Skocz do zawartości

Rusza nowa giełda astronomiczna!


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, ale Frebercie masz zainstalowanego Adblocka, konkretnie tego: http://adblockplus.org/en/

więc starając sie chronić komputer przed szkodliwymi skryptami, blokujesz poprawne wyświetlanie stron, tych, które do wyświetlania używają najnowszych technologii, jak choćby ajaxa

więc takie niestety efekty, to czarne to tło menu Twojego profilu forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest OK. Tym razem udało mi się powyłączać wszystkie (!) dodatki firefoxa i strona działa poprawnie.

 

Zaraz będę testował, który z nich mnie blokował. Adblock raczej nie, bo po jego wyłączeniu nic się nie zmieniało.

 

Jak znajdę przyczynę - zaraz napiszę. Przyda się innym użytkownikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już winnego:

 

AutocompletePro - Your handy search suggestions tool 1.11

 

Wystarczy wyłączyć i po sprawie.

Dziękuję wszystkim za pomocne sugestie.

 

Dzięki za informacje. Już mi trochę ręce opadły z bezradności, bo nijak nie mogliśmy wymyślić rozwiązania tego problemu.

 

Z drugiej strony, trochę mnie przeraża przyszłość internetu. Powstaje coraz więcej pluginów, które robią wiele różnych rzeczy i absolutnie nie mamy (jako developerzy) wpływu na to, co one robią ze stroną. Już w tej chwili, dzień w dzień, dostaje od was zgłoszenia problemów, z którymi nie mam jak sobie poradzić :(

 

A nie każdy jest tak wyrozumiały, czy dociekliwy jak Ty. Większość podchodzi z "góry", czyli: "wasza strona, wasz problem - macie to k... naprawić, albo nie będę was oglądał" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Trzeba jeszcze zrobić wersję mobilną naszej giełdy. Trudno mi powiedzieć, kiedy to nastąpi, bo najpierw chciałbym zbudować wszystkie elementy giełdy, a dopiero potem mobile.

 

Jedyne co mogę doradzić, to ściągnięcie przeglądarki AtomicWeb i wyłączenie identyfikacji, jako iPhone (na np. Desktop Safari). Chodzi o to, żeby przeglądarka załadowała normalną wersję Astropolis, a nie mobilną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa "pokaż inne oferty tego sprzedawcy". Mam wystawioną 1 ofertę w dziale "książki" i 1 w dziale "akcesoria, inne". Z obu pokazuje, że nie mam drugiej oferty. Nie marudzę, ale jeśli to nie wina z mojej strony, to może warto poprawić (jeśli z mojej, to też spróbuję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam jeszcze taką małą wtyczkę odnośnie funkcjonowania giełdy. Nie wiem jak na to inni patrzą ale ja widziałbym wydzielenie w ramach głównych kategorii dodatkowo podkategorii kupię. W obecnej wersji giełdy zdarza się, że w ramach danej kategorii więcej jest opcji kupię niż sprzedam. No weźmy na przykład podkategorię złączki i adaptery:

http://forum.astropolis.pl/gielda/category/38-zlaczki-i-adaptery/

Tutaj na cztery oferty aż trzy to oferty kupna!

Wszystko to powoduję, że te cyferki przy każdej kategorii trochę wprowadzają zamieszania bo np. będąc na kupnie jakiegoś okularu zacieram ręce z zadowolenia bo mam szeroki wybór bo 16 ogłoszeń, ale jak się okazuję to połowa to moi potencjalni konkurenci do kupna.

 

Jak na to patrzycie użytkownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.