Skocz do zawartości

Fan-Art


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

I Ty to tak naprawdę tylko aerografem?? Kurdeeeee, czad!!!

 

Tak. Tylko aerografem. Aerograf ma spore możliwości, zwłaszcza że łatwo nim operować cieniem i światłem. Wbrew pozorom ten Alien to najłatwiejszy mój obraz, jaki do tej pory wykonałem i 'najszybszy' - chyba z trzy godzinki. Cały prostota polega na tym, że użyłem tylko dwóch kolorów. Czarny - do pokrycia kartki (gdyż są białe, kredowane) oraz błękitny - do wykonania Aliena. W tej prostocie światła i cienia kryje się cały urok.

 

Jutro mam w planach 'wysmarować' obraz z Fallouta 2, z ekranu "loadingu". Stała tam czarna postać oświetlona tylko światłami z samochodu. Może ciekawie wyglądać.

 

Dzięki za opinie chłopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci wimmer, że zacząłem nakręcać się na kupno aerografu dzięki Tobie, serio :)

To może być świetna zabawa, tak sobie usiąść i zabawić się w artystę :szczerbaty:

To pewnie kwestia czasu kiedy coś takiego sobie sprawię, muszę jeszcze trochę o tym poczytać, dowiedzieć się co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Kolejny obraz. Dla fanów Fallouta. Obrazek z drugiej części, z jednej z planszy 'loading'. Aerografem. Format 50x70cm. (drobna obróbka w gimpie, gdyż lampa błyskowa za bardzo oświetliła różnice w grubości naniesionej farby)

The Chosen One.

 

canonimg 646.jpg

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze dla odprężenia...

Taki zły pan w czarnym kasku, którego przedstawiać nie trzeba ;)

 

Okazuje się, że czarne, bawełniane kartki do pasteli w miarę dobrze wytrzymują niewielką ilość farby. Dobra to wiadomość, bo wcześniej musiałem pokrywać całą kartonową kartkę czarną farbą. A tak tło mam już gotowe, a malowanie "światłem" to sama przyjemność.

Aerografem, na podstawie zdjęcia znalezionego w internecie. Format 70x50cm.

 

vader.jpg

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "czarne charaktery".

Elektronicki Mordulec (jak to mówią nasi sąsiedzi Czesi) :). Czerwone lampki w oczach zostawiłem na koniec i upajałem się tymi pryśnięciami, jak wisienka na torciku :D

Aero. 50x70cm.

 

terminator.jpg

 

(Jak wcześniej, plusujemy tylko wtedy, gdy wpadniemy w zachwyt ;) )

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Następny prawdopodobnie będzie Predator, albo Sarah Kerrigan jako Królowa Ostrzy ze Starcrafta (sama twarz). A może jakiś kosmiczny obraz prysnę. Zobaczymy. Powoli przymierzam się do realizacji własnych cyber-wizji. Na razie jeszcze trenuję "strugę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nastała moda na rozmaite przyjemne lub mnie miłe kreatury.

Mój jest całkiem milutki, choć dobrze, że mieszka bardzo daleko.

robak01.jpg

 

PS.

To nie jest fan-art. To jest z 1-szej ręki. :)

Edytowane przez mpp
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.