Skocz do zawartości

Majówka ze śniegiem


szmarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wiosna zaskoczyła nie tylko drogowców - oto co 3 Maja widać za oknem.

 

wiosna3maja36.jpg

 

Nie przypominam sobie takiej sytuacji aby było biało od śniegu w maju jak dzisiaj we Wrocławiu.

 

wiosna3maja34.jpg

 

Biało jest nie od kwiatów na drzewach ale od płatków śniegu.

 

wiosna3maja31.jpg

 

Globalne ocieplenie daje nam popalić, nie ma co ;)

 

wiosna3maja30.jpg wiosna3maja32.jpg wiosna3maja33.jpg

 

wiosna3maja35.jpg

Edytowane przez szmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki to mało - ja (nieuprzedzony) podszedłem do okna i szczena mi opadła. Padały gęsto wielgaśnie płaty śniegu

 

Dzięki, że czytasz i nawet nawiązujesz do mojego wątku (każda krytyka mile widziana):

 

Kliknij_Link_o_czyms_ultranowoczesnym!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie takiej sytuacji aby było biało od śniegu w maju jak dzisiaj we Wrocławiu.

eeeee ... Marcin

masz krótką pamięć :szczerbaty:

podobnie było kilkanaście lat temu ... chyba w 1996 lub 1997 roku

zapamiętałem to bo zmieniłem wtedy opony na letnie tuż przed samą majówką, a 1 maja spadł śnieg :blink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapamiętałem to bo zmieniłem wtedy opony na letnie tuż przed samą majówką, a 1 maja spadł śnieg :blink:

Co Ty nam tu lansisz

Autentycznie Superkumaty facet powiedział mi kiedyś, że (badania sceptyczne) z tymi oponami innymi na zime, a inymi na lato to przesada (różnice używania w praktyce maluśkie) i ja postanowiłem sprawdzić to autopsyjnie i na letnich od wielu lat jeżdżę bez wypadku

 

no tak ale ... do Tąpadłej w zimie to nie :(

 

Motto (na bazie dowcipu Szuu)

zamiast opony zimowe kup lepszą optykę do astro czy nawet nówkę Nikona/Synty (a żonie powiedz, że opony) :D

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee ... Marcin

masz krótką pamięć :szczerbaty:

podobnie było kilkanaście lat temu ... chyba w 1996 lub 1997 roku

zapamiętałem to bo zmieniłem wtedy opony na letnie tuż przed samą majówką, a 1 maja spadł śnieg :blink:

 

pozdrawiam

 

Pamiętam i tamten dzień, miałem wtedy kurs żeglarski i śnieg zbierał się na żaglu ale tak biało jak dziś to chyba nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co Ty nam tu lansisz

 

Autentycznie Superkumaty facet powiedział mi kiedyś, że (badania sceptyczne) z tymi oponami innymi na zime, a inymi na lato to przesada (różnice używania w praktyce maluśkie)

 

Bzdura. Wystaw oponę letnią i zimową na mróz i dotnij jednej i drugiej – zobaczysz jaka jest różnica. Z mojego doświadczenia różnica jest ogromna. Tej zimy mój brat rozbił samochód(lekko) z napędem na 4 koła jadąc 20 na godzinę po ośnieżonej drodze. Ironia losu – jechał zmienić koła. Pomagałem mu go wyciągnąć z rowu i pojechałem nim do warsztatu. Strasznie się jechało. Po zmianie kół – niebo a ziemia.

 

 

 

 

i ja postanowiłem sprawdzić to autopsyjnie i na letnich od wielu lat jeżdżę bez wypadku

 

A mój dziadek palił 30 lat papierosy i jest zdrowy. Wniosek – papierosy są zdrowe…

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.