Skocz do zawartości

Newsletter Astropolis.pl


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was ważne pytanie, czy dostajecie alerty (newsletter) od Astropolis? Testowałem funkcję na kilku kontach i mam wrażenie, że wysyłka nie działa u każdego. Dajcie znać, czy Wam działa ta funkcjonalność.

 

Ostatni tygodniowy newsletter dostałem 12 listopada.

 

Pozdr, K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda, że coś jest jednak nie tak. Czy ktoś jeszcze ma takie problemy?

 

 

Ja miałem włączone cotygodniową subskrypcję, a od kilku dni dostawałem codziennie po 2 maile.. więc zrezygnowałem z subskypcji w ogóle. Ale jak wszystko będzie już hulać to zapiszę się ponownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj pojawiły się 2 cotygodniowe newslettery (wysłane o 3:30 i 10:00), a dzisiaj dostałem 4 (wysłane o 1:05, 6:50, 6:55 i 7:00). Prawdopodobnie było coś wcześniej, ale skasowałem i już słabo pamiętam.

 

Ciekawostka jest taka, że 4 pierwsze mają różną treść, a dwa ostatnie są powtórzeniem trzeciego od końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem wczoraj dwa zestawiania tygodniowe i dzisiaj dwa ale każde inne. Ostatnie dotyczy poprzedniego tygodnia i kończy się 09.12 czyli teraz jestem na bieżąco :D

 

mnie takie rzeczy nie irytują więc mną nie trzeba się przejmować

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to dostałem 7 wiadomości dzisiejszego dnia :D pierwsze 3 mają różna treść a 4 kolejne są po prostu identyczne :D Nawet mi trochę schlebia że mnie tak Astropolis informuje xD Macie chociaż pomysł co jest nie tak?

 

PS: Mam newslettery ustawione na codziennie (dość dokładnie śledzę świat astronomii - można sie tyle ciekawego dowiedzieć :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw miałem Newsletter, później gdzieś zaginął.

Ostatnio ponownie aktywowałem i póki co wydaję się stosunkowo OK.

 

Dzisiejszy Newsletter wygląda odpowiednio, wszystko z dnia wczorajszego jest wrzucone do listu :)

Wcześniejszy był z przełomu 14/15 grudnia.

 

Póki co po ponownym aktywowaniu wszystko (chyba?) działa odpowiednio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od jakiegoś czasu subskrybuje newsy z astropolis za pomocą RSS. Newsy w subskrypcji zawierały temat i fragment treści wiadomości. Od 12 stycznia od godzin popołudniowych coś się zmieniło i subskrybują się jedynie tematy newsów :/

 

Rozumiem, że nastąpiły pewne zmiany w serwisie? Dużo wygodniej było przed ich wprowadzeniem.

 

Swoją drogą gratuluje inicjatywy i serwisu społecznego który (tymczasem) zawiera wiele interesujących treści. Tego brakowało, pewnie nie tylko mi.

 

--

pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu subskrybuje newsy z astropolis za pomocą RSS. Newsy w subskrypcji zawierały temat i fragment treści wiadomości. Od 12 stycznia od godzin popołudniowych coś się zmieniło i subskrybują się jedynie tematy newsów :/

 

Dziś już wszystko działa jak należy, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.