Skocz do zawartości

Interface USB/EQ6


Amper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

celem tego tematu jest zapoznanie się jak duże, by było zapotrzebowanie na taki kabelek.

Jestem w stanie go wykonać, ale koszt tego kabla będzie w okolicach 150-160zł z wysyłką. Pewnie zapytacie dlaczego tak drogo, a no dlatego, że tan kabelek wykonuje się na podzespołach firmy FTDI, a ta elektronika jest droga. Sam kabel z końcówką USB z zatopionym CHIPem, to koszt około 130zł, cena ta spada przy zamówieniu 10sztuk. Do tego kabla potrzeba jeszcze zakupić końcówkę RS232 i wszystko to polutować, zapakować i wysłać.

 

Jeżeli by się znalazło 10 chętnych osób, to kupie co potrzeba i zrobię co potrzeba.

Osoby deklarujące zakup takiego kabla nie wpłacają ani centa do chwili otrzymania przesyłki z kablem.

Jaki czas oczekiwania, nie wiem, nie wiem jak szybko mogą dotrzeć podzespoły.

 

Chętni proszę pisać w temacie lub na PW.

W przypadku mniejszej liczby chętnych niż 10 osób temat nie będzie miał sensu, chyba że ktoś będzie chciał wejść w koszty 170zl

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas, o jakim dokładnie kablu piszesz? Jaki to rodzaj interface? Dlaczego w to wszystko jeszcze umoczony jest RS? Możesz wskazać kawałek specyfikacji tego rozwiązania?

 

Byłbym zainteresowny, bo od długiego czasu działam na wylutowanym samodzielnie COM>RJ, co jest w pewnych sytuacjach nieco upierdliwe.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

będzie to złącze RS232 DB9, kabel ma sterować montażem za pomocą komputera.

Nie rozpisując się za wiele, kabel ten ma mieć to samo działanie, co kabel Pierro Astro KLIK

Mam nadzieje, że teraz się wszystko wyjaśniło.

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.