje instrukcji , jezeli mozna. Moj e-mail tengel@hotmail.co.uk , z gory dziekuje i zycze wszystkiego dobrego :).

Shiranor

 

Właśnie posłałem instrukcję do maleństwa na Twój adres.

Pozdrawiam i życzę przyjemności w korzystaniu z ETX-a

Piotr

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzieki Lampka.

Nawete nie uwierzysz, ale sie sprzydalo. Funkcja "High Precision" To jest to. Kiedys mialem to ustawione w swoim ETX 125 i sie za cholere dziwilem czemu telep sie nie ustawial na wybranego Ds'a a planetki tak. Teraz wiem juz co chodzi. Przydatna funkcja, wroce z pracy, od razu ustawie to w swoim LX 200 :-)

Dzieki jeszcze raz.

 

Do reszty doszlem sam uzywajac przez 2 lata ETX.

 

Pozdr. Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam serdecznie. Widzę, że jest zainteresowanie tym teleskopem. Otóż chciałem Was poinformować, że znowu jest dostępny w jednym z nowych Lidlów. Dla zainteresowanych podaję adres: Wrocław, ul. Bystrzycka 93. Tutaj mapka. Dzisiaj jak byłem zobaczyć, to było jeszcze chyba z 5szt. Cena: 499zł.

Edytowane przez Conrado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, potrzebuję Waszej pomocy!

Kupiłem przed kilkoma dniami Meade ETX-70AT jednak nie bardzo znam się na obsłudze tego sprzętu (instrukcję mam w j. angielskim) w związku z tym proszę po przesłanie na maila grzesiu288@interia.pl polskiej instrukcji.

Z góry bardzo dziękuję.

Grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ a czy możesz powiedzieć gdzie to kupiłeś i w przybliżeniu za ile? Ja szukam od dawna i chyba źle patrzę bo do tej pory nie znajduję.

 

 

Sprawdź Allegro, wydawało mi się, że widziałem taką aukcję. Może facet ma rozsądną cenę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryś dzięki serdeczne za link ale to trzeba licytować, a ja wyznaję zdrową zasadę: albo jest do kupienia za określoną kwote tu i teraz, albo się w takie kupowanie nie bawię bo szkoda czasu nerwów itd.

 

A swoją drogą to podtrzymuję opinie ze ten "stragan" jest dziadowski, szczególnie wyszukiwarka no ale to zupełnie inny temat i nie tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

...Witam...

Panowie wychodzę ponownie z prośbą wysłania instrukcjiPL.do Meade ETX 70-AT.

pod adres: gummi2@o2.pl Z góry dziękuję...WSZYSTKIM ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT!!! iii W NOWYM ROKU !!!CZYSTEGO NIEBA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Czy mógłbym poprosić również o instrukcję? Mój mail: maciejbucholc@wp.pl

Jednocześnie mam pytanie, może ktoś posiada do sprzedania taki sprzęt?

Lub ewentualnie Meade ETX-80. Jeśli tak proszę o informację na maila.

 

Pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro na ogol wystepuje kilka egzemplarzy rownoczesnie.

 

A guide to the Meade ETX 80 Backpack Observatory na kanale AstronomyAndNatureTV:

 

 

Instrukcja w jezyku anielskim: http://www.meade.com/manuals/TelescopeManuals/ETXtelescopes/ETX-60-70AT%20manual.pdf

 

 

 

Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Franc: jeśli jesteś zainteresowany napisz PW do mnie - mam praktycznie nówkę sztukę - używany z 5-6 razy.

Przepraszam STARCZEK za takie opóźnienie ale znowu od tamtego czasu zaliczałem szpitalne niebo wiec nie odpowiedziałem.

Sprawa jest juz nie aktualna ale wypada przeprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.