Skocz do zawartości

Rusza nowa giełda astronomiczna!


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

nowoczesność, webdwa(trzy?)zerowość, fejsbukowość, to czemu nie zastosować tagów zamiast kategorii?

Odpowiedź jest banalna, nie zawsze i wszystko w danej chwili pisze się od zera. Gdyby była taka możliwość na tę chwilę, to zdecydowanie jestem za tagami. Zresztą - kiedyś pokazywałem Ci moją ideę na forum "tagowe", a nie "działowo", więc sądzę, że tu jesteśmy w 100% zgodni.

 

Obiecuje Ci, że przyszłe rewizje giełdy (i nie tylko) będą opierać się na tagowniu.

Edytowane przez Adam_Jesion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do ustalenia. Ma być "dobrze", a nie po mojemu.

Moja propozycja - możliwość pełnej edycji przynajmniej przez 48h (swoją droga, może nie byłoby źle, gdyby oferta była w pełni edytowalna aż do jej zamknięcia?). Nierzadko wrzucane oferty początkowo są bez zdjęć, które dopiero po parunastu godzinach uzupełniają ofertę. Ponadto czasem komuś może zależeć na szybkiej sprzedaży i z powodu ciśnienia w portfelu obniża cenę codziennie. Czasem pojawia się spóźniony dodatkowy opis.

 

Jeszcze odnośnie samej edycji - jeśli miałaby być czasowa (np. przez 48h) to później przydałaby się możliwość umieszczania komentarzy sprzedającego (spóźnione uzupełnienie opisu, aktualizacja ceny). Taka oferta z komentarzem mogłaby być wyróżniana na liście jak nowa (czyli wytłuszczonym fontem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem "Inne akcesoria". Wybacz, że nie przewidziałem :sorry:

 

A jest szansa na zrobienie "super kategorii" czyli jeszcze coś co jest nad? Co by kliknąć raz i przeglądać całość? :)

Taki jest plan. Na głównej stronie giełdy, pod kategoriami, zobaczycie wszystkie ogłoszenia z całego serwisu. Kategorię będą tylko "filtrować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja - możliwość pełnej edycji przynajmniej przez 48h (swoją droga, może nie byłoby źle, gdyby oferta była w pełni edytowalna aż do jej zamknięcia?).

Przerobiliśmy zasady. Teraz nie ma już restrykcji czasowych. Każdy jest panem swojego ogłoszenia, więc niech sobie robi co chce. Najwyżej problemy będą na linii kupujący-sprzedawca, jeżeli pozmienia warunki w trakcie trwania ;) Ale niech to będzie demokratyczne podejście do tematu. Rynek podobno sam potrafi siebie regulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest panem swojego ogłoszenia, więc niech sobie robi co chce. Najwyżej problemy będą na linii kupujący-sprzedawca, jeżeli pozmienia warunki w trakcie trwania ;)

i dlatego na allegro można dopisywać (jesteś niemalże panem swojego ogłoszenia) ale każdy widzi kiedy co zostało dopisane (żeby nie było nieporozumień na linii kupujący-sprzedawca). takie sprawdzone od lat zasady nie wzięły sie znikąd.

 

no ale... w końcu tutaj jesteśmy wśród przyjaciół i nikt nie będzie kombinował, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam problem z nową giełdą. Po kliknięciu na konkretną ofertę sprzedaży 4/5 ekranu zasłania mi czarna apla, a na dole strony coś bez wyraźnego efektu się wczytuje.

Korzystam z Firefoxa. Wyłączyłem już nawet na Astropolis Adblocka. Co jeszcze można z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli korzystasz z szybkiej odpowiedzi, klikasz więcej opcji, albo klikasz Dodaj odpowiedź i pod polem edycyjnym masz przycisk "Kliknij aby dodać pliki" wtedy z okna eksploratora wybierasz plik załącznika

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, chyba się udało.

Masakra :) Co to jest? Powiem więcej - to w ogóle wygląda na "obce" ciało, bo jak widać, sama strona nie jest w żaden sposób rozwalona. To "coś" jest jakby na wierzchu. Szczerze mówiąc, nie widziałem jeszcze takiego aliena. Zaraz zapytam programisty, co to może być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak piszesz. Też widzę to po raz pierwszy - i nigdzie poza nową giełdą tego czegoś nie ma.

 

Jeszcze jedno, gdy zapisałem na próbę tę stronę w pdf - to też tego nie ma.

Edytowane przez frebert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.