Skocz do zawartości

Kupię samochód


Boopsi

Rekomendowane odpowiedzi

Moja matka też bedzie sprzedawać niedlugo Cinkusia 700, rocznik 94, ale z malym przebiegiem (wczesniej nalezal do babci, ktora jezdzila raz na tydzien) i ma chyba cos kolo 50 000km. Decyzja kiedy bedzie sprzedany jeszcze nie podjeta, ale jakby cos to na priva sie zgadamy i cos wiecej sie dowiem.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi właśnie zamierzm spzredać cienkiego za 1,5 miecha. Rocznik 93 ale w b. dobrym stanie 704. Alu fele, opony zimówki nówki. szkoda mi się go pozbywać ale tak mało jeżdże że nie ma sensy go trzymać. Pomyśl.

 

Wracałem nim do Krakowa z Kudłaczy razem z właścicielem. Naprawdę doskonały stan. Polecam.

 

Moim zdaniem bardzo ważne przy kupnie używanego auta jest pewne źródło. Szukanie sprzedawcy wśród astro-braci to doskonały pomysł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mówimy o samochodach to mam zamiar za jakiś czas kupić Citroena Berlingo w nowej budzie 1.9D. Może ktoś z was jeździ takim samochodem?

No i oczywiście będę chciał sprzedać mojego Opla Vectre 1.6 91r. z inst.gazową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.
Skoro już mówimy o samochodach to mam zamiar za jakiś czas kupić Citroena Berlingo w nowej budzie 1.9D. Może ktoś z was jeździ takim samochodem?

No i oczywiście będę chciał sprzedać mojego Opla Vectre 1.6 91r. z inst.gazową

To uważaj na żydów bo oni panicznie boją się gazu i zostaniesz wzięty za antysemię jak złoto :wink: :lol::lol::lol:

 

Ps. Oskarku witaj w strefie Passatów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Mnie się to kojarzy z plażą, wypoczynkiem, siecią tropikalnych restauracji, hotelarstwem i ogólnie mówiąc wypoczynkiem, tak gdzieś mi się obiło o uszy ale nie wiem co to dosłownie znaczy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.